Lezbiyen İlişkilerde Artış
amerikan ulusal aile gelişimi anketi (nsfg), genç kızlar arasında lezbiyenliğin arttığını ortaya koydu. nsfg baş yazarı doktor nanette gartrell’e göre bu artışın daha çok kızın doğum kontrol uygulamasından ve lezbiyenliğe yönelmesinden kaynaklanabileceğini söyledi. nsfg verilerine göre, 17 yaş..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Avustralya'daki Lezbiyen Vampir Hapisten Çıkıyor

kanını içmek için sevişme vaadiyle kandırdığı adamı öldüren lezbiyen vampirin çok yakında serbest kalacağı açıklandı. avustralya’da, 1989 yılında işlediği korkunç cinayetle tüm dünyanın kanını donduran lezbiyen vampir katil tracey wigginton, 20 yıl hapis yattıktan sonra, serbest bırakılıyor. b..
Amerikan donanmasının 'ilk eşcinsel öpüşmesi'

amerikan ordusunda görevli iki lezbiyen denizci, eylül ayında değiştirilen yasaların getirdiği özgürlükten faydalanarak ilk eşcinsel öpüşmeyi gerçekleştirdi. abd silahlı kuvvetlerinde eşcinsellere konan yasağın kaldırılması ardından, amerikan donanmasına bağlı denizcilerin gelenekselleşmiş ''liman ..
Bridget Jones'un Lezbiyen Aşkı

bridget mutluluğu bir kadının kollarında mı bulacak? yeni bridget jones'un günlüğü filmi bridget jones: the edge of reason, uzun bir süredir renée zellweger'in devam filmi için aldığı kilolarla gündemdeydi. çekimleri süren filme ilgili bir haber, serinin hayranlarını şaşırtacak gibi gözüküyor. ..
Sara Rue'dan The CW için sahte lezbiyen komedisi: Poseurs

sara rue'nun sahte lezbiyen eviliği yapmaya karar veren iki yakın arkadaşın hikayesi hakkındaki yarım saat süreli yeni komedi dizi projesinin yayın hakları the cw tarafından satın alındı. the hollywood reporter'ın haberine göre poseurs ismindeki dizide sara rue dizide lucy karakteriyle karşı..
Monica’yla aşk yaşadık

şu sıralar “gergedanın son şiiri” filminin çekimleri için türkiye’de bulunan İtalyan sinema yıldızı monica bellucci hakkında lezbiyen ilişki iddiası ortaya atıldı.İtalyan şarkıcı adriano celentano’nun şarkıcılık ve oyunculuk yapan kızı rosalinda celentano, geçmişte bellucci ile büyük aşk yaşadığını ..
Malezya'da eşcinsel olmak

malezya'da sodomi karşıtı yasalar, eşcinselleri çok sert cezalarla tehdit ediyor. konu ülke siyasetinde de sık sık gündeme gelen bir tartışma. muhalefet lideri enver İbrahim, reddettiği sodomi iddiasıyla yargılanıp hapse konmuştu. şimdi hakkında açılan ikinci bir davanın sonucunu bekliyor. malezya'd..
Erkek olmadan bebek olur!

kadının kemik iliğinden sperm üretildi. tek sorun doğan tüm çocuklar kız olacak.. erkeksiz doğum artık mümkün! İngiliz bilim adamları kadının kemik iliğinde bulunan bir kök hücreden sperm yaratmayı başardı. lezbiyen çiftler ya da babasız doğum yapmak isteyen kadınlar, biyolojik olarak kendi çoc..
AIDS Yasası Gerekiyor!

bugün 1 aralık dünya aids (acquired immune deficiency syndrome) günü. türkiye’de İnsan bağışıklık yetmezlik virüsü yani bilinen kısaltmasıyla hiv (human immunodeficiency virus) taşıyan 4.525 kişi var. sağlık bakanlığı’nın aralık 2010 verilerine göre böyle. ama pozitif yaşam derneği, "elb..
Diger haberler:
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84

 Toplam Haber :1229

En son yapılan okuyucu yorumları
- Firuz : Bence çok güzel imkan olsa da bizim ülkemizde de böle bişe olsa madem dışlanılıyor (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- xblackcatx : Tecavüz cinayete gelince sessiz olun ama insanların fikirleri tercihleri söz konusu olunca insanlıkt (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- Gulben : (Haber:Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zam..)
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84

 Toplam Haber :1229