Bu 'Benim Çocuğum'
çocukları lezbiyen, gey, biseksüel, transseksüel veya travesti olan bir grup aile "benim çocuğum" isimli belgesele destek için kampanya başlattı. hedefleri, gerçek yüzleri ve yaşantılarıyla ortaya çıkacakları bu belgeseli tamamlamak lİstag (lgbtt aileleri İstanbul grubu) adı altında 2008 yılında bi..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Lisede lezbiyen ilişki!

İstanbul'da kız öğrencisiyle yattı diye kadın öğretmen hakkında 21 yıl hapis istemiyle dava açıldı bir lisede sözleşmeli olarak çalışan 32 yaşındaki kadın beden eğitimi öğretmeni e.c. hakkında, 16 yaşındaki kız öğrencisi b.y. ile okulda lezbiyen ilişki yaşadığı iddiasıyla dava açıldı. e.c., iddiala..
3. çocuğunu doğurdu

hamile kalarak bütün dünyayı şaşkına çeviren thomas beatie, üçüncü çocuğunu da doğurdu. ailenin mutlu hayatı görenleri kıskandırıyor. thomas, kadın olarak doğdu ve 20 yaşına geldiğinde cinsiyetini değiştirmeye karar verdi. eşi nancy geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle hamile kalamadığı için, ..
TBMM Genel Kurulunda, Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun Tasarısı'nın ilk 11 maddesi kabul edildi

temel kanun olarak görüşülen tasarı üzerinde değişiklik önergeleri verildi. kabul edilen önergeye göre, gerekli olması halinde korunan kişinin çocukları için 4 ay, söz konusu kişinin çalışması halinde ise 2 aylık süre ile sınırlı olmak kaydıyla asgari ücret tutarının yarısını geçmemek şartıyla bakan..
George Clooney ve Brad Pitt eşcinsel evlilikler için sahnedeydi

aralarında brad pitt, george clooney, jamey lee curtis gibi isimlerin bulunduğu kalabalık bir kadro eşcinsel evliliğe getirilen yasağa protesto amacıyla sahneye çıktı ve bir okuma tiyatrosu sergiledi. oyunun okuması için toplanan ünlüler arasında kimler yok ki: brad pitt, george clooney, martin s..
ABD'nin ilk eşcinsel huzur evi açıldı!

abd'nin tam donanımlı ilk eşcinsel huzur evi new york'ta açıldı. manhattan'daki chelsea mahallesinde, sage (gay, lezbiyen, biseksüel ve transseksüel yaşlılar için savunma ve hizmet) yenilikçi huzur evi'nin dün yapılan resmi açılış törenine yüzlerce kişi katıldı. merkez, yaşlılar dairesi ve sage ..
Lezbiyen maymunlar seksi "terfi" için kullanıyor!

maymunlar arasında iletişimi araştıran uzmanlar dişi bonoboların sosyal hayatında eşcinsel ilişkinin önemini ortaya koydu. dişi bonobolar, çevrede "baskın dişi" varsa lezbiyen seks sırasında özellikle daha çok ses çıkarıyorlar. sosyal hiyerarşide kendilerinden daha yukardaki dişilerle ..
Cinsiyet Kararsızlığı

İngiltere'de yaşayan adeleh, mavi saçları, dövmeleri ile sıradışı bir genç kadın görüntüsü veriyor. ama adeleh'in öyküsü oldukça enteresan çünkü adeleh 28 yaşında cinsel kimliğini tam olarak bulana kadar 3 kere cinsiyetini değiştirmiş. daily mail'in haberine göre henüz 3 yaşındayken bile kendisi..
Lezbiyen Çift Hamile Kaldı

lezbiyen çift kirsty cox (23) ve anna jones (27) aynı kişiden alınan spermle çocuk sahibi oldular. İngiltere'nin gloucester kentinde yaşayan evli çiftin şimdi scarlett marie ve alfie adında 3 haftalık iki çocukları var. çifte spermlerini veren ise arkadaşları nick lacey. ve çift ilk denemede hamile..
Diger haberler:
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82

 Toplam Haber :1232