tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 03.03.2009

Üye
(21 Puan)

      KaranLık:
KaranLıkLarın AraSında Sen VarSın Die Koşuorum GeceLere..! SaßahLarı ßekLemiorum EskiSi Kadar.. AydınLık Hiç geLmeSe Keşke.. Sen GeceLeri ßenimSin ya.. GünDüzLerden Nefret Eder oLdum... KorkuLarımLa yüzLeşiorum GünDüzLeri.. Gece oLduğunDa Sana ßakmak için HeyecanLa ßekLiorum.. Yine geLicek Misin Acaßa Die Hep Kendi Kendime Sorup Duruorum.. ßirgün GerçekTen Çıkıp geLicek Misin Acaßa? ßenim HayatımDa oLucak mıSın.. ßenim Sana VerDiğim Değeri Acaßa Sende ßana VereßiLecek Misin?

CevapSız kaLan ßir Çok Soru Var akLımDa... Her Yerde Sen ÇıkıorSun.. SöyLenen keLimeLerimSin asLında.. ßoğazımda kaLan CümLeLerimSin.. KonuşMak iSterDim Her DefaSınDa.. Ama ßir Sen ÇıkmazDın DudakLarımDan.. KorkarDım ßen Seni KayßetmekTen.. ßenden Çıkıp GidecekSin Die DüşünürKen içim TitrerDi üzüLürDüm İstemeden.. OySa Sen Her Gece ßenimSin ya. GünDüzLerDen Nefret Ederdim ßen..
 
 
 
CEVAPLAR


Şu an hiç cevap yok!


Sayfalar:


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.