Erkek Kılığında Çapkınlık Yaptı
erkek kılığında giren genç kız, polisi bile erkek olduğuna inandırdı. İngiltere'de gemma barker adlı 19 yaşındaki genç kız, erkek kılığına girerek 15 ve 16 yaşındaki iki kızla sosyal medya üzerinden tanışıp konuşmaya başladı. kadın olduğu anlaşılmasın diye bol pantolonlar giyen ve şapka takan ba..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Vj Bülent Radyo GaBiLe`de Yayına Başlıyor.

kral tv'nin eski vj'i vj bülent radyo gabile yayıncı kadrosuna katıldı. yaptığı tv programları, oyunculuk çalışmaları ve çıkardığı albümü ile sevilen sanatçı her hafta salı ve çarşamba geceleri 22:00 - 01:00 saatleri arasında radyo gabile mikrafonunda olacak. gabile grup bünyesinde "türkiye'nin ..
'Demi Moore lezbiyen ilişki yaşıyor'

ashton kutcher'dan boşanmak üzere olan ünlü oyuncunun reality show yıldızı brandi glanville’le aşk yaşadığı iddia edildi. national enquirer dergisi’nde yer alan habere göre aktris demi moore, 'the real housewives of beverly hills' (beverly hills'in gerçek ev kadınları) adlı reality show yıldızların..
Alex Hughes ayrıldığı evine erkek olarak döndü

İngilterenin sunderland şehrinde kız çocuğu olarak dünyaya gelen alex hughes (26), 12 yaşında ayrıldığı annesinin yanına erkek olarak döndü. anne ashley hughes(48), doğumundan itibaren cinsel kimliğiyle ilgili sorun yaşadığını düşündüğü kızının yardım alması gerektiğine karar verdi. sosyal yardım ..
Lezbiyen İlişkilerde Artış

amerikan ulusal aile gelişimi anketi (nsfg), genç kızlar arasında lezbiyenliğin arttığını ortaya koydu. nsfg baş yazarı doktor nanette gartrell’e göre bu artışın daha çok kızın doğum kontrol uygulamasından ve lezbiyenliğe yönelmesinden kaynaklanabileceğini söyledi. nsfg verilerine göre, 17 yaş..
Avustralya'daki Lezbiyen Vampir Hapisten Çıkıyor

kanını içmek için sevişme vaadiyle kandırdığı adamı öldüren lezbiyen vampirin çok yakında serbest kalacağı açıklandı. avustralya’da, 1989 yılında işlediği korkunç cinayetle tüm dünyanın kanını donduran lezbiyen vampir katil tracey wigginton, 20 yıl hapis yattıktan sonra, serbest bırakılıyor. b..
Amerikan donanmasının 'ilk eşcinsel öpüşmesi'

amerikan ordusunda görevli iki lezbiyen denizci, eylül ayında değiştirilen yasaların getirdiği özgürlükten faydalanarak ilk eşcinsel öpüşmeyi gerçekleştirdi. abd silahlı kuvvetlerinde eşcinsellere konan yasağın kaldırılması ardından, amerikan donanmasına bağlı denizcilerin gelenekselleşmiş ''liman ..
Bridget Jones'un Lezbiyen Aşkı

bridget mutluluğu bir kadının kollarında mı bulacak? yeni bridget jones'un günlüğü filmi bridget jones: the edge of reason, uzun bir süredir renée zellweger'in devam filmi için aldığı kilolarla gündemdeydi. çekimleri süren filme ilgili bir haber, serinin hayranlarını şaşırtacak gibi gözüküyor. ..
Sara Rue'dan The CW için sahte lezbiyen komedisi: Poseurs

sara rue'nun sahte lezbiyen eviliği yapmaya karar veren iki yakın arkadaşın hikayesi hakkındaki yarım saat süreli yeni komedi dizi projesinin yayın hakları the cw tarafından satın alındı. the hollywood reporter'ın haberine göre poseurs ismindeki dizide sara rue dizide lucy karakteriyle karşı..
Diger haberler:
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)
- bigbaby : İçne suyu yok bu problem ama eşcinsellik rahat :) (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83

 Toplam Haber :1224