Haber | Lezbiyen olduğunu açıkladı!

Lezbiyen olduğunu açıkladı!


24 yaşındaki yıldız oyuncunun bu açıklaması hayranlarını şaşırttı
Hollywood'un yeni nesil güzellerinden Amber Heard, eşcinsel olduğunu açıkladı. Son olarak Zombieland filminde başrol oynayan 24 yaşındaki yıldız, önceki gece katıldığı GLAAD (Hakarete Karşı Gay ve Lezbiyen Birliği) toplantısında kendisinin de bir lezbiyen olduğunu söyleyerek hayranlarını şaşırttı. Geceye sevgilisi Tasya van Rees ile birlikte katılan Heard, AfterEllen.com adlı siteye verdiği röportajda "Kariyerimin bu noktasında bu seçimimi açıklayıp açıklamamayı çok düşündüm. Bence eğer bir şeyi saklar ya da inkar ederseniz onun yanlış olduğunu kabul etmiş olursunuz. Oysa hatalı olduğum duygusundan hiç hoşlanmıyorum" dedi.

Kaynak: magazin.haberturk.com


Haber Tarihi : 05.09.2011
Haber Editörü : UntiLSleeP
  «« GERi
Bu haber 102685 kez okundu.

Haberi
Paylaş
Face
Paylaş facebook
Blog
Paylaş Blogger
Frien
Paylaş Friendfeed
Mysp
Paylaş Myspace
Twit
Paylaş twitter


Not: Bu sayfalarda yer alan yorumlar kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılanlardan lezce.com sorumlu tutulamaz.

Habere Yorum Yaz

benim dikkatimi yanındaki kız arkadası cektı... kapanmasına ramak kalmış nerdeyse..bi yeri görüncek diye ödü patlamış..bakarken içim daraldı..ne diyim ambercim hayırlı olsun, bugün lezbiyen olursun yarın gay, ertesi günü poliseksüel...hayat sana güzel...
Yazan: Lezce Üyesi

Kıyafetiniz içinde yaşadığınız coğrafyanın iklim koşullarına bağlıdır. Kutuplarda kat kat kalın giyinirsiniz, Afrikada çıplak gezersiniz. Türkiyede, bırakın sıradan insanı, eğer bir sanatçı ben lezbiyenim derse bütün piyasadan silinir. Zeki müren ve Cemil ipekçi örneklerine kanmayınız. Hemen hepsinin lezbiyen olduğu kadın sanatçılardan tek bir kişi var mı çıkıp lezbiyenliğini açıklamış ve buna rağmen piyasadan silinmemiş?
Yazan: Lezce Üyesi

birgün ünlü olursam ben de açıklayacağım :))
Yazan: Lezce Üyesi

hayraniyim bunun lezbiyen oldugunu duyunca sevindim cok yakisiyorlar
Yazan: Lezce Üyesi

Bu kadına zaten hastaydım Şok oldum «3 «3
Yazan: Lezce Üyesi

Benim de açılmamdaki başlıca sebep hanımefendinin haberde belirttiği sebeplerdi ama yaşadığınız yerin eşcinsel haklarına, kadın haklarına kısacası ve her şeyden öncesi insan haklarına verdiği değerle kendinizi saklayıp saklamamanız doğru orantılı. Belki sadece bir Hollywood yıldızı olma sıfatının önüne `lezbiyen` olma sıfatı eklenecek kendisinin ancak örneğin bizler açılırken bir çok şeye göğüs germemiz gerektiğinin bilincinde ve cesaretinde olmak zorundayız. Sevgiler.
Yazan: Lezce Üyesi

Bence eğer bir şeyi saklar ya da inkar ederseniz onun yanlış olduğunu kabul etmiş olursunuz. Oysa hatalı olduğum duygusundan hiç hoşlanmıyorum... muhteşem cümleler..böyle yaşamalı hakkaten...
Yazan: Lezce Üyesi

Diğer başlıklardan bazıları.
Isırılmış elmanın sırrı!
Kadınlardan “Mor” Öyküler
Lezbiyen çift vekalet davasını kazandı
Eşcinsel ispinozlar da ömür boyu seviyor
Lezbiyen vekil muradına erdi
Dünya basını Utöya katliamının kahramanı lezbiyen çifte karşı sessiz kaldı
Lezbiyen nineler evlendi
Ali odasına erkek alırsa...
2 bin 600 gay aynı gün evlenmek isteyince
Umutsuz Ev Kadını'ydı, lezbiyen oldu