Cinsiyet değişikliği istediği için işinden oldu, komiser olup döndü
cinsiyet değiştirmek istediğini açıklayınca işinden kovuldu, dava açtı ve baş komiser olarak görevine döndü. arjantin'de polis analia pasantino (49), 2008'de cinsiyet değiştirmek istediğini açıklayınca işinden kovuldu. ameliyatla kadın olan analia pasantino, göreve dönmek için dava açtı. davayı ka..

Köşe Yazıları
Kaçık Münzevi
Hızlı Yaşat Hızlı Öldür
Bilge Adam
NERDE KALMIŞTIK?
Simurg Nakrut
DELİRMEYE AZ KALA 1
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Ortalık karışacak: Ruby Rose geri dönüyor!

orange is the new black’in beğenilen oyuncusu ruby rose diziye geri dönüyor. orange is the new black’in dördüncü sezonu nefes kesen bir final yapmıştı. son bir haftadır da yeni sezonun hackerlar tarafından çalındığı haberi gündeme damga vurdu. dizinin tek sezonluk karakterlerinden stella carlin’..
Duvarlar dile geldi: Aşk kazanacak!

“homofobi karşıtı buluşma”ya doğru giderken hatırlatalım; sokaklar, duvarlar bizim… öteki çocukların, evden kaçanların, geceleri de sokakları da isteyenlerin duvarları homofobiye karşı ses çıkarıyor. daha önce “o sokakta buluşalım” demiştik şimdi yine o sokaktayız. duvarlar; kentten, kamusal ala..
Olimpiyat Futbol Oyuncusu Kız Arkadaşını İnsanlar İçinde Öpmek İstiyor

her ne kadar lgbt bireyleri insan içinde yakınlaşmakta zorlansa da hetero bireyler de diğer insanlardan farklı tepkiler alabiliyorlar. michelle ve sevgilisi may, bu tabuyu yıkmaya hazırlanıyorlar! olimpiyatlar sonrasında gerçekleşen farklı ödül törenlerinde sevgisiyle boy gösteren heyman, dail..
Ian Mckellen, “açık bir gey olarak” dedi, çevirmen çevirmedi!

İstanbul film festivali açılışında ödül alan sir ian mckellen’in “açık bir eşcinsel olarak” ifadesi türkçe’ye çevrilmedi. İstanbul kültür sanat vakfı (İksv) tarafından düzenlenen 36. İstanbul film festivali dün tİm maslak show center'da düzenlenen törenle başladı. sanatçı kalben’in performansı..
2.Dünya Savaşı gazisi 90 yaşında kadın oldu

İngiltere'de yaşayan İkinci dünya savaşı gazisi peter davies, 90 yaşında cinsiyet değiştirerek kadın oldu. davies artık hayatını patricia olarak, daha mutlu geçiriyor. İkinci dünya savaşı'nda İngilliz ordusu için askerlik yapan peter davies, 3 yaşından beri herkesten sakladığı sırrını açığa çıkarara..
Gökkuşağı bayrağının tasarımcısı Gilbert Baker hayatını kaybetti

bugün eylemlerde kullanılan ve lgbtİ+ hareketinin simgesi hâline gelen gökkuşağı bayrağının tasarımcısı gilbert baker, dün (31 mart 2017) hayata gözlerini yumdu. amerikalı aids ve lgbtİ hakları aktivisti cleve jones, baker’in ölüm haberinin ardından twitter hesabından “dünyadaki en yakın dostum g..
OINTB’de düğün rüzgârları: Samira Wiley ve Lauren Morelli evlendi

beşinci sezon için heyecan doruktayken orange is the new black kadrosundan düğün haberi geldi. dizinin senaristi lauren morelli ve poussey washington karakterini canlandıran samira wiley evlendi. 6 ay önce samira wiley, whododatlikedat kullanıcı isimli instagram hesabından, yanında morelli ile parm..
Bambaşka üç kadının özgürleşme hikayesi: Yutmak

özgürleşmek için birbirlerine destek olan heyecanlı, kırılgan, ölüm orucuna yatmış, yüksek obsesyonlu, terk edilmiş, daha önceki alışkanlıkları olmadan devam eden 3 kadının hikayesini anlatan craft tiyatro’nun yeni oyunu 'yutmak' çok ses getirecek. stef smith’in yazdığı çağ çalışkur’un çevirdiği ..
Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1083

En son yapılan okuyucu yorumları
- funda_02 : Bu karakteri ben de sevemedim. Nicky çok iyi olmus (Haber:Ortalık karışacak: Ruby Rose geri dönüyor!..)
- simurg_ : Sűrekli ağlayan sűrekli șikayet eden sűrekli hayatlarında korkularıyla engel ol (Haber:Cinsiyet değişikliği istediği için işinden oldu, k..)
- BFA : eeeh hiç sevmiyorum gelmeseydi keşke :( (Haber:Ortalık karışacak: Ruby Rose geri dönüyor!..)
- princessdiary : Ne zaman bulusma gunu? (Haber:Duvarlar dile geldi: Aşk kazanacak!..)
- Kara_kutu : Kimilerininde eski sevgilisi evlenir... (Haber:OINTB’de düğün rüzgârları: Samira Wiley ve Lauren ..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Olimpiyat Futbol Oyuncusu Kız Arkadaşını İnsanlar İçinde Öpmek İstiyor
Her ne kadar LGBT bireyleri insan içinde yakınlaşmakta zorlansa da hetero bireyler de diğer insanlardan farklı tepkiler alabiliyorlar. Michelle ve sevgilisi May, bu tabuyu yıkmaya hazırlanıyorlar!
(Okunma:2103)

Ortalık karışacak: Ruby Rose geri dönüyor!
Orange is The New Black’in beğenilen oyuncusu Ruby Rose diziye geri dönüyor. Orange is The New Black’in dördüncü sezonu nefes kesen bir final yapmıştı. Son bir haftadır da yeni sezonun hackerlar tara
(Okunma:1846)

Duvarlar dile geldi: Aşk kazanacak!
“Homofobi Karşıtı Buluşma”ya doğru giderken hatırlatalım; sokaklar, duvarlar bizim… Öteki çocukların, evden kaçanların, geceleri de sokakları da isteyenlerin duvarları homofobiye karşı ses çıkarıyo
(Okunma:1805)

Cinsiyet değişikliği istediği için işinden oldu, komiser olup döndü
Cinsiyet değiştirmek istediğini açıklayınca işinden kovuldu, dava açtı ve baş komiser olarak görevine döndü. Arjantin'de polis Analia Pasantino (49), 2008'de cinsiyet değiştirmek istediğini açıklayı
(Okunma:1321)Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1083