Rahibin kızıydı şimdi kızları öpüyor: Katy Perry
rahibin kızıydı şimdi kızları öpüyor: katy perry dünyanın en kocaman ve güzel gözlerini kırpıştırdığında hayranları çıldırıyor! katy perry. son senelerin en eğlenceli ve samimi isimlerinden biri. 2001 yılında müzik dünyasına ilk kez göz kırpan ancak istediği çıkış için yaklaşık 7 yıl beklemek zo..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Bu ödül homofobiye karşı

gay ve lezbiyen edebiyatı için verilen bir ödül american library association’ın caldecott ve newbery medals’ı da içeren yıllık çocuk ödülleri listesine dahil edildi. american library, pazartesi günü yaptığı açıklamada, stonewall children’s and young adult literature ödülü’nün eğitmenler ve kütüphane..
Courtney Love'dan şok! Twitter'da lezbiyen pozlarını paylaştı!

courtney love , 46 yaşında olmasına rağmen twitter'a yüklediği yarı çıplak fotoğraflarıyla hayranlarını bile şaşırtmaya devam ediyor. daha geçtiğimiz ay yüklediği çıplak fotoğraflarıyla gündeme gelen ve tepki çeken courtney, bu kez de bir sandalyede, iç çamaşırı olmadan verdiği pozu ve göğüslerin..
İŞTE CAROLINE'İN (WILMA ELLES) LEZBİYEN FİLMİ

"öyle bir geçer zaman ki"nin oyuncusunun gençlik hatası. rating rekorları kıran dizinin fettan güzeli caroline'nin almanya'da erotik film çektiği ortaya çıktı. 25 yaşındaki oyuncu henüz 20'li yaşlarında lezbiyen sahnelerin ağırlıkta olduğu bir erotik filmde rahibeyi canlandırıyor. wilma e..
Öğrencisiyle lezbiyen ilişkiye girdiğini itiraf etti

öğrencilerinden biriyle lezbiyen ilişki yaşadığını itiraf eden öğretmen hapis cezasıyla karşı karşıya. londra - İngiltere'de öğrencilerinden biriyle lezbiyen ilişki yaşadığını itiraf eden öğretmen hapis cezasıyla karşı karşıya. 29 yaşındaki louise yeoman, çalıştığı okulda okuyan, yasal gerekçele..
Lezbiyen öğrenciye balo yasağı

avustralya'da bir okulun lezbiyen öğrencinin kız arkadaşını baloya getirmesine engel olması tartışma yarattı. avustralya'daki bir kız kolejinin yönetimi, lezbiyen öğrencinin kız arkadaşını yıl sonu balosuna getirmesine izin vermediği için ayrımcılıkla suçlanıyor. okul yönetimi, 16 yaşındaki hannah..
Lezbiyen yarışmacı İsrail'i karıştırdı

strictly come dancing lezbiyen olduğu bilinen yarışmacılardan birinin tercihi yine kadın olunca İsrail karıştı! benimle dans eder misin ve yok böyle bir dans programlarının bir benzeri olan strictly come dancing lezbiyen olduğu bilinen yarışmacılardan birinin yine bir kadın partnerle yarışması yüzü..
Papa’nın önünde eşcinsel öpüşmesi

katolik aleminin lideri papa 16. benedikt’in İspanya ziyareti öncesinde gay ve lezbiyen gruplar tarafından planlanan “öpücüklü eylem” dün yapıldı. papa’nın mimar antonio gaudi’nin 1882 yılında başladığı ve halen yapımı süren sagrada familia bazilikası’nı kutsamak için geldiği barcelona’da 200 kad..
Facebook'ta Eşcinsellik Sorun Oldu

microsoft ve max planck enstitüsü'nün yaptığı çalışmanın sonuçları tartışma yarattı. microsoft'tan saikat guha ile max planck enstitüsü'nden bin cheng ve paul francis'in internet reklamcılığı üzerine yaptığı çalışmalar kapsamında facebook da incelemeye alındı. facebook'ta 6 tane sahte hesap aç..
Diger haberler:
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98

 Toplam Haber :1229

En son yapılan okuyucu yorumları
- Firuz : Bence çok güzel imkan olsa da bizim ülkemizde de böle bişe olsa madem dışlanılıyor (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- xblackcatx : Tecavüz cinayete gelince sessiz olun ama insanların fikirleri tercihleri söz konusu olunca insanlıkt (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- Gulben : (Haber:Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zam..)
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Ebrar Karakurt, oyuncu sevgilisi İrem'le dudak dudağa görüntülendi
Milli voleybolcu Ebrar Karakurt, özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz aylarda sevgilisinden ayrılan Karakurt, oyuncu İrem Tuncer ile yeni bir aşka yelken açtı. İlkili, önceki akşam Kuruçeşme'
(Okunma:719)Diger haberler:
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98

 Toplam Haber :1229