Haber | Kaçtığı erkek kız çıktı!

Kaçtığı erkek kız çıktı!


İnternette tanıştığı gence kaçan 19 yaşındaki kız, adını Gürkan olarak bildiği gencin, aslında kadın olduğunu öğrendi.
İstanbul'da bir kız kaçırma şikayeti üzerine harekete geçen dedektifler, soruşturmanın sonunda adeta "şok" geçirdi. 19 yaşındaki İ.A., polise Gürkan ismiyle tanıdığı G.A.'yı (21) erkek sanarak internet üzerinde tanıştığını, konuşurken aşık olduğunu, kadın olduğunu öğrendiğinde de ilişkisine devam ettiğini söyledi. Her iki gencin ailesi önce bu duruma itiraz edip çocuklarını eve kapattı. G.A., evden kaçarak geldiği kız arkadaşı İ.A.'nın evinde köpek tarafından ısırıldı. İki tarafın ailesi sonunda gençlerin isteklerine boyun eğdi ve bir ev tutarak birlikte yaşamalarına razı oldu.

POLİS GENÇ KIZIN KAÇTIĞI ERKEĞİ TESPİT ETTİ

İstanbul'da polise başvuran A., ailesi kızlarının internet üzerinden tanıştıkları bir erkek tarafından kaçırıldığı şikayetinde bulundu. Polis, bu şikayet üzerine harekete geçerek önce kayıp genç kızın bilgisayarını incelemeye aldı. Yapılan inceleme sonucu İ.A.'nın 4 ay önce tanıştığı Gürkan isimli bir gençle kaçtığını tespit etti. Yapılan çalışmalar sonucu Gürkan isimli gencin kaldığı ev tespit edildi. Polis sabaha karşı eve baskın yaptı. Baskında kaçırıldığı iddia edilen İ.A., bu evde bulundu. Aynı evde bir kadın daha vardı. Polis, bu kadına Gürkan isimli genci sorduğunda önce 'O burada yok. Akşam gitti' cevabını aldı.

ERKEK SANILAN ZANLI KADIN ÇIKTI

Ancak kısa süre sonra genç kadın aslında Gürkan isimli kimsenin var olmadığını kendisinin İ.A.'ya aşık olduğunu, birlikte kaçmaya karar verdiklerini itiraf etti. Gençler karakola götürülerek olayla ilgili ifadeleri alındı. Kaçtığı kişinin kadın olduğunu bildiğini söyleyen İ.A., "Onunla önce Facebook'ta erkek sanarak konuşmuştum. Kısa sürede arkadaş olduk. Birbirimizi görmeden ona aşık oldum. İlk buluşmamızda önce hiçbir şeyden şüphelenmedim. Ancak bana kendisinin aslında kadın olduğunu söylediğinde çok şaşırdım. Aynı erkeğe benziyordu. Ancak onunla çok iyi anlaşmıştık. Ondan ayrılmadım ve şimdi daha çok seviyorum. İlişkimiz başladı. Anlaşarak bir süre sonra onun evine kaçtım. Onunla evlenmek istiyorum" dedi.

G.A.' da ifadesinde İ.A.'nın kendi rızasıyla evine geldiğini söyleyerek onunla evlenmek istediğini söyledi.

AİLELER ŞOK GEÇİRDİ

Kızlarının bir erkeğe kaçtığını zannederken bir kadına kaçtığını öğrenen İ.A. ile kızlarının bir kız kaçırdığını öğrenen G.A.'nın ailesi durum karşısında şok geçirdi. İ.A. ile G.A. aileleri tarafından eve kapatılarak görüşmeleri yasaklandı. Ancak kız arkadaşından vazgeçmek istemeyen G.A, bir süre sonra evinden ayrılarak İ.A.'nın evinin önüne geldi. Burada pencereye çıkarak içerdeki sevgilisini görmeye çalışan G.A., evin bekçi köpeğinin saldırısına uğradı. Saldırı sonucu G.A.'nın kalçasından ısırılarak yaralandığı ve tedavi gördüğü belirtildi.

Gençlerin ısrarı üzerine ilk pes eden İ.A.'nın ailesi oldu. Aile, G.A.'nın bir yakını ile gelerek kızlarını istemesine razı oldu. Bir mağazada tezgahtar olarak çalışan G.A.'nın evlenme hazırlıklarına başladığı bu amaçla bir ev tuttuğu öğrenildi. Önümüzdeki günler G.A.'nın bir yakını ile birlikte İ.A.'nın evine giderek sevgilisini babasından isteyeceği, istemenin olumlu gerçekleşmesinin ardından İ.A ile G.A'nın birlikte yaşayacakları öğrenildi.


Haber Tarihi : 29.07.2012
Haber Editörü : UntiLSleeP
  «« GERi
Bu haber 156521 kez okundu.

Haberi
Paylaş
Face
Paylaş facebook
Blog
Paylaş Blogger
Frien
Paylaş Friendfeed
Mysp
Paylaş Myspace
Twit
Paylaş twitter


Not: Bu sayfalarda yer alan yorumlar kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılanlardan lezce.com sorumlu tutulamaz.

Habere Yorum Yaz

helal ya ... seviyorsan şayet yıldırmamalı kimse seni kararınDan... azmin zaferi
Yazan: Lezce Üyesi

Mutlu son:) THE END
Yazan: Lezce Üyesi

ne kadar güzel yav :) nerde bende o şans biz daha dürüst birini bulamadık kaldı kız isticez of of :(
Yazan: Lezce Üyesi

helal olsun onlara..
Yazan: Lezce Üyesi

Onlar adına sevindim. Keşke hepimiz bu kadar şanslı olup ailelerimizi ikna edebilseydik.
Yazan: Lezce Üyesi

İşte bu kadar basit, biraz dik durmak, mahalle baskısından sıyrılmak, birey olabilmek.. Öte tarafta yok saydıkça omuzlara binen bir vahşet, araftaki yok oluş.. Yaşanılan mücadelenin varlığı kuşkusuz olan bu traji-komik hikayeyle ulaştıkları ben`lerini kutluyorum. Mutlulukları daim olsun :)
Yazan: Lezce Üyesi

Türkiyede mi evlenmeyi planlıyomus o hatun? Sevgilisi ona Türkiyede ki lezbiyen ilşikiye nasıl bakıldıgını açıklasa iyi olur ha yurtdısında evlencekse o ayrı tbi:D
Yazan: Lezce Üyesi

Biraz daha kasıp bir erkekle olsaymış. Çakmasıyla olmuş yazık...
Yazan: Lezce Üyesi

Hanım kardeşimiz demiş ya ``... Birbirimizi görmeden ona aşık oldum. ... Ondan ayrılmadım ve şimdi daha çok seviyorum. ...Onunla evlenmek istiyorum`` Şöyle kızların bu dünyada var olduğunu bilmek gönlümü umutla dolduruyor. Hiç görmeden sevebilmiş, tanıdıkça daha da çok sevmiş...ve vazgeçmemiş yaşanan onca şeye rağmen. Gürkan kardeş, eskaza okursan bu yorumu benle iletişime geç... size düğün hediyesi yollamak isterim :)
Yazan: Lezce Üyesi

Oh, ne güzel olmuş.
Yazan: Lezce Üyesi

helal yaa
Yazan: Lezce Üyesi

Diğer başlıklardan bazıları.
Sporda homofobi ve nefret suçları bitmiyor
’Marilyn Monroe’nun lezbiyen ilişkileri oldu’
Onlar lezbiyen ve evlenmek istiyorlar
Google Gay'lere destek verdi
Açılay'ın gay açılımına öfke yağıyor
ABD Kongresi’nde ilk eşcinsel evlilik
Onur Yürüyüşünde bir ilk! Canlı yayında sizinleyiz...
Türkiye'de eşcinsel evlilik olur mu?
LGBT Hareketin 20 Yıllık "Bellek"i
Gülümse: "Anayasada LGBT’lere Eşitlik"