'Eşcinsel öpüşme' eylemi
eşcinsel karşıtı restorana karşı ilginç protesto abd’de geçtiğimiz ay eşcinsel evliliklerine karşı olduğunu açıklayan fast food zinciri 'chick-fil-a'nın başkanı dan cathy’ye karşı protesto gösterileri sürüyor. eşcinsel haklarının savunucuları, önceki gün, ülkenin en büyük tavuk zincirlerinden o..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
3 kez cinsiyet değiştirdi

İngiltere'de yaşayan adeleh, mavi saçları, dövmeleri ile sıradışı bir genç kadın görüntüsü veriyor 3 kez cinsiyet değiştirdi ama adeleh'in öyküsü oldukça enteresan çünkü adeleh 28 yaşında cinsel kimliğini tam olarak bulana kadar 3 kere cinsiyetini değiştirmiş. daily mail'in haberine göre henüz 3..
Kaçtığı erkek kız çıktı!

İnternette tanıştığı gence kaçan 19 yaşındaki kız, adını gürkan olarak bildiği gencin, aslında kadın olduğunu öğrendi. İstanbul'da bir kız kaçırma şikayeti üzerine harekete geçen dedektifler, soruşturmanın sonunda adeta "şok" geçirdi. 19 yaşındaki İ.a., polise gürkan ismiyle tanıdığı g.a.'yı (21) ..
Sporda homofobi ve nefret suçları bitmiyor

İki haftalık “dinlenme maratonu” sonrası ait olduğum yerde olmak güzel bir şey. tabii; İstanbul dışında olmak da çok güzeldi. özellikle gökçeada kısmı. tarifi zor bir güzelliktir gökçeada! memleketim olduğu için mi bilmiyorum ama ne zaman dönüş yolculuğuna çıksam “beni köyümün yağmurlarında yıkasınl..
’Marilyn Monroe’nun lezbiyen ilişkileri oldu’

sinemanın en büyük efsanelerinden marilyn monroe’nun lezbiyen ilişkiler yaşadığı iddia edildi. İngiliz araştırmacı michelle morgan’ın yayınladığı biyografi kitabı ‘marilyn monroe: gizli ve sırlarla dolu’da monroe’nun bazı ünlü aktrislerle ilişkiye girdiğini yazdı. bunların arasında elizabeth..
Onlar lezbiyen ve evlenmek istiyorlar

eşcinsel evliliğine izin verilmeyen fransa'da cinsiyet değiştirmiş olan iki kişi, evlenme kararı aldı. aşıklardan bir tanesi kanun önünde erkek olduğundan, evliliğin önüne yasal bir engel çıkması beklenmiyor. joanna gobert'le jenny blanchet, birbirine aşık iki kişi. ancak bu ikili, bildiklerimizd..
Google Gay'lere destek verdi

google'ın geçtiğimiz cumartesi günü başlattığı bir kampanya, 'legalize love' yani 'aşkı yasallaştırın' adı altında gay'lerin rahatça yaşayabilmelerini hedefliyor facebook'un gay evliliklere izin vermesiyle birlikte büyük şirketler tek tek eşcinselliğin yasaklanmış olmasını kınayan çalışmalar başlat..
Açılay'ın gay açılımına öfke yağıyor

nihal yalçınkaya'nın twitter hesabından yazdıkları başına bela oldu. tepki mesajlarıyla dolup taşan hesabına gelen en komik twitler ise 'yalan dünya' dizisinde kullanmış olduğu replikler oldu "disco kralı"nda nahide ekengil karakteriyle, sonra da "yalan dünya" dizisindeki açılay karakteriyle tanına..
ABD Kongresi’nde ilk eşcinsel evlilik

abd’de temsilciler meclisi’nin demokrat üyesi barney frank (72), uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi jim ready’le (42) evlendi. önceki gün massachusetts valisi deval patrick’in kıydığı nikahla, ilk kez bir kongre üyesi eşcinsel evlilik yapmış oldu. çift, nikahın ardından elele tutuşup davetliler..
Diger haberler:
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78

 Toplam Haber :1229

En son yapılan okuyucu yorumları
- Firuz : Bence çok güzel imkan olsa da bizim ülkemizde de böle bişe olsa madem dışlanılıyor (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- xblackcatx : Tecavüz cinayete gelince sessiz olun ama insanların fikirleri tercihleri söz konusu olunca insanlıkt (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- Gulben : (Haber:Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zam..)
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78

 Toplam Haber :1229