Haber | Komadan uyandı, lezbiyen oldu

Komadan uyandı, lezbiyen oldu


Vikki Salmon evinde çıkan bir yangın sonrası komaya girdi. 16 gün sonra komadan çıktığında hayatında önemli bir değişiklik oldu.
İki çocuk annesi 36 yaşındaki kadın artık hemcinslerine ilgi duyuyordu. Şimdi lezbiyen arkadaşı Julie Smith (25) ile birlikte. Herkesin çok şaşırdığını söyleyen Vikki, "Kendimi tam bir lezbiyen gibi hissediyorum" dedi.Vikki Salmon evinde çıkan bir yangın sonrası komaya girdi. 16 gün sonra komadan çıktığında hayatında önemli bir değişiklik oldu. İki çocuk annesi 36 yaşındaki kadın artık hemcinslerine ilgi duyuyordu. Şimdi lezbiyen arkadaşı Julie Smith (25) ile birlikte. Herkesin çok şaşırdığını söyleyen Vikki, "Kendimi tam bir lezbiyen gibi hissediyorum" dedi.

Kaynak : http://dunya.milliyet.com.tr/komadan-uyandi-lezbiyen-oldu/dunya/dunyadetay/21.04.2012/1531073/default.htm


Haber Tarihi : 22.04.2012
Haber Editörü : UntiLSleeP
  «« GERi
Bu haber 106845 kez okundu.

Haberi
Paylaş
Face
Paylaş facebook
Blog
Paylaş Blogger
Frien
Paylaş Friendfeed
Mysp
Paylaş Myspace
Twit
Paylaş twitter


Not: Bu sayfalarda yer alan yorumlar kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılanlardan lezce.com sorumlu tutulamaz.

Habere Yorum Yaz

``hikayeci``nin yazdığına ek. ve medya da bunu sırf malzeme olsun diye ``bi komaya girdi çıktı lezbiyen oldu`` şeklinde ti`ye alarak anlatmıştır.
Yazan: Lezce Üyesi

Kendinden 11 yaş küçük birine kur yaparken söylenen masallar... Ben aslında bu kadar küçük istemem ama ne yapayım rüyamda gördüm, falan... ( Tamam olay bayağı bir basitleştirilmiş oldu. Ama bu da ihtimal dahilindedir) :)
Yazan: Lezce Üyesi

aklı başına gelmiş.
Yazan: Lezce Üyesi

olay şöyledir:kadın zaten doğduğundan beri lezbiyendir fakat çevre ya da kendi içselleştirilmiş homofobisi yüzünden durumunu kabullenememiş tüm ömrünü koca bir yalanın içinde geçirmiştir.yangın olayıylaysa hayatın bir yalanı yaşamak için çok kısa olduğunu fark etmiş ve kendi gerçekliğini inkar etmekten vazgeçmiştir.
Yazan: Lezce Üyesi

Ateşte yanmış ya ondandir.
Yazan: Lezce Üyesi

Diğer başlıklardan bazıları.
Lezbiyen ilişki cezası
Rihanna'nın lezbiyen aşkı mı var?
Karısı Hamile Baba'yı Terketti
Lezbiyen kadın askerin taciz mücadelesi
Türk eşcinseller geçit töreni yapacak.
CHP'li vekilden lezbiyenlere büyük destek
Bu 'Benim Çocuğum'
Lisede lezbiyen ilişki!
3. çocuğunu doğurdu
TBMM Genel Kurulunda, Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun Tasarısı'nın ilk 11 maddesi kabul edildi