Eşcinseller referandumda ne diyecek? İşte o araştırma!
türkiye'nin en büyük eşcinsel sosyal ağı gabile, gerçekleştirdiği ankette üyelerine referandumda oyunuz ne olacak diye sordu. 273 bin üyesi olan türkiye'nin en büyük eşcinsel sosyal ağı gabile, gerçekleştirdiği ankette gay lezbiyen biseksüel travesti ve transeksüel üyelerine referandumda oyunuz ne ..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Vakit, eşcinsellere tazminat ödeyecek

yargıtay, üskül’ün, kaos-gl’ye yaptığı ziyaret için “sapıkları ziyaret etti” diye yazan vakit’in tazminat ödemesine karar verdi. gey ve eşcinsellerin sivil toplum örgütü kaos gl derneği, 2008 yılında, “uluslararası homofobi karşıtı buluşma” adı altında bir etkinlik düzenledi. toplantıya ak partil..
30'undan Sonra Lezbiyen Oluyorlar

yapılan araştırmaya göre; 30'lu yaşlarda cinsel tercihlerini değiştiren kadınların sayısında ciddi bir artış var. amerika southern connecticut üniversitesi'nde yapılan araştırmaya göre; 30'lu yaşlarda cinsel tercihlerini değiştiren kadınların sayısında ciddi bir artış var. araştırmacılar kadınl..
Eşcinsellere bakış açısında değişim

bildunterschrift: almanya’da eşcinsellere bakış açısı zaman içinde bir hayli değişti. bir zamanlar nazilerce takip edilen ve cezalandırılarak ayrımcılığa maruz kalan homoseksüeller, bugün yaşam tarzlarını korkusuzca sürdürebiliyor. homoseksüel olduğunu açıkça dile getiren bir dışişleri bakanı, ş..
Çukurova LGBTT Partisi

çukurova eşcinsel İnisiyatifi'nin 21-22 ağustos tarihlerinde adana ilinde stgm desteğiyle gerçekleştirdiği örgütlenme eğitimi ve deneyim paylaşımı etkinliğinin 21'i cumartesi gecesi saat 21:00'da bodrum bar'da lgbtt bireylerine yönelik düzenlediği partiye www.lezce.com üyeleri davetlidir...
Cinsiyet Değiştirme Ameliyatını SGK Karşılamak Zorunda

sosyal güvenlik uzmanı ali tezel; “cinsiyet değiştirme ameliyatının bir tıbbi zorunluluk olduğu yönünde sağlık kurulu raporu varsa bu bir hastalık olarak kabul edilir ve tedavisi genel sağlık sigortası kapsamında sgk tarafından karşılanmak zorundadır.” “her isteyen cinsiyet değiştirme ameliyatı g..
21 yaşında erkek oldu

antalya'nın alanya İlçesi'nde oturan 21 yaşındaki k.k., bacaklarından ve kolundan alınan parçalarla erkek cinsel organı yapıldı ve ameliyatla cinsiyetini değiştirdi. alanya'da kadın kuaförlüğü yapan k.k., kendisini kadın gibi hissetmediğini, kızlara ilgi duyduğunu söyleyip ameliyatla erkek olmaya..
Sudan: Kadın Kılığındaki Erkeklere Kırbaç

afrika ülkesi sudan'da, 19 genç kadın kıllığında ve makyajlı dolaştıkları için kırbaç cezasına çarptırıldı. afp muhabiri, ülkenin başkenti hartum'un yakınlarında bulunan omdurman kentindeki mahkemenin yargıcı abdallah ali tarafından suçlu bulunan gençlere verilen kırbaç cezasının 100 kişinin gözl..
Biri bıçakladı diğeri baktı

İngiltere’de samantha brown isimli genç kız, kardeşinin evindeki partide kendisini lezbiyen sevgilisiyle yakalayan erkek arkadaşı dean’i bıçakladı. kardeşi ise yaralı adamı ölüme terk etti. yatakta yakaladı manchester’da geçen ocak ayında gerçekleşen olayda, samantha brown (20) altı aylık sevg..
Diger haberler:
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101

 Toplam Haber :1229

En son yapılan okuyucu yorumları
- Firuz : Bence çok güzel imkan olsa da bizim ülkemizde de böle bişe olsa madem dışlanılıyor (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- xblackcatx : Tecavüz cinayete gelince sessiz olun ama insanların fikirleri tercihleri söz konusu olunca insanlıkt (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- Gulben : (Haber:Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zam..)
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Ebrar Karakurt, oyuncu sevgilisi İrem'le dudak dudağa görüntülendi
Milli voleybolcu Ebrar Karakurt, özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz aylarda sevgilisinden ayrılan Karakurt, oyuncu İrem Tuncer ile yeni bir aşka yelken açtı. İlkili, önceki akşam Kuruçeşme'
(Okunma:716)Diger haberler:
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101

 Toplam Haber :1229