Sara Rue'dan The CW için sahte lezbiyen komedisi: Poseurs
sara rue'nun sahte lezbiyen eviliği yapmaya karar veren iki yakın arkadaşın hikayesi hakkındaki yarım saat süreli yeni komedi dizi projesinin yayın hakları the cw tarafından satın alındı. the hollywood reporter'ın haberine göre poseurs ismindeki dizide sara rue dizide lucy karakteriyle karşı..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Monica’yla aşk yaşadık

şu sıralar “gergedanın son şiiri” filminin çekimleri için türkiye’de bulunan İtalyan sinema yıldızı monica bellucci hakkında lezbiyen ilişki iddiası ortaya atıldı.İtalyan şarkıcı adriano celentano’nun şarkıcılık ve oyunculuk yapan kızı rosalinda celentano, geçmişte bellucci ile büyük aşk yaşadığını ..
Malezya'da eşcinsel olmak

malezya'da sodomi karşıtı yasalar, eşcinselleri çok sert cezalarla tehdit ediyor. konu ülke siyasetinde de sık sık gündeme gelen bir tartışma. muhalefet lideri enver İbrahim, reddettiği sodomi iddiasıyla yargılanıp hapse konmuştu. şimdi hakkında açılan ikinci bir davanın sonucunu bekliyor. malezya'd..
Erkek olmadan bebek olur!

kadının kemik iliğinden sperm üretildi. tek sorun doğan tüm çocuklar kız olacak.. erkeksiz doğum artık mümkün! İngiliz bilim adamları kadının kemik iliğinde bulunan bir kök hücreden sperm yaratmayı başardı. lezbiyen çiftler ya da babasız doğum yapmak isteyen kadınlar, biyolojik olarak kendi çoc..
AIDS Yasası Gerekiyor!

bugün 1 aralık dünya aids (acquired immune deficiency syndrome) günü. türkiye’de İnsan bağışıklık yetmezlik virüsü yani bilinen kısaltmasıyla hiv (human immunodeficiency virus) taşıyan 4.525 kişi var. sağlık bakanlığı’nın aralık 2010 verilerine göre böyle. ama pozitif yaşam derneği, "elb..
Sokak ortasında romantizm

bir süre önce eşcinsel olduğunu açıklayan amber heard, paparazzilere nazire yaptı eylül ayında eşcinsel olduğunu açıklayarak hayranlarını şaşırtan 24 yaşındaki aktris amber heard, önceki akşam los angeles'ta bir kadınla öpüşürken görüntülendi. heard, paparazzilerin "yanınızdaki sevgiliniz mi?" soru..
Lezbiyen Kitapları Yayıncısı Grier 78 Yaşında Hayatını Kaybetti

lezbiyenlerin kendilerini iyi hissetmelerini sağlamak için kitaplar basacak nainad yayınevini 1973’te kuran barbara grier, abd’de vefat etti. barbara grier lezbiyenler hakkında yayın yapan en başarılı yayınevlerinden birinin kurucusuydu. yaptığı yayınlar arasında roman katolik yetkililerin tepkisin..
Bakanlar Kurulu “Şiddet Sözleşmesi”ni Onayladı

bakanlar kurulu’nun tbmm’ne gönderdiği “kadına yönelik şiddete İlişkin avrupa konseyi sözleşmesi” ile devlet, cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği ayrımcılığına karşı da yükümlü olacak. “kadına yönelik şiddet ve aile İçi şiddetin önlenmesi ve bunlarla mücadeleye dair avrupa konseyi sözleşmesi”ni o..
Benetton'dan olay yaratacak afişler

hazırladığı sıra dışı reklam kampanyalarıyla ses getirmeyi başaran İtalyan giyim markası united colors of benetton, şok bir kampanyaya daha imza attı benetton yeni afişlerinde fotomontajla, papa'yı mısırlı bir imamı, obama'yı da çin devlet başkanı hu jintao'yu dudağından öpüyormuş gibi gösterdi. re..
Diger haberler:
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84

 Toplam Haber :1225

En son yapılan okuyucu yorumları
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)
- bigbaby : İçne suyu yok bu problem ama eşcinsellik rahat :) (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyasından ünlü bir kadınla aşk yaşadım"
Sosyal medya ünlüsü Bahar Candan, yorumcusu olduğu programda peş peşe itiraflarda bulundu. Canlı yayında "Olgun bir sevgilin oldu mu? sorusuna Candan, "Evet bir dönem çok ünlü bir sevgilim oldu benden
(Okunma:2584)Diger haberler:
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84

 Toplam Haber :1225