Akit'ten CHP ve eşçinsellere çirkin saldırı
provokatif haberleriyle tanınan yeni akit gazetesi, internet sitesinden bu kez chp'lilere ve eşcinsellere saldırdı. odatv - chp'li binnaz toprak'ın eşcinsellerle ilgili açıklamalarını "chp’nin ağır topları kimler" başlığıyla verdi. 20 -21 kasım tarihlerinde arnavutluk’un başkenti tiran’da ab par..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Kıbrıs’ta dağa ‘lezbiyen’ kaldırma

ada’da büyük yankı yaratan olayın baş kahramanı manken sıla b., suçunu kabul etti ancak zorla yapmadıklarını ileri sürdü. sıla b., duruşma sonrası tüm kktc gazetelerini dolaşarak, “lezbiyen değil güzel kadınım. dağa çıkardık ama kendi isteğiyle soyunup dans etti” iddiasında bulundu. kuzey kıbrıs ..
F.Bahçeli yıldız Angel McCoughtry nişanlandı

fenerbahçe kadın basketbol takımı'nın abd'li oyuncusu angel mccoughtry, sevgilisi brande elise ile nişanlandı. fenerbahçe kadın basketbol takımı'nın abd'li yıldızı angel mccoughtry, bir süredir beraber olduğu sevgilisi brande elise ile nişanlandı. çift, nişan fotoğraflarını sosyal medyadan paylaş..
Avrupa Parlamentosu kalkınma politikasına LGBTİ’leri ekledi

avrupa parlamentosu, dün yaptığı oylamada birleşmiş milletler kalkınma stratejisine lgbtİ haklarının eklenmesini kabul etti. avrupa parlamentosu, 2015’ten sonra küresel kalkınma politikalarındaki önceliklerini belirlediği raporu dün oyladı. raporda, lgbtİ (lezbiyen, gey, biseksüel, trans, interse..
Milli Gazete: Tarikatler, cemaatler, hocalar; LGBTİ rezilliği için daha ne kadar susacaksınız!

milli gazete, tiran'da düzenlenen seminlerle ilgili İslami kesime çağrı yaptı. akp’li nursuna memecan ile chp’li binnaz toprak’ın da katıldığı, avrupa parlamentosu tarafından düzenlenen, ‘temel haklar, ayrımcılık yasağı ve lgbtİ dahil olmak üzere hassas grupların korunması’ başlıklı seminerle ilg..
Gambiya Cumhurbaşkanı eşcinsellere müebbet hapis getirdi

gambiya cumhurbaşkanı yahya jammeh, “eşcinsellik” için müebbet hapis cezası getirdi. haberi associated press duyurdu. böylece, zührevi hastalık taşıyıcıları, aids hastaları, gaylar, lezbiyenler ve ayrıca eşcinsel ilişkiden dolayı birkaç defa mahkeme karşısına çıkan kişiler hayatlarının geri kalanını..
Erdoğan'ın anneliği feministlere anlatamazsınız sözü sosyal medyada: Bence feministleri lezbiyen sanıyor

erdoğan'ın kadın-erkek eşitliğine ilişkin sözlerine ünlü isimlerden yorumlar geldi. cumhurbaşkanı tayyip erdoğan'ın kadem i. uluslararası kadın ve adalet zirvesi'nde "kadın ile erkeği eşit konuma getiremezsiniz, o fıtrata terstir" dedi. erdoğan'ın "ben anamın ayağını koklardım, anneciğim çekme a..
Diyanet: Eşcinsellik sapıklıktır

milli gazete, diyanet İşleri alo fetva hattında lgbtİ bireylerle ilgili sorulan soruya 'kesinlikle sapkınlıktır' cevabı verildiğini yazdı. avrupa parlamentosu tarafından düzenlenen arnavutluk’un başkenti tiran’da düzenlenen ‘temel haklar, ayrımcılık yasağı ve lgbtİ dahil olmak üzere hassas grupla..
Bir lezbiyenin 12 ayı

bir yıl boyunca lezbiyen hayat süren kadın yaşadıklarını bir kitapta topladı. avustralyalı brooke hemphill, normal bir hayat sürerken kadınlara ilgi duymaya başladı. bir yıl boyunca çok sayıda kadınla lezbiyen ilişkiye giren kadın yaşadıklarını bir kitapta topladı."bir lezbiyen olarak 12 ayım" ad..
Diger haberler:
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)
- xBeyz : Netflix adamın dibi (Haber:“Maalesef tüm eşcinsellerin çok önemli olduğunu he..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı
Türkiye A milli Voleybol takımının voleybolcusu Ebrar Karakurt, sosyal medya hesabından sevgilisi ile paylaşım yapması ardından bazı hesaplar ve haber siteleri tarafından homofobik bir dille hedef gös
(Okunma:2500)

Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları
Türkiye Milli Kadın Voleybol Takımı'nın başarılı oyuncusu Ebrar Karakurt, kız arkadaşıyla paylaştığı fotoğrafla gündeme geldi. Karakurt tepkilerin ardından paylaşımını silerken DW Türkçe sporda homofo
(Okunma:2046)

Bakanlık'ın Boğaziçi savunması: Tutuklamalar hukuka uygun
Adalet Bakanlığı, Kabe soruşturması kapsamında yapılan tutuklamalara ilişkin Anayasa Mahkemesi'ne verdiği cevapta, eşcinselliğin İslam'a göre haram olduğunu belirterek tutuklamaların kanuna uygun oldu
(Okunma:1958)Diger haberler:
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53

 Toplam Haber :1224