LEZBİYEN OLSAM SÖYLERDİM
şarkıcı emel müftüoğlu, "lezbiyen olsam bunu sahiplenir ve söylerdim" açıklamasında bulundu. 'şuna inanıyorum, insanın tercihleri kendine aittir. benim de böyle bir tercihim olsa, bu allah’la aramdaki bir hesaplaşmam olur. tamam der, bunu sahiplenir ve saklamazdım.' lezbiyen olsam tabii ki söy..

Köşe Yazıları
Simurg Nakrut
Karma Karışık İşler Azizim
Kaçık Münzevi
SEVMEYİ SEVİN
Meyra Umut
Tramvaydaki kadın…
Bilge Adam
YAZAR, ÇİZER, BOZARIM!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
HANGİ ABD EYALETİ EŞCİNSEL EVLİLİKLERİ REDDEDİYOR?

abd’nin kuzey dakota eyaletinin eşcinsel evlilik başvuruları reddettiği iddia ediliyor. 2015 yılında yüksek mahkeme’nin abd genelinde eşcinsel evlilikleri yasallaştırmasına halen karşı gelen eyaletlerin olduğu iddia ediliyor. hazırlanan bir rapora göre, cumhuriyetçi partinin yönetiminde olan kuze..
MADONNA BİR FİLM YAPIYOR LGBT İÇERİKLİ YAPIYOR :)

kendisinin yazıp yöneteceği filmde lgbt hak savunucusu oluyor. madonna,kendisinin yazıp yöneteceği yeni filmin, lgbt hakları savunuculuğu üzerine olacağını söyledi. film, andrew sean greer’in, the impossible lives of greta wells romanından uyarlanacak. filmin konusu ise, ana karakterlerden bir..
EŞCİNSEL İLİŞKİ YAŞAMASI SEBEBİYLE İŞİNE SON

aydın’ın nazilli ilçesinde bir yurtta çalışan s.c., “eşcinsel ilişkiye girdiği” gerekçesiyle işten atıldı. s.c.’nin birlikte olduğu h.g. isimli kişinin evli olduğu kadın n.g.; eşi ve s.c. arasındaki yazışmaları s.c.’nin çalıştığı kamu kurumuna iletti. s.c.'nin nazilli'de yurttaki işine son verildi. ..
TEKNOLOJİ DEVİ IBM DEN TATLI JEST

logo rengarenk... ibm görevlisi lindsay raemcintyre: '1930 larda kadın erkek eşit ucret politikası uygulamaya başladık 20 yıl önce, abd’deki gay ve lezbiyen çalışanlarla çeşitliliğimizi genişlettik.ve ilerlememiz asla durmadı.'şeklinde açıklama yaparak ekledi:'lgbt topluluğunun haklarına olan day..
RÜZGAR ERKOÇLAR EVLENİYOR!

günaydın'da yer alan habere göre bebekte görüntülenen erkoç'lar bir süredir beraber olduğu kız arkadaşı tuğba beyazoğlu'na ailelerin de tanışıp onaylarını aldıklarını belirterek,14 şubat tarihinde evlenme teklif edeceğini ve nişanlanacaklarını açıkladı. kaynak:http://www.marmaragazetesi.com/ruzg..
GERİDE BIRAKTIĞIMIZ 2016 DA LGBT DEN OLDUĞUNU AÇIKLAYAN ÜNLÜ İSİMLER

İspanyol su polosu oyuncusu victor gutierrez, shangay dergisine verdiği röportajda eşcinsel olarak açıldı. kadın basketbolcularından wnba oyuncusu elena delle donne, vogue dergisine verdiği röportajda kız arkadaşı amanda clifton’la yakında evleneceğini söyleyerek lezbiyen olarak açıldı. !ye, d..
IVANKA TRUMP'A 'SENİN BABAN ÜLKEYİ MAHVEDİYOR'

ülkede tramp'ın tutumuna tepkiler büyüyor... tmz nin bildirisine göre; new york jfk havalimanı’ndan uçacak olan jetblue havayolları’nın uçağında donald trump’ın kızı ivanka trump,eşi jared kushner ve çocukları uçacakken bir gay çift aniden sesini yukselterek 'senın baban bu ulkeyı mahvedıyor'diye b..
OVERWATCH'A;YER VERDİĞİ LGBT KARAKTERİ SEBEBİYLE RUSYADA ERİŞİM YASAĞI

overwatch,blizzard entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu tetikçi içerikli bir video oyunudur.24 mayıs 2016'da microsoft windows, playstation 4 ve xbox one için piyasaya sürülmüş,ulkemızde de oldukça sevılen bır bilgisayar oyunudur yapımcı fırmanın talepler uzerıne oyuna..
Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1066

En son yapılan okuyucu yorumları
- lynne : keşke bunu her gazete ve her basın organına söyleyebilseniz.....ama yemez biliyorumm :D (Haber:LEZBİYEN OLSAM SÖYLERDİM..)
- tugce00 : kaynak kısmını silip kalanını yazarsan direk yonlendırılırsın lınk degıl adres koyuyorum.yalnızca lı (Haber:MADONNA BİR FİLM YAPIYOR LGBT İÇERİKLİ YAPIYOR :)..)
- lynne : bülent ersoy`un dediği gibi ``zenginsen ünlüysen eşcinselsen tebrik /takdir edilirsin,değilsen halin (Haber:RÜZGAR ERKOÇLAR EVLENİYOR!..)
- Yaramazcocuk : Şu kaynak linkini tıklanacak şekilde ekle yönetici lütfen (Haber:MADONNA BİR FİLM YAPIYOR LGBT İÇERİKLİ YAPIYOR :)..)
- Kara_kutu : Tebrik ederim, darısı tüm isteyenlerin başına.. (Haber:RÜZGAR ERKOÇLAR EVLENİYOR!..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Ilginc olaylari kadinlar da yapar......
KKTC’nin Girne kentinde ikisi manken üç genç kadının, kendilerine ‘lezbiyen’ diyen bir başka genç kadını gece yarısı dağa çıkarıp çırılçıplak soyduktan sonra dans ettirmeleri olay yarattı. Bu tuha
(Okunma:2053)

Cinsel tercihi yuzunden saldiriya ugradi
Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz önceki akşam sahneye çıktığı Samsunda 4 kişi tarafından saldırıya uğramıştı. Olaydan sonra polise teslim olan 4 kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı
(Okunma:1967)

RÜZGAR ERKOÇLAR EVLENİYOR!
Günaydın'da yer alan habere göre Bebekte görüntülenen Erkoç'lar bir süredir beraber olduğu kız arkadaşı Tuğba Beyazoğlu'na ailelerin de tanışıp onaylarını aldıklarını belirterek,14 Şubat tarihinde ev
(Okunma:1749)

GERİDE BIRAKTIĞIMIZ 2016 DA LGBT DEN OLDUĞUNU AÇIKLAYAN ÜNLÜ İSİMLER
İspanyol su polosu oyuncusu Victor Gutierrez, Shangay dergisine verdiği röportajda eşcinsel olarak açıldı. Kadın basketbolcularından WNBA oyuncusu Elena Delle Donne, Vogue dergisine verdiği röporta
(Okunma:1713)

12. Kadın Kadına Öykü Yarışması: “O Halde Aşk: Tanımaz Sınırları”
Kaos GL’ nin 12. Kadın Kadına Öykü Yarışması’na başvurular başladı. Kadınlardan kadınlara, kadınlardan kadınlar için öykülerin bu seneki teması O Halde Aşk: Tanımaz Sınırları! “… sanki anlatmasam
(Okunma:1303)

UZAYA LGBT BAYRAGI GÖNDERİLDİ
Planting Peace adlı sivil toplum kuruluşu, lezbiyen, gay, biseksüel, transeksüel, intersekslerin (LGBTİ) insan hakları mücadelesine destek vermek için gökyüzüne bir gökkuşağı bayrak gönderdi Balona
(Okunma:1247)Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1066