Ankara Valiliği, 'Alman LGBT Film Günleri'ni yasakladı
ankara valiliğinden yapılan açıklamada, "çeşitli sosyal medya ve birtakım yazılı ve görsel medya organlarından; 16-17 kasım 2017 tarihlerinde büyülü fener sinema salonunda alman lgbt film günleri adıyla, birtakım toplumsal hassasiyet ve duyarlılıkları içeren film gösterimi organizasyonu yapılacağı ş..

Köşe Yazıları
Bilge Adam
NEREDE GEREKSİZ HEPSİ BU SİTEDE!
Odun Kadın
BİSEKSÜEL İSTEMİYORUM!
Kaçık Münzevi
BERTARAF
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Hollywood'un iki güzel kadını ödül töreninde dudak dudağa öpüştü

kate winslet, ödül aldığı hollywood film ödülleri gecesinde oyuncu allison janney'in dudaklarına yapışarak geceye damgasını vurdu.hollywood filmlerinin ve oyuncularının ödüllendirildiği hollywood film ödülleri, önceki gece los angeles'taki the beverly hilton'da düzenlendi. oscar, grammy ve altın kür..
Trans erkek Derin Oylum yurttan atıldı

konya seydişehir yurt müdürlüğü, yurttan attığı trans erkek derin oylum’a ifade forumunda “transseksüel olduğunuz için herhangi bir tedavi süreciniz var mı” sorusunu sordu. sevgilisinin ailesi tarafından darp edilen trans erkek derin oylum, gençlik ve spor bakanlığı’na bağlı yüksek öğrenim kredi v..
Anne-oğul cinsiyet değiştirdi; baba-kız oldular

avustralya'da yaşayan anne-oğul erica ve corey maison cinsiyet değiştirmeye karar verdi. anne erica, eric oldu. corey ise ameliyatla cinsiyet değiştirip genç bir kız haline geldi. şaşırtıcı olay avustralya'da national geographic'in özel serisi olan cinsiyet devrimi programı sayesinde ortaya çıktı.1..
Kilise, Kız Çocuğu Takım Elbise Giymek İstediği İçin, Onun Adına Bir Tören Düzenlemeyi Reddediyor

indiana’daki bir katolik kilisesi, dokuz yaşındaki kız dini merasime takım elbiseyle gelirse, töreni düzenlememekle tehdit etti. cady mansell, her pazar günü takım elbiselerini giymeyi çok seviyor, ancak okul yöneticilerince bir ültimatom verildi. okul, yerel roma katolik piskoposluğunun yargı ye..
Elif Şafak: Biseksüel olduğumu kamusal alanda açıklama cesaretim olmadı

elif şafak, ted talks'ta yaptığı konuşmada biseksüel olduğunu açıkladı. habertürk yazarı oray eğin ise elif şafak'ın açıklamalarını twitterdan eleştirdi. bunu bugüne kadar kamusal alanda söyleyecek cesareti olmadığını söyleyen şafak, "tabii ki yazarlar olarak biz her zaman hikayeler kovalarız, an..
Rüzgar Erkoçlar; “LGBT’lerle Anılmak İstemiyorum…” !

durum bu gerçekten. biraz anlatayım o halde dimi? ben bile uzun zamandır bu konuşmanın şokunu (sinirini) üzerimden atamamışken, düşündüm ki niye sizlerle paylaşmıyorum? yazımı okumadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar; rüzgar erkoçlar’ı asla ve kati suretle tanımam etmem. ..
Kaçak giriş yapan pasaportsuz lezbiyen çift Türkiye'yi suçladı

pasaportsuz geldikleri türkiye'den İspanya'ya gönderilen lezbiyen çift, türkiye'de "cinsel tercihleri nedeniyle tutulduklarını ve kötü muamele gördüklerini" öne sürdü.İngiltere'de yaşayan İspanyol maria jimena rico ile mısırlı sevgilisi shaza İsmail İbrahim ölüm döşeğinde yatan shaza'nın annesini gö..
Cinsiyet değiştirmeye çalışan gence dayak

manisa’nın alaşehir İlçesi’nde, 5 yıl önce erkek olmaya karar veren ve bunun için bir süredir psikolojik tedavi görmeye başlayan 19 yaşındaki a.o., bir parkta oturduğu kız arkadaşının erkek kardeşi ve babası tarafından dövüldüğünü ileri sürüp, jandarmaya şikayetçi oldu. yüzünde ve vücudunda morlukla..
Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1105

En son yapılan okuyucu yorumları
- bigbaby : Çok içten öpmüş :)) (Haber:Hollywood'un iki güzel kadını ödül töreninde dudak..)
- NISH : Elif şafak okuru zaten onun nasıl bir fikir yapısı oldugunu bilir. Liberalitesini sözlü olarak dile (Haber:Elif Şafak: Biseksüel olduğumu kamusal alanda açık..)
- NISH : Lezbiyen ya da cinsel tercihinizin türk hukukunda bir suç yaptırımi yok.siz kacak yollarla pasaports (Haber:Kaçak giriş yapan pasaportsuz lezbiyen çift Türkiy..)
- ALTI2 : Biri rüzgar olan beni lgbti ile anmayın dedi diğeri elif olan ben lgbti de -b- yim dedi..her şekild (Haber:Elif Şafak: Biseksüel olduğumu kamusal alanda açık..)
- Abc3 : Çok güzel ya:) (Haber:OLİMPİYATLARDA LEZBİYEN EVLİLİK TEKLİFİ..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Elif Şafak: Biseksüel olduğumu kamusal alanda açıklama cesaretim olmadı
Elif Şafak, TED Talks'ta yaptığı konuşmada biseksüel olduğunu açıkladı. Habertürk yazarı Oray Eğin ise Elif Şafak'ın açıklamalarını twitterdan eleştirdi. Bunu bugüne kadar kamusal alanda söyleyecek
(Okunma:1751)

Kilise, Kız Çocuğu Takım Elbise Giymek İstediği İçin, Onun Adına Bir Tören Düzenlemeyi Reddediyor
Indiana’daki bir Katolik Kilisesi, dokuz yaşındaki kız dini merasime takım elbiseyle gelirse, töreni düzenlememekle tehdit etti. Cady Mansell, her Pazar günü takım elbiselerini giymeyi çok seviyor,
(Okunma:1392)

Anne-oğul cinsiyet değiştirdi; baba-kız oldular
Avustralya'da yaşayan anne-oğul Erica ve Corey Maison cinsiyet değiştirmeye karar verdi. Anne Erica, Eric oldu. Corey ise ameliyatla cinsiyet değiştirip genç bir kız haline geldi. Şaşırtıcı olay Avus
(Okunma:1192)

Trans erkek Derin Oylum yurttan atıldı
Konya Seydişehir Yurt Müdürlüğü, yurttan attığı trans erkek Derin Oylum’a ifade forumunda “transseksüel olduğunuz için herhangi bir tedavi süreciniz var mı” sorusunu sordu. Sevgilisinin ailesi taraf
(Okunma:921)

Hollywood'un iki güzel kadını ödül töreninde dudak dudağa öpüştü
Kate Winslet, ödül aldığı Hollywood Film Ödülleri gecesinde oyuncu Allison Janney'in dudaklarına yapışarak geceye damgasını vurdu.Hollywood filmlerinin ve oyuncularının ödüllendirildiği Hollywood Film
(Okunma:604)

Ankara Valiliği, 'Alman LGBT Film Günleri'ni yasakladı
Ankara Valiliğinden yapılan açıklamada, "Çeşitli sosyal medya ve birtakım yazılı ve görsel medya organlarından; 16-17 Kasım 2017 tarihlerinde Büyülü Fener Sinema Salonunda Alman LGBT Film Günleri adıy
(Okunma:179)Diger haberler:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 Toplam Haber :1105