Hamile adam karısından boşanamıyor
kadın olarak dünyaya gelen; ancak cinsiyet değiştirip erkek olan, buna rağmen üreme organlarını koruması sayesinde üç çocuk sahibi olan thomas beatie adlı abd’li, “karısından” bir türlü boşanamıyor. çift, dokuz yıllık evliliğe bir son vermek istese de yaşadıkları arizona eyaletinin kanunları bu d..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Eşcinsel imam Hendricks: Kuran eşcinselliğe karşı değil

güney afrikalı eşcinsel imam muhsin hendricks: lut kavmi hikâyesi eşcinsellikten ziyade tecavüz, istismar ve sömürü ile ilgili t24 güney afrikalı eşcinsel imam muhsin hendricks, kaos gl'ye verdiği söyleşide "araştırmalarımı yaptıktan sonra kuran’ın eşcinselliğe karşı olmadığını fark ett..
Eşcinsellik Batı'dan mı geldi dediniz?

eşcinselliğin batı icadı olduğu, bize de batı’dan geldiğine dair ciddi inanışlar vardır. eşcinsellik deyince ilk akla gelenin antik yunan olmasının etkisinin haricinde, bu inanma isteğinin temelinde elbette ki ataerkil düzenin gerektirdiği eil söylemin ve onun değerlerin payı büyüktür. erkekliğin b..
Dudak Dudağa Yakalandılar

geçen hafta brezilya'da düzenlenen en güzel popo yarışmasında ikinci ve üçüncü seçilen kadınlar bir yatta öpüşürken kameralara yakalandı. İkinci olan andressa urach ve üçüncü olan camila vernaglia podyumda rakiptiler, ancak yatın kamarasında aralarından su sızmadı. seksi çift yarışmada dereceye girm..
Sınavda sorduğu lezbiyen soru başına iş açtı!..

aü hukuk fakültesi'nde bir hoca hakkında ceza hukuku özel hükümler dersinin sınavında öğrencilere lezbiyen ilişkiyi çok ayrıntılı olarak anlattığı soru nedeniyle soruşturma açıldı. akdeniz üniversitesi (aü) hukuk fakültesi'nde yrd.doç. dr. mehmet nihat kanbur hakkında, ceza hukuku özel hükümler der..
Kocasının kadın olduğunu anlayınca..

7 aylık kocasının bir kadın olduğunu, ışığı yakınca anladı kanada'da 7 aylık kocasının bir kadın olduğunu; ışığı yakınca anlayan kadın, boğazını keserek eşini öldürdü. the daily mail sitesinde yer alan habere göre; inanılmaz olay kanada’da yaşandı. 7 aylık kocasının bir kadın olduğunu, ışığ..
Eşcinseller için cami!

paris’in doğusunda avrupa’nın ilk gay ve lezbiyenlere açık camisi hizmete başlıyor. paris’in doğusunda avrupa’nın ilk gay ve lezbiyenlere açık camisi hizmete başlıyor. girişim 35 yaşındaki eşcinsel bir fransız tarafından başlatıldı. paris'in doğusundaki bir banliyöde, budist tapınağının içindeki b..
SINGLE PARTY VOL 7 (Yalnızlar Partisi 2)

üyelerimizin İlgisini çekeceğini düşündüğümüz partinin 2. ayağı 7 aralık cuma günü cevriye clubde. etkinlik sayfasında yazanlar şöyle; tutkun & cem ikilisi olarak 2.ci partimiz, single parti ile daha büyük,daha geniş bir mekanda karşınızdayız. parti konseptimiz single. (yalnızlar partisi) ..
Eşcinsel penguenler baba oldu

danimarka'da bir hayvanat bahçesinde yaşayan eşcinsel kral penguen çifti terk edilen yavruyu evlat edindi. penguenler, zoologların yaptığı "ebeveynlik testi"nden geçti danimarka’da odensa hayvanat bahçesi’nde yaşayan eşçinsel kral penguen çifti baba oldu. park çalışanları, geçtiğimiz yıl keşfetti..
Diger haberler:
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75

 Toplam Haber :1232