Avustralya, eşcinsel evliliğini tartışıyor
avustralya'da eşcinsel evlilik yasağını kaldıracak iki yasa teklifi parlamentoya sunuldu. İşçi ve yeşiller partilerinin milletvekillerinin hazırladığı yasa teklifleri hemen hemen aynı görünürken, tekliflerin ne zaman oylanacakları ise henüz belli değil. yeşiller partisi milletvekili adam ..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Yunus lezbiyen ailede kaldı

azeroğlu ailesi, en küçük çocukları yunus’u hollandalı lezbiyen ailenin elinden kurtaramadı. lahey mahkemesi, anne azeroğlu’un velayeti elinden alarak lezbiyen aileye verdi. yillardir hollanda’da çocukları için hukuk mücadelesi veren azeroğlu ailesi’nin gözyaşı dinmek bilmiyor. azeroğlu ailesi 7 ..
‘Miranda’ eşcinsel dünyasını karıştırdı

abd yapımı ünlü dizi sex and the city’de altı yıl boyunca “miranda” karakterini canlandıran cynthia nixon (45), geçen hafta yaptığı “eşcinsellik benim tercihim” açıklamasının ardından hedef haline geldi daha önce başından 15 yıl süren bir evlilik geçen iki çocuk annesi nixon, new york times gazetes..
Çizgi romanda eşcinsel evlilik

amerika birleşik devletleri'nde çizgi roman şirketi archie comics, 73 yıllık yayın hayatında ilk kez bir evlilik sayısı yayınladı ve life with archie (archie'yle yaşam) serisinin 16'ıncı sayısını bir eşcinsel evlilğe ayırdı. şirketin yönetim kurulu başkanı john goldwater, dergide bir eşcinsel kar..
Kardashian'dan eşcinsellere destek

ünlü televizyon yıldızı kim kardashian, lezbiyen ve gaylerin haklarını koruma amacıyla kurulmuş olan "trevor project" adındaki yardım kuruluşuna 50 bin dolar bağışladı... porno kasedinin internete sızmasıyla şöhretine şöhret katan ve kendisini mağdur kız olarak göstererek bazı kesimlerin tepkisine ..
"Zenne" yabancı basında yankılandı!

İlk kez gösterildiği 48. altın portakal film festivali’nden vizyona girdiği güne dek merakla beklenen, vizyonda olduğu şu günlerde de hakkında çok konuşulan “zenne”; dünya basınının gündeminde! cnn international, alman ard kanalı ve reuters yaptığı özel röportajlarla “zenne”ye yer verirken; film, t..
Eşcinsellere özel plaka!

yetkililer otomobil sahibinin gerçek kimliğinin belli olması için farklı plakalar verilmesini kabul etti abd'nin indiana eyaletinde genç eşcinsellere üzerinde gökkuşağı logosu bulunan plakalar verilecek. indiana youth group (indiana gençlik grubu) tarafından yapılan başvurular neticesinde, yetkilil..
Lezbiyen sevgiliyle intikam

İngiltere’de bir bilim adamı, çocuklarını göstermeyen eski eşine hayatı zindan etti. kadını telefonla taciz eden adam, eski eşinin lezbiyen sevgilisiyle yarı çıplak fotoğraflarını da ailesine gönderdi.cambridge üniversitesi’nde görev yapan polonya asıllı bilim adamı tomasz dyl (35) eski eşi olga kun..
Erkek Kılığında Çapkınlık Yaptı

erkek kılığında giren genç kız, polisi bile erkek olduğuna inandırdı. İngiltere'de gemma barker adlı 19 yaşındaki genç kız, erkek kılığına girerek 15 ve 16 yaşındaki iki kızla sosyal medya üzerinden tanışıp konuşmaya başladı. kadın olduğu anlaşılmasın diye bol pantolonlar giyen ve şapka takan ba..
Diger haberler:
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83

 Toplam Haber :1232