’Marilyn Monroe’nun lezbiyen ilişkileri oldu’
sinemanın en büyük efsanelerinden marilyn monroe’nun lezbiyen ilişkiler yaşadığı iddia edildi. İngiliz araştırmacı michelle morgan’ın yayınladığı biyografi kitabı ‘marilyn monroe: gizli ve sırlarla dolu’da monroe’nun bazı ünlü aktrislerle ilişkiye girdiğini yazdı. bunların arasında elizabeth..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Onlar lezbiyen ve evlenmek istiyorlar

eşcinsel evliliğine izin verilmeyen fransa'da cinsiyet değiştirmiş olan iki kişi, evlenme kararı aldı. aşıklardan bir tanesi kanun önünde erkek olduğundan, evliliğin önüne yasal bir engel çıkması beklenmiyor. joanna gobert'le jenny blanchet, birbirine aşık iki kişi. ancak bu ikili, bildiklerimizd..
Google Gay'lere destek verdi

google'ın geçtiğimiz cumartesi günü başlattığı bir kampanya, 'legalize love' yani 'aşkı yasallaştırın' adı altında gay'lerin rahatça yaşayabilmelerini hedefliyor facebook'un gay evliliklere izin vermesiyle birlikte büyük şirketler tek tek eşcinselliğin yasaklanmış olmasını kınayan çalışmalar başlat..
Açılay'ın gay açılımına öfke yağıyor

nihal yalçınkaya'nın twitter hesabından yazdıkları başına bela oldu. tepki mesajlarıyla dolup taşan hesabına gelen en komik twitler ise 'yalan dünya' dizisinde kullanmış olduğu replikler oldu "disco kralı"nda nahide ekengil karakteriyle, sonra da "yalan dünya" dizisindeki açılay karakteriyle tanına..
ABD Kongresi’nde ilk eşcinsel evlilik

abd’de temsilciler meclisi’nin demokrat üyesi barney frank (72), uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi jim ready’le (42) evlendi. önceki gün massachusetts valisi deval patrick’in kıydığı nikahla, ilk kez bir kongre üyesi eşcinsel evlilik yapmış oldu. çift, nikahın ardından elele tutuşup davetliler..
Onur Yürüyüşünde bir ilk! Canlı yayında sizinleyiz...

20. İstanbul lgbt onur haftası etknlikleri kapsamında yarın türkiye'de onuncusu gerçekleştirilecek olan onur yürüyüşü radyo gabile'den canlı olarak yayınlanacak. gabile grup bünyesinde 7 yıldır faaliyet gösteren radyo gabile, ilk kez onur yürüyüşü'nü canlı yayınla dinleyicilerine aktaracak. radyo ga..
Türkiye'de eşcinsel evlilik olur mu?

amerİka birleşik devletleri başkanı barack obama’nın eşcinsel evlilikleri desteklediğini açıklaması akıllara türkiye’deki eşcinselleri getirdi. türkiye’de evlenmek için bekleyen eşcinseller var. hatta bunun için resmi başvuru bile yapıldı. kadın olarak dünyaya gelen ancak kendini erkek hisseden ara..
LGBT Hareketin 20 Yıllık "Bellek"i

20. onur haftası'nın bu yılki teması "bellek". mehmet tarhan, "neden bellek?" sorusuna "20 yıllık tarih var. sadece geçmişe bakmak yerine 'geçmişin üstüne neyi inşa edebiliriz'e bakacağız" diye cevap verdi. türkiye'den ve birçok ülkeden on binlerce insanın katıldığı 20. onur haftası, 25 haziran-1..
Gülümse: "Anayasada LGBT’lere Eşitlik"

spod (sosyal politikalar, cinsiyet kimliği ve cinsel yönelim çalışmaları derneği ) lgbt bireylerin anayasal eşitlik talebini vurgulayan bir fotoğraf kampanyası başlattı. “anayasada lgbt’lere eşitlik” tumblr sayfası açan dernek, bir birinden renkli simaların fotoğraflarıyla, herkesi ziyarete ve dest..
Diger haberler:
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78

 Toplam Haber :1225

En son yapılan okuyucu yorumları
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)
- bigbaby : İçne suyu yok bu problem ama eşcinsellik rahat :) (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyasından ünlü bir kadınla aşk yaşadım"
Sosyal medya ünlüsü Bahar Candan, yorumcusu olduğu programda peş peşe itiraflarda bulundu. Canlı yayında "Olgun bir sevgilin oldu mu? sorusuna Candan, "Evet bir dönem çok ünlü bir sevgilim oldu benden
(Okunma:2584)Diger haberler:
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78

 Toplam Haber :1225