Sevgililer Tatilde
sevgilisi portia de rossi ile tatilin tadını çıkarıyor. ünlülerin yakın arkadaşı talk show sunucusu ellen degeneres sevgilisi portia de rossi ile tatilin tadını çıkarıyor. karayipler’deki st barts adalarına romantik bir noel kaçamağı için giden ellen degeneres ve sevgilisi portia de rossi çiftini..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Hamile adam karısından boşanamıyor

kadın olarak dünyaya gelen; ancak cinsiyet değiştirip erkek olan, buna rağmen üreme organlarını koruması sayesinde üç çocuk sahibi olan thomas beatie adlı abd’li, “karısından” bir türlü boşanamıyor. çift, dokuz yıllık evliliğe bir son vermek istese de yaşadıkları arizona eyaletinin kanunları bu d..
Eşcinsel imam Hendricks: Kuran eşcinselliğe karşı değil

güney afrikalı eşcinsel imam muhsin hendricks: lut kavmi hikâyesi eşcinsellikten ziyade tecavüz, istismar ve sömürü ile ilgili t24 güney afrikalı eşcinsel imam muhsin hendricks, kaos gl'ye verdiği söyleşide "araştırmalarımı yaptıktan sonra kuran’ın eşcinselliğe karşı olmadığını fark ett..
Eşcinsellik Batı'dan mı geldi dediniz?

eşcinselliğin batı icadı olduğu, bize de batı’dan geldiğine dair ciddi inanışlar vardır. eşcinsellik deyince ilk akla gelenin antik yunan olmasının etkisinin haricinde, bu inanma isteğinin temelinde elbette ki ataerkil düzenin gerektirdiği eil söylemin ve onun değerlerin payı büyüktür. erkekliğin b..
Dudak Dudağa Yakalandılar

geçen hafta brezilya'da düzenlenen en güzel popo yarışmasında ikinci ve üçüncü seçilen kadınlar bir yatta öpüşürken kameralara yakalandı. İkinci olan andressa urach ve üçüncü olan camila vernaglia podyumda rakiptiler, ancak yatın kamarasında aralarından su sızmadı. seksi çift yarışmada dereceye girm..
Sınavda sorduğu lezbiyen soru başına iş açtı!..

aü hukuk fakültesi'nde bir hoca hakkında ceza hukuku özel hükümler dersinin sınavında öğrencilere lezbiyen ilişkiyi çok ayrıntılı olarak anlattığı soru nedeniyle soruşturma açıldı. akdeniz üniversitesi (aü) hukuk fakültesi'nde yrd.doç. dr. mehmet nihat kanbur hakkında, ceza hukuku özel hükümler der..
Kocasının kadın olduğunu anlayınca..

7 aylık kocasının bir kadın olduğunu, ışığı yakınca anladı kanada'da 7 aylık kocasının bir kadın olduğunu; ışığı yakınca anlayan kadın, boğazını keserek eşini öldürdü. the daily mail sitesinde yer alan habere göre; inanılmaz olay kanada’da yaşandı. 7 aylık kocasının bir kadın olduğunu, ışığ..
Eşcinseller için cami!

paris’in doğusunda avrupa’nın ilk gay ve lezbiyenlere açık camisi hizmete başlıyor. paris’in doğusunda avrupa’nın ilk gay ve lezbiyenlere açık camisi hizmete başlıyor. girişim 35 yaşındaki eşcinsel bir fransız tarafından başlatıldı. paris'in doğusundaki bir banliyöde, budist tapınağının içindeki b..
SINGLE PARTY VOL 7 (Yalnızlar Partisi 2)

üyelerimizin İlgisini çekeceğini düşündüğümüz partinin 2. ayağı 7 aralık cuma günü cevriye clubde. etkinlik sayfasında yazanlar şöyle; tutkun & cem ikilisi olarak 2.ci partimiz, single parti ile daha büyük,daha geniş bir mekanda karşınızdayız. parti konseptimiz single. (yalnızlar partisi) ..
Diger haberler:
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)
- bigbaby : İçne suyu yok bu problem ama eşcinsellik rahat :) (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74

 Toplam Haber :1224