'İki cinsiyet arasında sıkışıp kaldım'
dünyanın ilk androjen top modeli andrej pejic, 'en seksi kadınlar' listesinde yer alabilecek kadar 'güzel bir erkek'. hem kadın hem de erkek podyumunda yürüyen tek isim olan pejic, kuliste yaşananları ve moda dünyasının ona yaklaşımını anlattı forum fashion week kapsamında marmara forum avm’de pody..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Ahmedinejad'ı kızdıran eşcinsel sorusu

ahmedinejad'a röportaj sırasında sorulan bu soruya çok sert yanıt geldi bm genel kurulu 67. dönem toplantılarına katılmak üzere new york'ta bulunan İran cumhurbaşkanı mahmud ahmedinejad, cnn'den piers morgan'a röportaj verdi. "ya çocuklarinizdan bİrİ eşcİnsel olursa.." daha önce sık sık eşcinse..
Eşcinseller haftasında Hz. İsa tepkisi

sırbistan'da eşcinsellerin düzenlediği sergide hazreti İsa'nın uygunsuz bir şekilde tasvir edilmesi tepkilere neden oldu. sırbistan'da bazı sivil toplum kuruluşlarının tepki gösterdiği eşcinseller haftası etkinlikleri gergin başlarken, tehditler nedeniyle açılışın yapıldığı belgrad basın merkezi ..
Kızını tavlayana 65 milyon dolar verecek

hong konglu bir milyarder lezbiyen kızını tavlayıp 'doğru yola döndüren' erkeğe 65 milyon dolar vaat etti. hong kong sosyetesinin tanınan isimlerinden olan gigi chao babasına inat kadın arkadaşları ile davetlere katılıyor. ülkenin en zengin iş adamlarından biri olan cecil chao, kızını tavlamayı ba..
Hayvanseverleri kızdıran yasa değişikliği

meclis'e sunulan hayvanları koruma kanunu tasarısı başta hayvan hakları savunucuları olmak üzere pek çok sivil toplum örgütünden tepki topluyor. hayvanseverler, yeni yasanın hayırsız ada katliamından daha da kötü sonuçlara yol açmasından endişe ediyor. 70 binden fazla imza toplayan hayvanseverler pa..
Üç erkekten son anda ayrıldı mutluluğu bir kadında buldu

İngiltere’nin essex şehrinde yaşayan kerry de’ath adlı 29 yaşındaki kadın, üç kez evliliğin eşiğinden döndükten sonra aniden kendisine ilan-ı aşk eden nedimesiyle evlenerek herkesi şoke etti. kaynak : http://fotoanaliz.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=60726&rid=4369&p=1&hid=21552122..
“Yeni Muhafazakâr Türkiye”de LGBT’lere Yer Verilmek İstenmiyor!

“muhafazakârlığın seküler hayata taarruz ettiği, onun alanını daralttığı bir dönemden geçiyoruz. bunun endişeli modern olmakla alakası yok.” cumhuriyet gazetesi hazırladığı “ötekileştiren zihniyet muhafazakârlık” yazı dizisinde kaos gl derneğinden remzi altunpolat’la görüştü. cumhuriyet’ten es..
Eşcinsel Kadınlardan "Görünmezliğe" Karşı Kamp

kaos gl’nin çıralı’da düzenlenecek eşcinsel ve biseksüel kadın kampı’nda atölye ve sunumlarla medya, hukuk, edebiyat ve cinsellik gibi konular tartışılacak. eşcinsel ve biseksüel kadınlar kaos gl'nin 13-16 eylül arasında antalya çıralı'da gerçekleşecek kadın kampı'nda buluşacak. uluslararası f..
Aşk-ı Memnu’nun Bihter’i Çalıkuşu’nun Feride’si lezbiyen oldu!

edebiyat konusunda şanslıyız: dünyada özellikle çok satan kitapların devamı yazılır. tabii ki bu “devam” eserlerini yazarları kaleme almaz. örneğin, tolstoy’un “savaş ve barış” romanı “pierre” ve “nataşa” adıyla iki cilt halinde devam ettirilir! “devam” romanı “savaş ve barış”ın bittiği yer..
Diger haberler:
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)
- bigbaby : İçne suyu yok bu problem ama eşcinsellik rahat :) (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76

 Toplam Haber :1224