Lezbiyen Gelinler Chanel Moda Şovunu Salladı
chanel’in baş tasarımcısı karl lagerfeld, 22 ocak’taki chanel şovunda podyumda gelinlik giymiş iki modeli birlikte yürüterek evlilik eşitliğine verdiği desteği gösterdi. paris haute couture kapsamında 22 ocak’taki chanel moda şovunda lagerfeld, eşcinsellerin evlenme hakkından yana olduğunu açıkça..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Jodie Foster Eşcinsel olduğunu açıkladı

kült film 'kuzuların sessizliği' ile tüm dünyada tanınan foster, hakkındaki spekülasyonları doğruladı ve eşcinsel olduğunu itiraf etti. eski sevgilisi sidney bernard'a ve izleyiciler arasında bulunan iki oğluna seslenen foster, onlara hayatlarında bulunduğu için teşekkür etti. İşte foster'ın yapt..
106 yıllık katedral eşcinsellere kucak açtı

abd'nin washington eyaleti valisi chris gregoire'nin eşcinsel evliliği meşrulaştıran yasayı onaylamasının ardından 106 yıllık washington ulusal katedrali tarihi bir adım attı. abd'de eşcinsel evliliklere izin veren 9. eyalet olan washington bir ilke imza atıyor. 106 yıllık washington ulusal kated..
Ke$ha Biseksüel Olarak Açıldı

amerikalı şarkıcı/şarkı yazarı ke$ha, seventeen dergisinin şubat sayısına akran zorbalığı hakkında konuştu ve hem erkeklere, hem de kadınlara ilgi duyduğunu söyledi. ke$ha: “sadece erkekleri sevmiyorum. İnsanları seviyorum. cinsiyetle alakalı bir şey değil bu. birlikte olduğunuz kişinin yaydığı ruh..
2013'ün İlk Festivali KuirFest

pembe hayat'ın düzenlediği 2. pembe hayat kuirfest 17-24 ocak 2013 tarihlerinde ankara'da gerçekleşecek. pembe hayat lezbiyen, gey, biseksüel ve trans (lgbt) dayanışma derneği'nin düzenlediği 2. pembe hayat kuirfest 17-24 ocak 2013 tarihlerinde ankara'da gerçekleşecek. festivallerden ödüllü lgbt..
Sevgililer Tatilde

sevgilisi portia de rossi ile tatilin tadını çıkarıyor. ünlülerin yakın arkadaşı talk show sunucusu ellen degeneres sevgilisi portia de rossi ile tatilin tadını çıkarıyor. karayipler’deki st barts adalarına romantik bir noel kaçamağı için giden ellen degeneres ve sevgilisi portia de rossi çiftini..
Hamile adam karısından boşanamıyor

kadın olarak dünyaya gelen; ancak cinsiyet değiştirip erkek olan, buna rağmen üreme organlarını koruması sayesinde üç çocuk sahibi olan thomas beatie adlı abd’li, “karısından” bir türlü boşanamıyor. çift, dokuz yıllık evliliğe bir son vermek istese de yaşadıkları arizona eyaletinin kanunları bu d..
Eşcinsel imam Hendricks: Kuran eşcinselliğe karşı değil

güney afrikalı eşcinsel imam muhsin hendricks: lut kavmi hikâyesi eşcinsellikten ziyade tecavüz, istismar ve sömürü ile ilgili t24 güney afrikalı eşcinsel imam muhsin hendricks, kaos gl'ye verdiği söyleşide "araştırmalarımı yaptıktan sonra kuran’ın eşcinselliğe karşı olmadığını fark ett..
Eşcinsellik Batı'dan mı geldi dediniz?

eşcinselliğin batı icadı olduğu, bize de batı’dan geldiğine dair ciddi inanışlar vardır. eşcinsellik deyince ilk akla gelenin antik yunan olmasının etkisinin haricinde, bu inanma isteğinin temelinde elbette ki ataerkil düzenin gerektirdiği eil söylemin ve onun değerlerin payı büyüktür. erkekliğin b..
Diger haberler:
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74

 Toplam Haber :1229

En son yapılan okuyucu yorumları
- Firuz : Bence çok güzel imkan olsa da bizim ülkemizde de böle bişe olsa madem dışlanılıyor (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- xblackcatx : Tecavüz cinayete gelince sessiz olun ama insanların fikirleri tercihleri söz konusu olunca insanlıkt (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- Gulben : (Haber:Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zam..)
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Ebrar Karakurt, oyuncu sevgilisi İrem'le dudak dudağa görüntülendi
Milli voleybolcu Ebrar Karakurt, özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz aylarda sevgilisinden ayrılan Karakurt, oyuncu İrem Tuncer ile yeni bir aşka yelken açtı. İlkili, önceki akşam Kuruçeşme'
(Okunma:646)Diger haberler:
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74

 Toplam Haber :1229