Alman Yüzme Şampiyonu'ndan eşcinsel itirafı
alman yüzme şampiyonu theresa michalak, sosyal medya üzerinden bir kadın sevdiğini itiraf etti. alman yüzme şampiyonluğu'nda birçok kez birinciliği yakalayan theresa michalak, facebook hesabından sevgilisi ile çekildiği bir fotoğrafı paylaşarak eşcinsel olduğunu açıkladı. yaklaşık bir yıl önce..

Köşe Yazıları
Köşe yazısı bulunamadı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
9 yaşındaki öğrencisinden eşcinsel olduğunu açıklayan öğretmenine mektup: Siz harika, zeki ve cesursunuz

britanya’da dokuz yaşındaki bir kız çocuğu, kendilerine eşcinsel olduğunu açıklayan öğretmenine bir mektup yazdı. öğretmeninin bu sırrını kendileriyle paylaşmasının cesurca olduğunu söyleyen küçük kızın bu mektubu, ülkede günün konusu oldu. mektubu pink news’le paylaşan ilkokul öğretmeni, sivil t..
Kızları erkek olmak istiyor

brad pitt ve angelina jolie'nin tek biyolojik çocukları olan 8 yaşındaki kızı shiloh kendini kız gibi hissetmediğini belirterek erkek olmak istediğini söyledi. unbroken filminin los angeles'taki galasına katılan brad pitt ve ailesinin en dikkat çeken karakteri, çiftin tek biyolojik çocukları 8 yaşı..
Hukuk Fakültesi’nde lezbiyen sorusu soruşturması durduruldu

akdenİz üniversitesi hukuk fakültesi’nde yrd.doç.dr. mehmet nihat kanbur hakkında, ceza hukuku özel hükümler dersi sınavında, iki kadın üzerinden kurguladığı lezbiyen ilişkiyi ayrıntılı olarak anlattığı soru nedeniyle açılan soruşturma durduruldu. akdenİz üniversitesi (aü) hukuk fakültesi’nde..
LGBTT Dans Etse..

queer tango eğitmeni faysal tekoğlu, insanların homofobiden kurtulması için queer tango yapmasını öneriyor ve ekliyor: "'ben homofobik değilim, gaylerle, lezbiyenlerle çok iyiyim', bunlar söz. bir trans bireye sarılabiliyor musun, sarılamıyor musun? sarılmak başka bir şey." diyor. arjantin temell..
Satiye’nin 17 yıllık erkeklik savaşı!

karabük’te çift cinsiyetli (hermafrodit) olarak dünyaya gelen, ancak kız olduğu sanılarak ailesi tarafından kız adı verilerek pembe nüfus cüzdanı çıkartılan 36 yaşındaki satiye akgün, 17 yıldır erkek olmak için mücadele veriyor. karabük’te çift cinsiyetli (hermafrodit) olarak dünyaya gelen, ancak..
Nefret ettiren rahip!

abd’nin arizona eyaletinde görev yapan steven anderson isimli rahip , aids’i bitirmek için "tüm eşcinsel ve biseksüelleri öldürmek" gerektiğini söyledi. abd’nin arizona eyaletinde , 1 aralık dünya aids günü’nde "aids: tanrının yargısı" adlı seminerde bir şovmen edasıyla konuşan steven anderson ad..
Lezbiyen vekilden Papa’ya gökkuşağı atkısı

avrupa parlamentosu lgbtİ İntergrup eşbaşkanı ulrike lunacek, papa 1. franciscus’a gökkuşağı atkısı hediye ederek kadın haklarını ve eşcinsel evlilikleri desteklemesini istedi. avusturyalı yeşiller’in delegasyon başkanı ulrike lunacek, salı günü strasbourg’da avrupa liderlerine konuşma yapan papa..
Akit'ten CHP ve eşçinsellere çirkin saldırı

provokatif haberleriyle tanınan yeni akit gazetesi, internet sitesinden bu kez chp'lilere ve eşcinsellere saldırdı. odatv - chp'li binnaz toprak'ın eşcinsellerle ilgili açıklamalarını "chp’nin ağır topları kimler" başlığıyla verdi. 20 -21 kasım tarihlerinde arnavutluk’un başkenti tiran’da ab par..
Diger haberler:
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53

 Toplam Haber :1232