Haber | Lezbiyen kızından babasına yanıt

Lezbiyen kızından babasına yanıt


Hong Kong'ta, kızının lezbiyen olmasını kabullenemeyen ve kızıyla evlenecek erkeğe 65 milyon dolar vereceğini söyleyen iş adamı Cecil Çao'ya (77) kızından, “Sen bir erkekle evlendiğinde ben de bir erkekle evlenebilirim” yanıtı geldi.
Sosyal medyaya yansıyan teklifin ardından birbiri ardına evlenme teklifi alan Gigi Çao babasına hitaben kaleme aldığı ve bazı gazetelerde çıkan açık mektubunda şu ifadeleri kullandı: “Sanırım babam eşcinsellikten vazgeçmenin kolay olduğunu düşünüyor. Hong Kong'ta düzgün erkek kıtlığı olduğundan lezbiyen olduğum imajını verdiysem özür dilerim. Bir sürü iyi erkek var, ama bana uygun değiller” ifadesini kullandı. Gigi, bir gazeteye verdiği söyleşide de, “Babam belli ki eşcinsellikten hetoroseksüelliğe geçişin kolay olduğunu düşünüyor. Bunu göstermeyi kendisine bırakıyorum. Kendisi bir erkekle evlendiğinde sanırım ben de bir erkekle evlenebilirim” dedi. Babamın önerdiği paranın, çekici bulacağım bir erkeğin ilgisini çekeceğini düşünmediğini söyleyen Gigi, babasına sevgilerini yollamayı da ihmal etmedi.

Baba Cecil Çao, 9 yıldır kız arkadaşıyla yaşayan kızı Gigi'nin hayatına müdahale etmek istemediğini, sadece iyi bir evlilik yapıp çocuk sahibi olmasını istediğini söylemişti.

Kaynak: http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/dunya/35129/Lezbiyen_kizindan_babasina_yanit.html


Haber Tarihi : 29.01.2014
Haber Editörü : Dersuyolf
  «« GERi
Bu haber 149627 kez okundu.

Haberi
Paylaş
Face
Paylaş facebook
Blog
Paylaş Blogger
Frien
Paylaş Friendfeed
Mysp
Paylaş Myspace
Twit
Paylaş twitter


Not: Bu sayfalarda yer alan yorumlar kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılanlardan lezce.com sorumlu tutulamaz.

Habere Yorum Yaz

Milyonlarin bile kararini degirtirmeye yetmeyecegi insanlar var , maalesef bizde hangi yuzune konustugumuzu fark edemedigimiz insalarla dolu , irade , inanc , sevgi ile sadakatin bulustugu buyuk bir bagi paralarin yada vaadlerin degistiremeyecegini anlayamacak bir milyarder de sevgisi dilinde olup yureginde hissetmeden iki yuzluluk yapan insanla hic bir fark goremiyorum , duygusuzlugun maddiyati maneviyati yok goruluyor . Yazik ... Bunu bir hastalik yada sonradan olan bir tercihmis gibi goren , hata sokaklarda hakaret , dislamaya kadar varan insanlik disi muamelelerde azimsanmayacak kadar fazla, ne kadar umut ediyorumki bir gun bunun bir hastalik yada sonradan olusmus bir tercih gibi gorunmeden kabul gorunmesi olsada , oncelikle bu duzeltemeyi kendi icimizde baslayarak duzeltmeliyiz , once kendi iicmizdeki kirlilikten kurtulmaliyiz . saygilar .
Yazan: Lezce Üyesi

ah aileler,ne zor anlatmak içinde bulunduğun durumu. önyargıyı kırmak çok zor.gene bu kişi özgür yaşıyor belliki,ya ailesine bağımlı olanlar :(
Yazan: Lezce Üyesi

Resmen komedi ... kizini parayla satmaktan hicbir farki yokki bunun..
Yazan: Lezce Üyesi

Diğer başlıklardan bazıları.
"Dünya dönüyorsa ben de dönerim!"
Bu kadının size söyleyecekleri var!
LGBT aktivisti intihar etti
Ankara’yı Kuirleştirecek Festival İçin Geri Sayım Başladı!
Obama Soçi’ye Lezbiyen Tenisçi Billie Jean King’i Gönderiyor
Bakan lezbiyen olduğunu açıkladı
Eşcinsel savaş kahramanından özür dilediler
Fıstık atılan maymunlara döndüm
GSÜ'de Homofobi: Sadece Destek Veriyorum, İbne Değilim
Avustralya'da eşcinsel evliliğe izin veren yasaya iptal