Haber | Sırp manastırında lezbiyen skandalı

Sırp manastırında lezbiyen skandalı


Sırbistan’da bulunan St. Elijah Manastırı’ndaki 72 yaşınaki baş rahibe, 36 yaşındaki rahibe Milanka Konatar’a tacizde bulundu. Skandal rahibe Konatar günah çıkarırken ortaya çıktı.

Sırbistan, bir manastırda yaşandığı iddia edilen seks skandalıyla sarsıldı. Bir manastırın baş rahibesi cinsel tacizle suçlandı. 36 yaşındaki rahibe Milanka Konatar, 72 yaşındaki baş rahibeye cinsel taciz suçlaması yöneltti. Konatar, yaşadıklarından ötürü duyduğu “üzüntü ve pişmanlıkla” günah çıkarmaya karar verince olay ortaya çıktı. Konatar’ın yaşadıklarını anlattığı mektubu da dava dosyasına eklendi. Patrikhane’ye gönderilen şikâyet mektubunda baş rahibenin yaşadıklarını kimseye anlatmaması için genç rahibeye yemin ettirdiği de yer alıyor.

Titreyen aletle masaj
Sırbistan ve Karabağ sınırına yakın bir manastır olan St. Elijah’ta yaşanan olayda, baş rahibenin genç rahibeye zorla lezbiyen ilişkide bulunması için taciz ettiği iddia ediliyor. Konatar’dan bacaklarına ve kalçalarına masaj yapmasını isteyen baş rahibenin genç rahibeyi ormanda yürüyüşe davet ettiği belirtiliyor. Yaşadıklarını yazdığı mektupta kaleme döken Konatar, baş rahibenin “titreyen ve trafik ışığı gibi renk değiştiren bir aletle kendisine masaj yaptırdığını; bunun iğrenç olduğunu” anlattı.
Baş rahibenin, Konatar önünde “uygunsuz bir şekilde soyunduğu ve kokulu yağlarla kendisine masaj yaptırdığı” öne sürüldü. Konatar, yazdığı mektubunda, “Ayin sırasında baş rahibe bana uygunsuz şekilde dokundu. Kiliseyi terk ettikten sonra beni kollarımdan tuttu ve yüzünde ilginç bir gülümsemeyle beni ormanda yürüyüşe çağırdı. Bu olayı düşünmek bile istemiyorum. Uyuduğumuz yerde ise rahatça giyinip soyunuyordu” ifadelerini kaleme aldı.

KAYNAK: www.milliyet.com.tr 12.02.2015Haber Tarihi : 12.02.2015
Haber Editörü : Maya
  «« GERi
Bu haber 147056 kez okundu.

Haberi
Paylaş
Face
Paylaş facebook
Blog
Paylaş Blogger
Frien
Paylaş Friendfeed
Mysp
Paylaş Myspace
Twit
Paylaş twitter


Not: Bu sayfalarda yer alan yorumlar kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılanlardan lezce.com sorumlu tutulamaz.

Habere Yorum Yaz

ohhhh götürrr
Yazan: Lezce Üyesi

72`lik teyzemin mafsalları ağrıyormuş romatizmadan- o titreyen şey de bildiğin masaj aleti satılıyor her yerde. 36`lığın niyeti kötü bence :)))
Yazan: Lezce Üyesi

Vay nineme bak sen genc citirlari seviormus demek :D
Yazan: Lezce Üyesi

Ben anlayamiyorum boyle haberleri okurken, yorum yaparken gulebilenleri. Bu bir insanlik sucu. Kadini erkegi fark etmez. Boylesi bir dunyada yasamak istemiyorum
Yazan: Lezce Üyesi

Tacizin her şeklini kınıyoruz tabi ki. Lakin titreyen ve trafik ışığı gibi renk değiştiren aletle masaj kısmı gerçekten takdire şayan :) Acaba ne ki o :))Ahh, Rahibe Teresa sağ olsaydı köşede otursaydı:)
Yazan: Lezce Üyesi

uvv ninem pek azgın çıkmış :)
Yazan: Lezce Üyesi

Diğer başlıklardan bazıları.
Lezbiyen olduğumu hiç saklamadım
‘Eşcinsel değilim’
Google 'eşcinsel' hatayı düzeltti
Papa, kiliseden dışlanan trans bireyle görüştü
Viyana: Lezbiyen çiftin kafeden atılması protesto edildi
4. Pembe Hayat KuirFest Başlıyor!
Erkek çift lezbiyen olarak evleniyor
LGBT'lere ücretsiz avukat
Julia Lemigova Martina Navratilova'dan nasıl etkilendiğini anlattı
Alman Yüzme Şampiyonu'ndan eşcinsel itirafı