İntizar: Mustafa Ceceli suç işliyor
İntizar, sinem gedik ile ilgili hakkında çıkan iddialarla ilgili “ mustafa ceceli evimin içine kamera koydurarak, kanunlar önünde büyük suç işlemiştir. beni bu şekilde itibarsızlaştıramaz!” dedi. mustafa ceceli, eski eşi sinem gedik’e çocukları arın ceceli’nin velayetini almak için İntizar arasın..

Köşe Yazıları
Özgür Kelebek
BİR RÜYA GİBİ
AYRIK OTU
MUTLAK(A) 1 DEĞER OLMALI HAYATIMIZDA
Bilge Adam
BABAM, PİNO VE BEN..
Odun Kadın
SANA İHTİYACIM VAR
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Mustafa Ceceli-Sinem Gedik davasına İntizar damga vurdu

sinem gedik-mustafa ceceli arasındaki davada tüm geçmişin yeniden yorumlanmasına neden olacak bir detay ortaya çıktı. sinem gedik ve İntizar arasındaki ilişkinin görüntüleri mahkemeye sunuldu. 9 yıllık eşi sinem gedik'ten boşanmadan selin İmer ile çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktığı için eleştiril..
Adana’da Onur Yürüyüşü yasaklandı

adana lgbtİ+ dayanışma öncülüğünde dün (7 temmuz) gerçekleştirilmesi planlanan 1. adana onur yürüyüşü valilik kararı ile yasaklandı. yasağın ardından adana lgbtİ+ dayanışma bir basın toplantısı düzenledi. temasının “yasak” olarak belirlendiği, ilk kez gerçekleştirilmesi planlanan adana onur yürüyüş..
Trans Aktrisler Trace Lysette ve Jamie Clayton, Scarlett Johansson’ın Transeksüel Bir Karakteri Canlandıracak Olmasına Tepki Gösterdi

trans aktrisler trace lysette ve jamie clayton, scarlett johansson’ın transeksüel bir karakteri canlandıracak olması sebebiyle hollywood’u eleştiri bombardımanına tuttu. sinema sektörünün yüksek bir profile sahip transeksüel aktrislerinden olan trace lysette ve jamie clayton; scarlett johansson’ı..
Valilik'ten Onur Yürüyüşü kararı

İstanbul valiliği, İstanbul lgbtİ+ onur yürüyüşü’nü “oluşabilecek muhtemel olumsuzlukları” gerekçe göstererek yasakladı. onur haftası komitesi, yaptığı açıklamada “İstanbul valiliği son iki yıldır ramazan’a denk gelmeyen ve bu yıl hiçbir tehdit almamış yürüyüşümüzü yasaklayarak gösterdiği gerekçe..
'Eşcinsellik' kavgası: Gerizekalı...

şarkıcı hilal cebeci'nin "eşcinsellik bir hastalıktır, bunu normalleştirmeyelim" açıklaması pınar altuğ'u sinirlendirdi. altuğ, cebeci için, "her şeyi bildiğini sanıp bir şey bilmeyen gerizekalılar" dedi. eşcinselliğin bir tıpkı obezite gibi bir hastalık olduğunu ve eşcinsellerin hemcinslerine süre..
“Seslerinin duyulması için daha çok alkışlamanızı isterlerdi”

İstanbul’da 23 nisan’da gerçekleşen tedxİstanbul konferansı’nın konuşmacılarından biri de ayta sözeri’ydi. bu yıl ki teması “gidilmeyen yol” olan tedx’te, pembe hayat derneği geçmiş dönem yönetim kurulu üyesi ayta sözeri sahneyi, ahu kahraman, ali koç, bager akbay, cemal gülas, emin çapa, nesliha..
Lezbiyen Çiftin Evlilik Teklifi Macerası Sosyal Medyada Viral Oldu

hayvanat bahçesine yapılan bir gezi, lezbiyen çift için sürpriz bir evlilik teklifine dönüştü. becky mccabe ve jessa gillaspie, geçtiğimiz cuma günü bira festivali için memphis hayvanat bahçesine gitti. bu hayvanat bahçesi, onların ilk buluştukları yerdi. girişte fotoğraf çektikten sonra jessa..
“Uzman görüşü ambalajında önyargılar insanların hayatını cehenneme çevirir”

İllahiyat profosörü nihat hatipoğlu sultanahmet meydanı'nda canlı yayınlanan ramazan programında soru soran bir konuğuna uzman görüşü altında bilimsel olmayan, yanlış bilgilerle yanıt verdi. hatipoğlu kendisine, “doğuştan bayan olarak gelmişim hocam, ama kendimi erkek görüyorum da bunu nasıl yapı..
Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1135

En son yapılan okuyucu yorumları
- Curcuna : Bu olayin patlak vermesiyle beraber toplumumuzun ne kadar homofobik olduğu tekrar gözler onune seril (Haber:İntizar: Mustafa Ceceli suç işliyor..)
- Apatheist : Para kadar kirli bir şey yok (Haber:İntizar: Mustafa Ceceli suç işliyor..)
- ALTI2 : kendi namussuzluğunu,bir başkasının cinsel tercihini deşifre ederek ve toplumun önüne kurban şeklind (Haber:İntizar: Mustafa Ceceli suç işliyor..)
- Rainbowkittyyy : Arkadaslar bır adam bosanmadan bır kadınla olmus, zamanında topa tutulmus, sımdı de yıllar öncesınde (Haber:Mustafa Ceceli-Sinem Gedik davasına İntizar damga ..)
- Mavis : Bulursun arkadasim zamani gelmemistir (Haber:ABD'de iki sevgilinin, birbirlerine aynı anda sürp..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
'Eşcinsellik' kavgası: Gerizekalı...
Şarkıcı Hilal Cebeci'nin "Eşcinsellik bir hastalıktır, bunu normalleştirmeyelim" açıklaması Pınar Altuğ'u sinirlendirdi. Altuğ, Cebeci için, "Her şeyi bildiğini sanıp bir şey bilmeyen gerizekalılar" d
(Okunma:2345)

İntizar: Mustafa Ceceli suç işliyor
İntizar, Sinem Gedik ile ilgili hakkında çıkan iddialarla ilgili “ Mustafa Ceceli evimin içine kamera koydurarak, kanunlar önünde büyük suç işlemiştir. Beni bu şekilde itibarsızlaştıramaz!” dedi. M
(Okunma:920)

Valilik'ten Onur Yürüyüşü kararı
İstanbul Valiliği, İstanbul LGBTİ+ Onur Yürüyüşü’nü “oluşabilecek muhtemel olumsuzlukları” gerekçe göstererek yasakladı. Onur Haftası Komitesi, yaptığı açıklamada “İstanbul Valiliği son iki yıldır
(Okunma:870)

Mustafa Ceceli-Sinem Gedik davasına İntizar damga vurdu
Sinem Gedik-Mustafa Ceceli arasındaki davada tüm geçmişin yeniden yorumlanmasına neden olacak bir detay ortaya çıktı. Sinem Gedik ve İntizar arasındaki ilişkinin görüntüleri mahkemeye sunuldu. 9 yıll
(Okunma:831)

Trans Aktrisler Trace Lysette ve Jamie Clayton, Scarlett Johansson’ın Transeksüel Bir Karakteri Canlandıracak Olmasına Tepki Gösterdi
Trans aktrisler Trace Lysette ve Jamie Clayton, Scarlett Johansson’ın transeksüel bir karakteri canlandıracak olması sebebiyle Hollywood’u eleştiri bombardımanına tuttu. Sinema sektörünün yüksek bi
(Okunma:697)

Adana’da Onur Yürüyüşü yasaklandı
Adana LGBTİ+ Dayanışma öncülüğünde dün (7 Temmuz) gerçekleştirilmesi planlanan 1. Adana Onur Yürüyüşü Valilik kararı ile yasaklandı. Yasağın ardından Adana LGBTİ+ Dayanışma bir basın toplantısı düzenl
(Okunma:553)Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1135