Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyasından ünlü bir kadınla aşk yaşadım"
sosyal medya ünlüsü bahar candan, yorumcusu olduğu programda peş peşe itiraflarda bulundu. canlı yayında "olgun bir sevgilin oldu mu? sorusuna candan, "evet bir dönem çok ünlü bir sevgilim oldu benden yaşça büyük. bana aşıktı o. bu arada bu ilişkimi bir erkekle yaşadım demedim. bir cinsiyet belirtme..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı

türkiye a milli voleybol takımının voleybolcusu ebrar karakurt, sosyal medya hesabından sevgilisi ile paylaşım yapması ardından bazı hesaplar ve haber siteleri tarafından homofobik bir dille hedef gösterildi. karakurt'un paylaşımını hedef gösteren haberler ardından sosyal medyada #ebrarkarakurt e..
Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları

türkiye milli kadın voleybol takımı'nın başarılı oyuncusu ebrar karakurt, kız arkadaşıyla paylaştığı fotoğrafla gündeme geldi. karakurt tepkilerin ardından paylaşımını silerken dw türkçe sporda homofobiyi inceledi. 21 yaşındaki voleybolcu ebrar karakurt, a milli kadın voleybol takımı'nın 2020 tok..
Bakanlık'ın Boğaziçi savunması: Tutuklamalar hukuka uygun

adalet bakanlığı, kabe soruşturması kapsamında yapılan tutuklamalara ilişkin anayasa mahkemesi'ne verdiği cevapta, eşcinselliğin İslam'a göre haram olduğunu belirterek tutuklamaların kanuna uygun olduğunu savundu. adalet bakanlığı, boğaziçi üniversitesi'ndeki sergide kabe görselinin yere serildiğ..
Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan Denizi Adaları’nda kurulan ‘Gay ve Lezbiyen Krallığı’ şaşkınlık yarattı

tarih boyunca birçok ulus ve devler kuruldu. bu devletler kimi zaman savaşlarla kimi zaman ise yönetim şekilleri nedeniyle yıkılarak tarihin tozlu sayfalarına gömüldü. sizler için gay ve lezbiyenlerin cinsiyetçilik kalıplarını yıkmak için avustralya’da kurdukları mikro bir ulustan söz edeceğiz. m..
Rüzgar Erkoçlar: Ben yaşamayı seçtim!

cinsiyet değiştirme ameliyatıyla gündeme gelen oyuncu rüzgar erkoçlar, armağan çağlayan'ın youtube'da yayınlanan 'gör beni' programına konuk oldu. yaşadığı zor günleri anlatan erkoçlar programda ilk kez ameliyat sürecini anlattı. rüzgar erkoçlar’ın cinsiyet ve adı da dahil olmak üzere hayatında..
Football Manager Tarihinde İlk Kez Kadın Futbol Takımları da Yer

kadın futbol takımları nihayet football manager’a dahil edilecek. geliştirici sports interactive ve yayıncı sega, takımları seriye eklemek için yıllık bir proje üzerinde çalışmaya başladı. henüz kesin bir tarih olmasa da kadın takımlarını bir an önce eklemeyi hedefliyorlar. dahası, kadın ta..
Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çıktı

indya moore, tommy hilfiger’ın yeni non-binary koleksiyonunu tanıttı. tommy hilfiger’ın gigi hadid, lewis hamilton ve hatta rafael nadal dahil olmak üzere çok ünlü isimlerle dolu bir ortaklık geçmişi var. şimdi, pose süperstarı indya moore, summer pre-fall ’21 cinsiyetsiz koleksiyonu için tomm..
Fransa lezbiyen çiftlere ve bekar anne olmak isteyenlere tüp bebek tedavisini yasallaştırıyor

fransa, bekar kadınların ve lezbiyen çiftlerin tüp bebek ve sperm, yumurta bağışı yoluyla hamile kalmalarına izin vermeye hazırlanıyor. bu konuda hazırlanan tasarının, cumhurbaşkanı emmanuel macron'un lideri olduğu İlerleyen cumhuriyet partisi'nin kontrolündeki ulusal meclis'in onayıyla yasalaşması ..
Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1225

En son yapılan okuyucu yorumları
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)
- bigbaby : İçne suyu yok bu problem ama eşcinsellik rahat :) (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyasından ünlü bir kadınla aşk yaşadım"
Sosyal medya ünlüsü Bahar Candan, yorumcusu olduğu programda peş peşe itiraflarda bulundu. Canlı yayında "Olgun bir sevgilin oldu mu? sorusuna Candan, "Evet bir dönem çok ünlü bir sevgilim oldu benden
(Okunma:2331)Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1225