Mor Dayanışma cinsel şiddetle mücadele birimi
merhaba, mor dayanışma'ya bağlı ve kurulum aşamasında olan cinsel şiddetle mücadele biriminin bloguna hoş geldiniz. mor dayanışma yaklaşık 2 yıl önce kurulmuş, birçok ilde faaliyet gösteren bağımsız ve queer dostu bir kadın örgütü. kadın olması üzerinden canı yanan, yakılan bütün kadınlar için..

Köşe Yazıları
AYRIK OTU
KATLİ VACİPGİLLER
Simurg Nakrut
DELİRMEYE AZ KALA 2
Bilge Adam
BİR KADIN KAÇ ERKEĞE BEDELDİR?
Odun Kadın
VE BİR SES DUYULDU; KADIN
Özgür Kelebek
KADINLAR, KADINLARIMIZ
Kaçık Münzevi
Fazilet Ve Müesser
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
'Beslenme şekli ve lezbiyen yaşamla kanseri yendim' dedi...

2015 yılında göğüs kanseri teşhisi konan youtube vlogörü mari lopez, modern tıbbı reddetti ve hastalığa karşı savaşmak için vegan olmayı sürdürmenin en iyi yol olduğunu söyledi. lopez, geçtiğimiz günlerde kanserden hayatını kaybetti. İki yıl önce ölümcül olduğu söylenen kanser teşhisi konan mari lo..
ABD'de iki sevgilinin, birbirlerine aynı anda sürpriz evlilik teklifi yaptığı an kamerada

abd'de iki sevgilinin birbirlerinden habersiz bir şekilde aynı anda evlilik teklif ettiği, an akrabaları tarafından kameraya çekildi. teksaslı tori, evlilik teklifi yapacağını sevgilisinin annesiyle paylaşırken sevgilisi berkley'nin de aynısını yaptığından haberi yoktu. bbc newsbeat'e konuşan ..
İstanbul'da genç kadın, görümcesiyle birlikte evden kaçtı

21 yaşındaki buse şule faris ve görümcesi 22 yaşındaki gizem keleş ortadan kayboldu. kayıplara karışan kadınlardan geriye sadece bir not kaldı. "anne biz gidiyoruz. bizi aramayın. peşimize düşmeyin..." yazılı notu bulan anne bahriye dalgıç emniyet'e giderek kızı ve görümcesi için kayıp ihbarında bul..
Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zamanı

10. yılımıza girerken bu onur ve gururumuzu bir eğlence partisi ile taçlandırmak istedik. herbiri kamerada özenle tek tek onaylanıp kabul edilerek 14.000 kişiye yaklaşan üye sayımızı kutlamak için bol eğlenceli bir parti bizi bekliyor. partimiz kadınlara özeldir, biyolojik olarak erkek kimliği..
Eşcinsel imamdan çok tartışılacak öneri!

eşcinsel olduğunu açıklayan imam nur warsame, abc news’e yaptığı açıklamada müslüman lgbtİ’lerin yaşadıkları sorunlara dikkat çekti. İmam nur 'eşcinsellere hem güvenli bir ev hem de danışmanlık yapacak bir caminin açılmasını umut ettiğini' söyledi. avustralya’da geçen sene kasım ayında yapılan refe..
Cinsel kimliğime mobbing

mardİn artuklu üniversitesi rektörü prof. dr. ahmet ağırakça’nın, mimarlık fakültesi’nde görevli eşcinsel akademisyen emre özyetiş’i makamına çağırıp, “kız mı olmak istiyorsun? mardin’de olduğunun farkında değil misin?” sözleri üzerine özyetiş, mardin cumhuriyet başsavcılığı’na suç duyurusunda bulun..
Evlilik turnesine çıkan lezbiyen çifte ölümcül hastalık şoku

eşcinsel evliliklerin yasal olduğu 24 ülkede ayrı ayrı düğün yapacaklarını açıklayan hollandalı ve belçikalı lezbiyen çiftin bu planı, ölümcül hastalık nedeniyle mümkün olmayacak. belçika'nın anvers kentinde 5 yıl önce evlenen fleur pierets ile hollandalı sevgilisi julian boom, 170 ülkedeki eşc..
Cinsiyet Değiştirdikten Hem Önce Hem de Sonra Doğum Yapan Trans Erkek Tarihe Geçti!

cinsiyet değiştirme ameliyatından hem önce hem de sonra doğum yapan ve phoenix adında bir çocuk doğuran kaci sullivan, tarihe geçti. dailymail’e konuşan 30 yaşındaki wisconsinli, ikinci hamileliğini ve çocuğun doğduğu anı şöyle anlattı: “bebeğin, içimden çıktığı an hissettiklerimi tarif etmem imka..
Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1119

En son yapılan okuyucu yorumları
- placid : 4 sayısı kesin mi (= (Haber:'Beslenme şekli ve lezbiyen yaşamla kanseri yendim..)
- bensizolmaz : Tedaviyi reddederek talihsiz bir takım açıklamalar yapmış.Ölmek üzere olan bir insan düşünün! Birde (Haber:'Beslenme şekli ve lezbiyen yaşamla kanseri yendim..)
- peri_tozuu : helal :D (Haber:İstanbul'da genç kadın, görümcesiyle birlikte evde..)
- Albus : Deveye sormuşlar... (Haber:Alperen Ocakları Başkanı'nın LGBTİ'yi tehdit davas..)
- bigbaby : Ne kadar sıkı lezbiyenlermiş.Inatla mücadele ederek gittikleri yerde nikah kiyiyorlar.Ne güzel derin (Haber:Evlilik turnesine çıkan lezbiyen çifte ölümcül has..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
İstanbul'da genç kadın, görümcesiyle birlikte evden kaçtı
21 yaşındaki Buse Şule Faris ve görümcesi 22 yaşındaki Gizem Keleş ortadan kayboldu. Kayıplara karışan kadınlardan geriye sadece bir not kaldı. "Anne biz gidiyoruz. Bizi aramayın. Peşimize düşmeyin...
(Okunma:2776)

ABD'de iki sevgilinin, birbirlerine aynı anda sürpriz evlilik teklifi yaptığı an kamerada
ABD'de iki sevgilinin birbirlerinden habersiz bir şekilde aynı anda evlilik teklif ettiği, an akrabaları tarafından kameraya çekildi. Teksaslı Tori, evlilik teklifi yapacağını sevgilisinin annesiyl
(Okunma:2189)

'Beslenme şekli ve lezbiyen yaşamla kanseri yendim' dedi...
2015 yılında göğüs kanseri teşhisi konan YouTube vlogörü Mari Lopez, modern tıbbı reddetti ve hastalığa karşı savaşmak için vegan olmayı sürdürmenin en iyi yol olduğunu söyledi. Lopez, geçtiğimiz günl
(Okunma:1837)

Mor Dayanışma cinsel şiddetle mücadele birimi
Merhaba, Mor Dayanışma'ya bağlı ve kurulum aşamasında olan cinsel şiddetle mücadele biriminin bloguna hoş geldiniz. mor dayanışma yaklaşık 2 yıl önce kurulmuş, birçok ilde faaliyet gösteren bağı
(Okunma:766)Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1119