Devrim Şebnem Kaba
[email protected]
Yazarın diğer köşe yazıları ...

Bütüteç:    

Velev ki ibneyiz ..


Merhaba arkadaşlar , ilk yazımda yaşadığımız ülkenin acılarını ,durumlarını bahsettikten sonra şimdi sizlere ibne olusumun güzelliklerinden bahsedicem ,becerebildiğim kadar ..
Kendimi farkına vardığımda daha pale diyebilcek kadar ufak tefek bir kız çocuguydum .. Ama sadece öyle sıradan bir kız çocuğu değil , kendi içimde sürekli kaos sürekli fırtınalar vardı ..Kaçıyordum .. Bir ibne görsem seviniyordum içten içe .. Ben de ibneyim diyemiyordum o zamanlar ,kabullenme süreçini geçmek bir türlü mümkün olmadı .. İbnelik ne de güzelmiş oysa .. Vicdanım ,kişiliğim,benliğim .. İbnelik varmış bütün hücrelerim de . İbnelik; kendinin farkında olmak ,benliği hissetmek ve duygulara set vurmadan yaşayabilmek benim lugatımda . O zaman velev ki İbneyim ..
Kabullenmek ... Çoğumuz bu evreyi biraz sıkıntılı atlatmış olabiliriz .. Eşcinsel oluşumuzu kabullenmemek, biseksuel oluşumuzu kabullenmemek,transeksuel birey oluşumuzu kabullenmemek ... Ertelemek,görmezden gelmek ..KORKMAYIN..!
Yetenekliyiz herbirimiz , bedenselliğin dışında ,bünyesine kabullenmiş insanlar olarak biz heteroseksuel her bireyden bi adım daha başka yaşarız aşk`ı ,kadını ...
Benim için kadın damağımda ki böğürtlenli şarap gibidir .. Immm diyerek orgazm yaşarım arsızca ... Bir kadın bana o tadı veremiyorsa damaklarım da Canını Cennete!
Çok teşekkür ediyorum .. Hayatıma giren kaliteli kadınlar .. Şiir seven kadınlar , RENKLİ PİYANOLARIM (: , kulağımda Yasmin Levy hazzı veren kadınlar .. İyi ki Varsınız.!
VE BEN İYİ Kİ İBNEYİM .. Bu kadar güzel kadın,güzel ruh ve güzel duygulardan eksik olurmuşum ,şiir yazdıran kadınlarım olmazmış .. Kadın olmanın gururu,kadın`a aşık olmanın gururu içindeyim .. Korkmadım ben korkmadım ... SENDE,SİZDE KORKMAYIN.!
Şuan bir kafa sesi olarak düşündüğüm şey .. `` Eğer ben bir erkeğe aşık olsaydım , omuz çukurlarına şiir yazabilirmiydim lan .! `` Bu bile yeterli benim için .. (:
Velev ki...
Sayın Lezce halkı , Aşk üzerine ,Kadın üzerine ,ibnelik üzerine çok şey yazılır ,çizilir bende konuya değinmeden geçmek istemedim .. Bırakın şu A mısın P misin Ap misin konularını ,şarap kokan kadınlar hissedin .. Hepinize sonsuz saygı içersindeyim .. Yalnız ,kendi içimizde savrulmayalım mümkünse .. Ortada bir his varsa kimin ne olduğu pek te mümkün değil ... Size bir de acizane tavsiyem .. İlk önce Dost olalım .. Sonrası tefferuat.. Şimdi Aşkı ,Kadını damaklar da hissetme vakti ... Öpüyorum yanaklarınızdan . Devrim`le Kalın ..
DEVRİM ...Tarih: 13.06.2014

Okunma: 5391
Paylaş Face
Paylaş facebook
Blog
Paylaş Blogger
Frien
Paylaş Friendfeed
Mysp
Paylaş Myspace
Twit
Paylaş twitter


Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısının tüm hakları lezce.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısının tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısının bir bölümü, alıntılanan sayfaya aktif link verilerek kullanılabilir.Not: Bu sayfalarda yer alan Köşe yazıları ve okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan lezce.com sorumlu tutulamaz.

  Bu yazıya ait yorumlar

  Yorumlayan: Blackberry
(: Sarapla kalalım guzel kadın .

  Yorumlayan: Sessiz_Hece
ne de güzeL söyLemişsin...:) tadı damağımda kaLdı yazının...ne çokuz ne az birazız biraz:)

  Yorumlayan: Blackberry
Teşekkürler Sessiz_hece (:

  Yorumlayan: AABBCC

İyi ki tanımışım seni minik kadın..
Seni tanıdığım günden beri kafam güzel :)
Ayrıca;
Saklansak bi şarap şişesine..
Yıllanırız birlikte biliyorsun :)


[Yorum eklemek için tıklayın]