tr en sk zh ru ro pl nl it fr es el de cs
Sohbet
Rumuz: Şifre: Şifremi Unuttum

 Lütfen dikkatlice okuyunuz.

 Lezce.com Üyelik Sözleşmesi
Sözleşme güncellemesi: 09.11.2015

»18 yaşından küçük bireyler üye olamaz.

Sözleşme ihlalinde üyeliğiniz uyarılmadan kapatılır.
 1. Türk hukukuna ve kanunlarına aykırı davranışlarda bulunulamaz.
 2. Lezce.com sitesi ve servisi, yalnızca 18 yaşından büyükler içindir. Lezce.com üye formunu dolduran herkes 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder. Bu koşula uygun olmadığı anlaşılan üyelikler, geçersiz kılınır.
 3. Lezce.com yönetimi gerek gördüğü takdirde üyeliğinizi iptal etme hakkına sahiptir.
 4. Lezce.com üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Böyle girişimlere bağlı sorunlardan Lezce.com sorumlu değildir.
 5. Hiçbir şekilde küfürlü mesaj ve küfürlü profil, argo rumuz kabul edilemez. Diger üyeleri Rencide etmek, Küfür ve Hakaret etmek Kesinlikle Yasaktır. Görüldüğü an üyelik iptal edilir.
 6. Üyeler hiçbir şekilde Lezce.com`u maddi menfaatler için kullanamaz, teşvik edemez. Mesajlarda ve profilde benzer eylemlere rastlandığı an üyelik iptal edilir. Ayrıca; Rent, jigolo, ücretli, paralı, vs.. rumuzlar kullanılamaz ve bu niyetle kayıt yapan diğer üyelikler de uyarılmadan kapatılır...
 7. İnternet ortamındaki resimlerin kopyalanmasına karşı kesin bir çözüm olmadığı için Lezce.com yüklediğiniz resimlerin güvenliğini garanti etmez.
 8. Profil bilgilerine telefon, adres ve reklam içeren bilgilerin yazılması yasaktır. Ayrıca hedef gösteren bilgilerin profile yazılması durumunda uyarılmadan üyelik yasaklanır..
 9. Lezce.com, sadece bireylerin kişisel kullanımına açıktır ve hiçbir şekilde ticari amaçlarla kullanılamaz. Herhangi bir iş çevresi, şirket veya organizasyon herhangi bir amaçla bu siteye üye olamaz.
 10. E-mail adresi sadece e-mail için ayrılmış bölüme yazılabilir, bu alan gizli tutulmaktadır, diğer üyeler göremez.
 11. Lezce.com üzerinde 1`den fazla üyelik kullanmak yasaktır.. Tespit edildiği an kişiye ait tüm üyelikler açılmamak üzere kapatılır..
 12. Profilinize pornografik resim yüklemeniz kesinlikle yasaktır. Bunun haricinde sadece göz,dudak,ayak,popo resmi, puslu resimler, fantastik resimler ve 1 karıştan ibaret resimlerin yüklenmesi de yasaktır. Kendinizi ifade edecek resimler yükleyiniz..
 13. Yazılan mesajlarda reklam içerikli bilgilerin bulunması yasaktır.
 14. Profil oluştururken üyeleri kışkırtıcı, aşağılayıcı, küçük düşürücü eylemlerde bulunmak ve ağır argo içerikli profil oluşturmak yasaktır ve üyelik iptal sebebidir.
 15. Siteye kayıtlı üyelerle birebir diyaloglardan (mesajlaşma, görüşme vs..) dolayı oluşabilecek her türlü olumlu yada olumsuz faktörlerden üyenin kendisi sorumludur, Lezce.com sorumlu tutulamaz. Lütfen üst menüdeki forum linkinde yer alan uyarıları inceleyiniz.
 16. Sitenin kapanması, Sitedeki kayıtların silinmesi ve diğer tüm faktörler için Lezce.com. sorumlu tutulamaz.
 17. Yapılan üyelikten dolayı oluşabilecek problemlerden sadece üyelik sahibi sorumludur, Lezce.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 18. Lezce.com yönetimi üyeliğinizle ilgili şikayet duyurularında, gerek gördüğü takdirde özel mesajlarınızı inceleme hakkına sahiptir..
 19. Lezce.com yönetimi üyelere zaman zaman toplu mesaj (tanıtım ve bilgilendirme mesajları) göndermektedir. Üye olarak bu mesajları da almayı kabul etmiş sayılırsınız...
 20. Lezce.com sadece lezbiyen bireylerin kullanımına sunulmuştur. Erkek içerikli arayış yapan veya erkek olduğu tespit edilen üyelikler kesinlikle sonlandırılır ve lezce.com'dan hiçbir hak talebinde bulunamaz.
 21. Lezce.com yönetimi hukuki durumlarda üyeliğinize ait bilgileri T.C Mahkemeleri ile paylaşma hakkına sahiptir..
 22. Sözleşme maddelerinde herhangi bir değişiklik olması halinde bu sayfada tarih belirtilerek duyurulur. Lezce.com üyeliğine sahip iseniz, lezce.com'a her girişinizde sözleşmeyi bu sayfadan takip etmekle yükümlüsünüz.
 23. Eşcinsel Olmayanların Lezce.com`a Üye olması yasaktır.
 24. UNUTMAYIN!
  • Lezce.com sadece mesajlaşma aracıdır.
  • Üyelerin gerçek yaşantısındaki güvenliğini sağlamaz.
  • Üyelerin Lezce.com dışındaki eylemlerini incelemez, takip etmez.
  • Sitedeki üyeler, Lezce.com dışındaki yaşantısından tamamen kendisi sorumludur.
 25. Bu listede yer alan kurallara uymayanlar genellikle üyelik iptali ile cezalandırılacaktır. Üye olan Herkez Bu kuralları kabul etmiş sayılır.
Lezce.com`a üye olan herkes bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.
Herhangi bir sözleşme maddesi ihlalinde üyeliğiniz uyarılmadan sonlandırılır.
Lezce.com 18 yaşından büyük bireyler içindir


+18 yaşından büyükler içindir.
Lezce.com`a üye olan herkes bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Kabul ediyorum.


¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
®Lezce.com
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
 
 

-----------------------------------------------------
Copyright©2008 - Lezce bir Kodme hizmetidir
-----------------------------------------------------


Lezce | Lezbiyen | Sohbet | Arkadaş | Partner | Muhabbet | Chat | Haber | Sinema | Forum