Haber | Lady Gaga... LEZBİYEN İLİŞKİLERİNİ ANLATTI!

Lady Gaga... LEZBİYEN İLİŞKİLERİNİ ANLATTI!


Andy Kohen'in televizyon programına konuk olan Lady Gaga, geçmişteki lezbiyen ilişkileri ve MTV Video Müzik Ödülleri'nde Miley Cyrus'un çılgın hareketleriyle ilgili birbirinden ilginç yorumlarda bulundu.
Çılgın Gaga; Miley Cyrus'la ilgili ne düşündüğü sorulduğunda "Herkesin rahatlayıp onu kendi haline bırakması lazım. Çünkü bu pop müzik. Birinin kendini sanatsal olarak nasıl ifade ettiği yalnızca kendini ilgilendirir, siz de beğenmiyorsanız kolayca kanalı değiştirebilirsiniz." cevabını verdi.

Daha sonra Miley Cyrus'un yaptıklarından insanların neden nefret etme ihitiyacı duyduğunu anlamadığını belirten Gaga "Ondan neden nefret etmemiz gerekiyor' 20 yaşında olduğu için mi?" yorumunu yaptı. Ayrıca gerekirse Miley Cyrus'a destek olabileceğini de ekledi.

Miley Cyrus'un tüm dünyanın önünde büyüdüğünü ve belki de bugüne kadar kariyeriyle alakalı yaptığı işlerden memnun olmadığını ve şimdi Cyrus'un canı ne isterse yaptığını söyleyen Gaga "Bırakın kız istediğini yapsın" diyerek konuyu kapattı.

Programın ilerleyen bölümlerinde Gaga'ya lezbiyen geçmişiyle iligli sorular sorulduğunda, daha önce lezbiyen ilişkileri olduğunu ve kadınlardan hoşlandığını ifade etti.

Lady Gaga, İnsanların onun söylediği şeyleri sadece etkileyici olmak için söylediğini düşündüklerini fakat gerçekten kadınlardan hoşlandığını ifade etti.

Kadınlara karşı duyduğu ilginin erkelere karşı duyduğu ilgiyle çok benzer olduğunu ama sadece karşılıklı enerji hissetmekten daha fazlası olduğunu söyledi.

Eskiden sık sık lezbiyen gece klüplerine gittiğini söyleyen Lady Gaga, lezbiyenlerin cesur ve atik tavırlarının onu çok etkilediğini ve ancak lezbiyenler kadar cesur bir adam bulana kadar kadınlardan gerçekten çok etkilendiğini ifade etti.

Kaynak: http://www.magazinkolik.com/Magazin/31314/Lady-Gaga-LEZBIYEN-ILISKILERINI-ANLATTI


Haber Tarihi : 17.09.2013
Haber Editörü : Dersuyolf
  «« GERi
Bu haber 150428 kez okundu.

Haberi
Paylaş
Face
Paylaş facebook
Blog
Paylaş Blogger
Frien
Paylaş Friendfeed
Mysp
Paylaş Myspace
Twit
Paylaş twitter


Not: Bu sayfalarda yer alan yorumlar kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılanlardan lezce.com sorumlu tutulamaz.

Habere Yorum Yaz

Gaga doğru demiş
Yazan: Lezce Üyesi

``Ben lezbiyenim`` diyebilmek için kıvrandığım zamanları hatırlıyorum ve ilk defa bunu `` Lady Gagayla sevişmek istiyorum`` diye insanlara açmıştım :D
Yazan: Lezce Üyesi

Diğer başlıklardan bazıları.
ABD’li keskin nişancı lezbiyen sevgilisi için cinsiyet değiştirdi
Biseksüel olduklarını biliyor muydunuz?
Lezbiyen Yüzücü Diana Nyad’ın Tarihî Başarısı
Ceyl’an Ertem: “Hem Erkekleri, Hem Kadınları Seviyorum”
İki genç kızın aşkı kapak oldu
Memlekette Merdiven devrimi Yaşanıyor!
Renkli merdivenler yeniden griye boyandı
Avril Lavigne'in dönüşü muhteşem oldu
MTV’den Eşcinsel Aşk Videosuna Ödül
Nil Erkoçlar , Onur Rüzgar Erkoçlar Adıyla Artık Mavi Cüzdan Sahibi