Lezbiyen sendikacı İngiltere'nin Şeref Rütbesi'ni reddetti
İngiltere'de yaşayan lezbiyen sendikacı phyll opoku gyimah, britanya İmparatorluğu şeref rütbesi'ni reddetti. gyimah rütbeyi neden reddettiğine, "ben imparatorluğa inanmıyorum" sözleriyle açıklık getirdi. İngiltere'de faaliyet gösteren black pride/siyah örgütünün onursal başkanı ve kamusal & tica..

Köşe Yazıları
Köşe yazısı bulunamadı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
JENNIFER LAWRENCE: KENDİMİ GÜÇLÜ VE EDEPSİZ BİR LEZBİYEN OLARAK TANIMLAYABİLİRİM

açlık oyunları’nın başarılı oyuncusu jennifer lawrence, ocak ayında glamour dergisinin kapak yıldızı oldu. dergi içerisinde bulunan röportajda stilini tanımlaması istenen oyuncu, ”kendimi güçlü ve edepsiz bir lezbiyen olarak görüyorum” dedi. ”beni kırmızı halılarda hep fazla dişi kostümler içind..
‘Gelecek Queer’ sergisinde zil çaldı, dersler başlıyor!

kaos gl’nin İstanbul’daki ev sergisi ‘gelecek queer’, queer teori derslerine ve lezbiyen biseksüel feminist buluşmalara ev sahipliği yapacak. kaos gl'nin yirminci kuruluş yılında kazanılan nefes alanlarını hatırlamak ve genişletmek için kurulan ev sergisi ‘gelecek queer’ sergisi kapsamında farklı..
İşten atıldı, sebep çarpıtıldı

özel sektörde çalışan lgbtİ bireyler cinsel tercihlerini aşağılanacakları ve işten çıkarılacakları korkusuyla gizliyor, iş arkadaşlarına karşı her alanda daha dikkatli olmak zorunda kalıyorlar kaos gl derneği, lgbtİ bireylerin iş hayatında özel sektörde yaşadıklarını raporladı. özel sektörde yaşa..
Sadece bir vücut parçası

2 lezbiyen bireyden oluşan müzik grubu briaandchrissy, seksüellikten arınıldığında cinsel organlara dokunmanın nasıl bir şey olduğunu göstermek için ilginç bir deney yaptılar. youtube kanallarında yayınladıkları video için daha önce hiçbir penise dokunmamış lezbiyenlerden bunu yapmaları ve düşüncele..
5. Pembe Hayat KuirFest

14-21 ocak / ankara 22-24 ocak / i̇stanbul pembe hayat lezbiyen, gey, biseksüel, travesti ve trans (lgbtt) dayanışma derneği tarafından düzenlenen pembe hayat kuirfest beşinci yılını kutluyor. kuirfest’in bu seneki mekânları ankara’da büyülü fener sineması, çağdas..
Fener Rum Patrikhanesi: Kilisemiz eşcinsel evliliği kutsamaz

yunanistan’da eşcinsel çiftlerin kanun önünde eşit olmasının önünü açan "medeni birliktelik" yasasının parlamentoda kabul edilmesiyle birlikte İstanbul’daki fener rum ortodoks patrikhaneside karara tepki gösterdi. İstanbul fener rum ortodoks patrikhanesi, yunanistan’da eşcinsel çiftler için çıkar..
Yunanistan eşcinsel evliliğe 'evet' dedi

yunanistan parlamentosu, eşcinsel çiftlerin evliliğini yasal kılan kanun değişikliğini kabul etti. yunanistan bu kararı alan avrupa'nın 14, dünyanın 19. ülkesi oldu yunanistan parlamentosu, eşcinsel çiftlerin evlenmelerinin önünü açan yasal düzenlemeyi kabul etti. ortodoks kilisesinin uzun yıllar..
HDP’li Kerestecioğlu, LGBTİ’lere internet sansürünü Meclis’e taşıdı

halkların demokratik partisi (hdp) İstanbul milletvekili filiz kerestecioğlu, ulaştırma, denizcilik ve haberleşme bakanı binali yıldırım’a lgbtİ bireylere yönelik sitelerin engellenmesine ilişkin soru önergesi verdi. kaosgl’nin haberine göre erişime engellenen websitesi sayısında ciddi bir artış ..
Diger haberler:
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39

 Toplam Haber :1232