Kadınlar daha fazla eşcinsel ilişki yaşıyor!
seks araştırmasından ilginç sonuçlar amerika'da seks alışkanlıklarıyla ilgili bir rapor yayınlandı. "cinsel kimlik ve cinsel davranış" adı altındaki raporda birbirinden ilginç sonuçlar çıktı. raporda, 2002 yılındaki araştırmalarda 15- 24 yaş arası genç kızların yüzde 22'si hiç seks yapmadığı b..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Lezbiyen’ subay ordudan uzaklaştırıldı

İngiltere bugünlerde yüzbaşı karen tait’ın ilginç davasını konuşuyor kraliyet askeri polis teşkilatında görevli karen tait’ın suçu ise hemcinsi çavuş caroline graham ile lezbiyen ilişkiye girmek. afganistan’da görev yaparken lezbiyenlik ilişkisinden haberdar olan komutanı tarafından disipline ..
Sınıfta lezbiyen ilişki tazminatı

abd’de sınıfta lezbiyen ilişkiye girdikleri gerekçesiyle işten atılan iki öğretmen, itibarlarının zedelendiğini öne sürerek new york eğitim müdürlüğü’ne karşı 2 milyon dolarlık dava açtı. hademeye yakalandılar brooklyn’deki james madison lisesi’nde bir sınıfta lezbiyen ilişkiye girdikleri ö..
Kaos GL Derneği Seni Çağrıyor!

lezbiyen, gey, biseksüel ve trans bireylerin sosyal, kültürel ve ekonomik haklarının geliştirilmesi için çalışan kaos gl derneği, homofobiye, transfobiye ve nefrete karşı mücadele etmek isteyenler için bir üyelik kampanyası başlatıyor. kaos gl derneği, bu yıl altıncısını düzenleyeceği uluslarara..
Facebook'tan 'gay-lezbiyen' açılımı

facebook kullanıcı profillerindeki ilişki durumu özelliğine yeni içerik ekledi facebook, kullanıcı profillerinde gösterilen 'ilişki durumu' özelliğinde değişikliğe gidiyor. facebook'un İngiltere, amerika, kanada, avustralya ve fransa'da yürürlüğe soktuğu yeni ilişki seçenekleri eşcinsellerin iliş..
Lady Gaga'dan gay'lere marş

24 yaşındaki ünlü şarkıcı yeni albümüyle aynı adı taşıyan 'born this way'le eşcinsellere cesaret aşılayacak lady gaga pembe peruğu ve kendinden emin pozlarıyla vogue dergisinin mart kapağında... ünlü şarkıcı dergiye verdiği röportajda yeni albümü ‘born this way’in on yılın en iyisi olmasını dilediğ..
Lezbiyen anne çocukları istiyor

hollanda'da lezbiyen evlilik yapan türk kadın, boşanıp kızlarıyla türkiye'ye döndü ancak ortaya velayet krizi çıktı. İlk eşinden 2 çocuğu olan türk vatandaşı f.a., hollandalı l.v.d. ile lezbiyen evlilik yaptı. çift boşanınca f.a., çocuklarını alıp türkiye'ye döndü. ancak hiç ummadığı bir velayet d..
İngiltere'de eşcinsel evliliğe izin çıkıyor

İngiliz hükümeti, eşcinsel çiftlere yasal evlilik hakkı tanımaya hazırlanıyor. İngiliz basınında yer alan haberlere göre, evlilik kanunundaki reform çerçevesinde yapılacak bu değişiklikle eşcinsel çiftler, evli çiftlerle aynı haklara sahip olacak. İngiltere 2004 yılında eşcinsellere "medeni or..
Oscar'a Aday Gosterilen Lezbiyen Filmleri

oscar'a aday gosterilen lezbiyen filmleri sinemanın en prestijli ödülü sayılan oscar'ın bu yılki adayları arasın da, lezbiyen temalı filmler the kids are all right ve black swan dikkati çekiyor. the kids are all right'in en iyi kadın oyuncu (annette bening) ve en iyi film olmak uzere to..
Diger haberler:
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94

 Toplam Haber :1229

En son yapılan okuyucu yorumları
- Firuz : Bence çok güzel imkan olsa da bizim ülkemizde de böle bişe olsa madem dışlanılıyor (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- xblackcatx : Tecavüz cinayete gelince sessiz olun ama insanların fikirleri tercihleri söz konusu olunca insanlıkt (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- Gulben : (Haber:Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zam..)
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Ebrar Karakurt, oyuncu sevgilisi İrem'le dudak dudağa görüntülendi
Milli voleybolcu Ebrar Karakurt, özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz aylarda sevgilisinden ayrılan Karakurt, oyuncu İrem Tuncer ile yeni bir aşka yelken açtı. İlkili, önceki akşam Kuruçeşme'
(Okunma:721)Diger haberler:
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94

 Toplam Haber :1229