tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
AnaSayfa lezbiyen Haber lezbiyen Makale lezbiyen Seri ilan lezbiyen İtiraf lezbiyen Duvar lezbiyen Magazin lezbiyen Eğlence lezbiyen Astroloji lezbiyen Forum lezbiyen Sohbet  

Foruma hoş geldiniz


KONU [Forumlar] [Konular]
lezce Tarih : 12.01.2009

Üye
(543 Puan)

      Kastro - Çamlıköy - Saray Muhteşem..:


Tekirdağ’ın Karadeniz kıyısında, Istranca Dağlarının eteklerinde bulunan Kastro doğal plajı il merkezine 10 km uzaklıktadır. Bu plajda ormanlık alanlar kumsalla birlikte başlamaktadır.

Eski adıyla Kastro, şimdiki ismiyle Çamlıkoy Trakya’nın Bahçeköy deresinin Karadeniz’e döküldüğü yerde 2.5 km. kumsalıyla, Saray’ın sahil şerididir. Saray’dan Çamlıkoy` e kadar olan yol güzergâhı da Istıranca Dağlarından (ormanlarından) geçer. Güzergâhta yapılan dağ evleri, nehir boylarındaki mesire yerleri bulunmaktadır. Kastro yöresindeki 329 hektarlık karaçam ormanı 18 Nisan 1988 tarihinde Doğayı Koruma Alanı (Milli Park) olarak ayrılmıştır. Orman İşletmesi tarafından piknik ve dinlenme yeri olarak düzenlenen bu alanda bazı turistik tesisleri ve konaklama yerleri vardır.
Atatürk Ormanı

Tekirdağ-İstanbul karayolu üzerinde bulunan Atatürk ormanı, il merkezine 7 km. uzaklıktadır. Burada yöre halkının günü birlik dinlenme ve mesire yerleri b
ulunmaktadır.
 
 
 
CEVAPLAR
lezce user 12.01.2009

Üye
(543 Puan)


    Geçen yıL sonbahar ayında 1 haftaLığına arkadaşLarLa Kastro ` ya gitmiştim..muhteşem bir yer..Kamp kurup, baLık tuttuk..qece ateş yaktık..bazı arkadaşLar qitar eşLiğinde parçaLar söyLeyerek eşLik etmiştik :)..zamanım oLsada yine qitsem ..iLqinizi çekecek şeyLerden biride marmara ve karadenizi birbirinden ayırmasıdır..soL tarafımda karadeniz simsiyah ..ve sağ tarafım benim buLunduğum yer marmara denizi masmavi..çok iLqimi çekmişti..doğayLa başbaşa oLmak harikaydı ... kesinLikLe qidip qörmeniz qereken yerLer.. 
Sayfalar:  1


 
-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


forum, chat, sohbet, haber, sinema, arkadaş, partner, muhabbet, odaları, odası, kanalı, itiraf, sitesi, siteleri.