Kız Arkadaşından Polis Memuruna Londra Onur Yürüyüşünde Evlilik Teklifi!
londra onur yürüyüşü sırasında kalabalığın ortasında bir anda dizlerinin üstüne çöken kadını görünce, tüm kalabalık bir anda çığlık atıp alkışlamaya başladı! bu güzel anının mimarları ise jane ve dizzy. videoları ise britanya ulaşım polis’inin resmi twitter hesabından paylaşıldı! bu kısa ama tatl..

Köşe Yazıları
Kaçık Münzevi
KISITLI AŞK
Simurg Nakrut
Kazıklar Tarlası Bilmem Milyon Kaç!!
Odun Kadın
Dersimiz Saygı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Almanya'da eşcinsel evlilik onaylandı! Tarihi karar

almanya'da eşcinsel evlilik kabul edildi; milletvekilleri bugün eşcinsel evliliği yasallaştırmayı oyladı. yasayla birlikle eşcinseller evlenmenin yanı sıra çocuk da evlat edinebilecek. günümüzde almanya'da eşcinsellerin yalnızca medeni birliktelik kurma hakkı bulunuyor. oylama öncesi bir açıklama ya..
Merkel`den eşcinsel evliliklere yeşil ışık

alman parlamentosu’nda yapılacak oylama sonrası eşcinsel evliliğe kesin olarak onay çıkması bekleniyor. yaklaşan alman seçimleri öncesi hristiyan demokrat birlik (cdu) genel başkanı ve şansölye angela merkel, eşcinsel evlilik hakkındaki tutumunu değiştirdi. dw’nin haberine göre merkel, almanya..
AYM’den ‘cinsiyet değişikliği’ için önemli karar

aym, yerel mahkemenin cinsiyet değişikliğinde “üreme yeteneğinden sürekli yoksunluk” maddesinin anayasa’ya aykırılığı gerekçesiyle yapılan iptal başvurusunu esastan görüşme kararı aldı. avukat hun, “aym’nin elinde tarihi bir fırsat var” dedi. anayasa mahkemesi (aym) edirne 1’inci asliye hukuk mah..
Sıkı tutunun: The L Word ekibi geri dönüyor!

kimilerinin “shane saçı” modasını başlatanı, kimilerinin “keşke ben de planet’te olsaydım”ı, kimilerinin “hakikaten jenny’i kim öldürdü?”sü the l word ekibi geri dönüyor! 2004 – 2009 yıllarında tüm dünyayı “lezbiyen drama” ile kasıp kavuran the l word, “shane saçı”, “eşcinsel brownie” gibi kavram..
Hamile babanın ilk çocuğu yolda!

biff ve trystan çifti ilk biyolojik çocuklarının doğumunu bekliyor. bu çifti diğerlerine göre sıradışı kılan sebeb ise kadın olarak doğan trystan’ın sonrasında erkek olmaya karar vermesi ve şu an hamile olması. bir süredir testosteron takviyesi olan trystan, 2011 yılında biff chaplow’la evlendi. evl..
Cinsiyet değişikliği istediği için işinden oldu, komiser olup döndü

cinsiyet değiştirmek istediğini açıklayınca işinden kovuldu, dava açtı ve baş komiser olarak görevine döndü. arjantin'de polis analia pasantino (49), 2008'de cinsiyet değiştirmek istediğini açıklayınca işinden kovuldu. ameliyatla kadın olan analia pasantino, göreve dönmek için dava açtı. davayı ka..
Ortalık karışacak: Ruby Rose geri dönüyor!

orange is the new black’in beğenilen oyuncusu ruby rose diziye geri dönüyor. orange is the new black’in dördüncü sezonu nefes kesen bir final yapmıştı. son bir haftadır da yeni sezonun hackerlar tarafından çalındığı haberi gündeme damga vurdu. dizinin tek sezonluk karakterlerinden stella carlin’..
Duvarlar dile geldi: Aşk kazanacak!

“homofobi karşıtı buluşma”ya doğru giderken hatırlatalım; sokaklar, duvarlar bizim… öteki çocukların, evden kaçanların, geceleri de sokakları da isteyenlerin duvarları homofobiye karşı ses çıkarıyor. daha önce “o sokakta buluşalım” demiştik şimdi yine o sokaktayız. duvarlar; kentten, kamusal ala..
Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1089

En son yapılan okuyucu yorumları
- Axel : Marina yok mu? :( 😢 (Haber:Sıkı tutunun: The L Word ekibi geri dönüyor!..)
- bensizolmaz : Çocuk konusunda kafamda oturmayan bazı şeyler olsada... Geç kalınmış yerinde bir karar. (Haber:Almanya'da eşcinsel evlilik onaylandı! Tarihi kara..)
- bigbaby : Ilk uçakla Almanya`ya gidiyorum :)) (Haber:Almanya'da eşcinsel evlilik onaylandı! Tarihi kara..)
- Zeynep5 : Arkadaslar bizde samsunda yapalım olmaz mı (Haber:Lezce.Com Beklenen Bahar Buluşma Etkinliği ....)
- Yaseb : Yeni sezonda yok zaten bu iyi haber mi yoksa kötü bi haber mi ona tabi siz karar verirsiniz ama benc (Haber:Ortalık karışacak: Ruby Rose geri dönüyor!..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Sıkı tutunun: The L Word ekibi geri dönüyor!
Kimilerinin “Shane saçı” modasını başlatanı, kimilerinin “Keşke ben de Planet’te olsaydım”ı, kimilerinin “Hakikaten Jenny’i kim öldürdü?”sü The L Word ekibi geri dönüyor! 2004 – 2009 yıllarında tüm
(Okunma:2396)

Almanya'da eşcinsel evlilik onaylandı! Tarihi karar
Almanya'da eşcinsel evlilik kabul edildi; milletvekilleri bugün eşcinsel evliliği yasallaştırmayı oyladı. Yasayla birlikle eşcinseller evlenmenin yanı sıra çocuk da evlat edinebilecek. Günümüzde Alman
(Okunma:1299)

Merkel`den eşcinsel evliliklere yeşil ışık
Alman Parlamentosu’nda yapılacak oylama sonrası eşcinsel evliliğe kesin olarak onay çıkması bekleniyor. Yaklaşan Alman seçimleri öncesi Hristiyan Demokrat Birlik (CDU) Genel Başkanı ve Şansölye Ang
(Okunma:1128)

AYM’den ‘cinsiyet değişikliği’ için önemli karar
AYM, yerel mahkemenin cinsiyet değişikliğinde “üreme yeteneğinden sürekli yoksunluk” maddesinin Anayasa’ya aykırılığı gerekçesiyle yapılan iptal başvurusunu esastan görüşme kararı aldı. Avukat Hun, “A
(Okunma:1114)

Kız Arkadaşından Polis Memuruna Londra Onur Yürüyüşünde Evlilik Teklifi!
Londra onur yürüyüşü sırasında kalabalığın ortasında bir anda dizlerinin üstüne çöken kadını görünce, tüm kalabalık bir anda çığlık atıp alkışlamaya başladı! Bu güzel anının mimarları ise Jane ve Di
(Okunma:474)Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1089