Sokak ortasında romantizm
bir süre önce eşcinsel olduğunu açıklayan amber heard, paparazzilere nazire yaptı eylül ayında eşcinsel olduğunu açıklayarak hayranlarını şaşırtan 24 yaşındaki aktris amber heard, önceki akşam los angeles'ta bir kadınla öpüşürken görüntülendi. heard, paparazzilerin "yanınızdaki sevgiliniz mi?" soru..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Lezbiyen Kitapları Yayıncısı Grier 78 Yaşında Hayatını Kaybetti

lezbiyenlerin kendilerini iyi hissetmelerini sağlamak için kitaplar basacak nainad yayınevini 1973’te kuran barbara grier, abd’de vefat etti. barbara grier lezbiyenler hakkında yayın yapan en başarılı yayınevlerinden birinin kurucusuydu. yaptığı yayınlar arasında roman katolik yetkililerin tepkisin..
Bakanlar Kurulu “Şiddet Sözleşmesi”ni Onayladı

bakanlar kurulu’nun tbmm’ne gönderdiği “kadına yönelik şiddete İlişkin avrupa konseyi sözleşmesi” ile devlet, cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği ayrımcılığına karşı da yükümlü olacak. “kadına yönelik şiddet ve aile İçi şiddetin önlenmesi ve bunlarla mücadeleye dair avrupa konseyi sözleşmesi”ni o..
Benetton'dan olay yaratacak afişler

hazırladığı sıra dışı reklam kampanyalarıyla ses getirmeyi başaran İtalyan giyim markası united colors of benetton, şok bir kampanyaya daha imza attı benetton yeni afişlerinde fotomontajla, papa'yı mısırlı bir imamı, obama'yı da çin devlet başkanı hu jintao'yu dudağından öpüyormuş gibi gösterdi. re..
Canım istedi eşcinsel romanı yazdım

cırt diye okunuyor. akıyor resmen. yormuyor, germiyor. ve bu defa ayşe kulin, kendisi için cesur bir maceraya atılıyor, ‘seksten ari bir eşcinsel aşk’ı anlatıyor. eşcinsel dünyayı pek yakından bilmese de, gay arkadaşlarından onay alıyor. everest’ten çıktı, 100 bin basıldı, bu arada romanın adı ‘gizl..
Türkiye’nin ilk kuir festivali başlıyor

türkiye’nin ilk kuir festivali pembe hayat kuirfest 17 kasım’da ankara’da başlıyor. gösterimlerin büyülü fener sineması’nda gerçekleşeceği festivalde 15 ülkeden 50’ye yakın film, ankaralı sinemaseverlerin karşısına ilk kez çıkacak. ankara’nın ilk trans örgütlenmesi olan pembe hayat lezbiyen, gey,..
Brezilya`da eşcinsel evliliğe onay

brezilya'da yüksek temyiz mahkemesi, iki kadının yasal olarak evlenebileceği kararını verdi. yüksek temyiz mahkemesi, kadınlar hakkında iki alt mahkemenin verdiği hükmü bozarak, iki kadının yasal olarak evlenebileceği kararını aldı ve bu kararla, brezilya'da eşcinsel evliliği onaylayan en yüksek ma..
Kaos GL'den Psikolojik Danışmanlara İnsan Hakları Eğitimi

kaos gl, diyarbakır'da psikolojik danışman ve rehber öğretmenlere yönelik homofobik ve transfobik ayrımcılığa karşı insan hakları eğitimi düzenleyecek. kaos gl, psikolojik danışman ve rehber öğretmenlere yönelik "homofobi ve ayrımcılık" temalı insan hakları eğitimi düzenliyor. 29 ekim cumartes..
KADIN OLAN İKİ ERKEK ÖNCE LEZBİYEN SONRA EVLİ ÇİFT OLDU!..

transseksüel lezbiyen bir bir çift, mahkeme kararıyla resmin evlendi. İlginç olay galler'de yaşandı. 31 sene erkek olarak yaşayan ve mutlu bir yuvası güzel bir eşi olan iki ayrı insan, hemen hemen aynı zamanlarda eşcinselliğe yöneldi.jenny-anne bishop ve elen heart adındaki eşcinseller ar..
Diger haberler:
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85

 Toplam Haber :1229

En son yapılan okuyucu yorumları
- Firuz : Bence çok güzel imkan olsa da bizim ülkemizde de böle bişe olsa madem dışlanılıyor (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- xblackcatx : Tecavüz cinayete gelince sessiz olun ama insanların fikirleri tercihleri söz konusu olunca insanlıkt (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- Gulben : (Haber:Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zam..)
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Ebrar Karakurt, oyuncu sevgilisi İrem'le dudak dudağa görüntülendi
Milli voleybolcu Ebrar Karakurt, özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz aylarda sevgilisinden ayrılan Karakurt, oyuncu İrem Tuncer ile yeni bir aşka yelken açtı. İlkili, önceki akşam Kuruçeşme'
(Okunma:935)Diger haberler:
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85

 Toplam Haber :1229