Haber | Galatasaray'da Lezbiyen aşk skandalı

Galatasaray'da Lezbiyen aşk skandalı


Evli olan oyuncunun lezbiyen aşkı için İstanbul'dan ayrıldığı ortaya çıktı.
Galatasaray bayan basketbol takımının yıldız oyuncusu Lindsay Whalen'in Türkiye'den ayrılıp Fransa'ya gitmesiyle ilgili Milliyet Gazetesi şok bir bilgiye ulaştı.

Galatasaray Yönetimi, izinsiz olarak ayrılan ve maddi nedenleri öne süren Whalen ile ilgili olarak çarpıcı bilgilere ulaştı..

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nın ABD'li yıldızı Lindsay Whalen'in Türkiye'yi izinsiz şekilde terk etmesiyle ilgili olarak çarpıcı bir iddia geldi. Konuyla ilgili Skorer.com'a konuşan sarı-kırmızılı bir yönetici bugünkü yönetim kurulunda, sorunu ayrıntılı şekilde ele aydıklarını ve çarpıcı bilgilere ulaştıklarını açıkladı. Parasının ödenmediği için Galatasaray'dan ayrılan ve sözleşmesinin feshi için işlemleri başlatan ABD'li oyuncunun farklı cinsel eğilimlerde olduğu ve bu yüzden İstanbul'dan ayrıldığı belirtildi. Sarı-kırmızılı yönetici, sporcunun kendi cinsinden birisine ilgi duyduğunu ve bunun için apar topar Fransa'ya gittiğini söyledi. Aynı zamanda evli olan ABD'li oyun kurucunun eşiyle birlikte Fransa'ya gitmesi kafaları karıştırmış, annesinin İstanbul'da olması ise Galatasaray defterini kapatmadığı şeklinde yorumlanmıştı. Sarı-kırmızılı kulüp, oyuncunun üzerini çizerken, iki yeni transfer için kolları sıvadı. Maya Moore ve Tamika Catching'in transferi için girişimlerin başladığı açıklandı.
Kaynak: http://www.haber27.com/galatasarayda-lezbiyen-ask-skandali-104112h.htm


Haber Tarihi : 19.02.2013
Haber Editörü : Dersuyolf
  «« GERi
Bu haber 145264 kez okundu.

Haberi
Paylaş
Face
Paylaş facebook
Blog
Paylaş Blogger
Frien
Paylaş Friendfeed
Mysp
Paylaş Myspace
Twit
Paylaş twitter


Not: Bu sayfalarda yer alan yorumlar kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılanlardan lezce.com sorumlu tutulamaz.

Habere Yorum Yaz

galatasaray basketbol takımında oyuncuların cinsel yönelimleri hiçbir zaman problem olmadı. geçen yıl diana taurasi galatasaray`a alınırken penny taylor ile birlikte olduğu biliniyordu. şimdi galatasaray`da oynayan ann wauters da bir kadınla evli. Bu konular kadın basketbolunda bir problem olarak görülmüyor artık.
Yazan: Lezce Üyesi

Diğer başlıklardan bazıları.
"Bu kadın lezbiyen kızımı çok üzdü"
Hollanda'da Lezbiyen Aileye Verilen Küçük Yunus İçin AİHM Yolu Açıldı (Özel)
Eşcinseller Meclis gündeminde
Lezbiyen Çifte Düğün Pastası Yok
Ellen’dan Eşi de Rossi’ye Doğum Günü Sürprizi
Rusya'da Homofobi Yasalaşma Yolunda
Eşcinsel olduğunu pastayla açıkladı
"Eşcinsel" diye ölüme mahkum edildi
Lezbiyen oyuncu herkesin içinde...
Sokak ya da sinema fark etmez