Kıbrıs’ta dağa ‘lezbiyen’ kaldırma
ada’da büyük yankı yaratan olayın baş kahramanı manken sıla b., suçunu kabul etti ancak zorla yapmadıklarını ileri sürdü. sıla b., duruşma sonrası tüm kktc gazetelerini dolaşarak, “lezbiyen değil güzel kadınım. dağa çıkardık ama kendi isteğiyle soyunup dans etti” iddiasında bulundu. kuzey kıbrıs ..

Köşe Yazıları
Köşe yazısı bulunamadı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
F.Bahçeli yıldız Angel McCoughtry nişanlandı

fenerbahçe kadın basketbol takımı'nın abd'li oyuncusu angel mccoughtry, sevgilisi brande elise ile nişanlandı. fenerbahçe kadın basketbol takımı'nın abd'li yıldızı angel mccoughtry, bir süredir beraber olduğu sevgilisi brande elise ile nişanlandı. çift, nişan fotoğraflarını sosyal medyadan paylaş..
Avrupa Parlamentosu kalkınma politikasına LGBTİ’leri ekledi

avrupa parlamentosu, dün yaptığı oylamada birleşmiş milletler kalkınma stratejisine lgbtİ haklarının eklenmesini kabul etti. avrupa parlamentosu, 2015’ten sonra küresel kalkınma politikalarındaki önceliklerini belirlediği raporu dün oyladı. raporda, lgbtİ (lezbiyen, gey, biseksüel, trans, interse..
Milli Gazete: Tarikatler, cemaatler, hocalar; LGBTİ rezilliği için daha ne kadar susacaksınız!

milli gazete, tiran'da düzenlenen seminlerle ilgili İslami kesime çağrı yaptı. akp’li nursuna memecan ile chp’li binnaz toprak’ın da katıldığı, avrupa parlamentosu tarafından düzenlenen, ‘temel haklar, ayrımcılık yasağı ve lgbtİ dahil olmak üzere hassas grupların korunması’ başlıklı seminerle ilg..
Gambiya Cumhurbaşkanı eşcinsellere müebbet hapis getirdi

gambiya cumhurbaşkanı yahya jammeh, “eşcinsellik” için müebbet hapis cezası getirdi. haberi associated press duyurdu. böylece, zührevi hastalık taşıyıcıları, aids hastaları, gaylar, lezbiyenler ve ayrıca eşcinsel ilişkiden dolayı birkaç defa mahkeme karşısına çıkan kişiler hayatlarının geri kalanını..
Erdoğan'ın anneliği feministlere anlatamazsınız sözü sosyal medyada: Bence feministleri lezbiyen sanıyor

erdoğan'ın kadın-erkek eşitliğine ilişkin sözlerine ünlü isimlerden yorumlar geldi. cumhurbaşkanı tayyip erdoğan'ın kadem i. uluslararası kadın ve adalet zirvesi'nde "kadın ile erkeği eşit konuma getiremezsiniz, o fıtrata terstir" dedi. erdoğan'ın "ben anamın ayağını koklardım, anneciğim çekme a..
Diyanet: Eşcinsellik sapıklıktır

milli gazete, diyanet İşleri alo fetva hattında lgbtİ bireylerle ilgili sorulan soruya 'kesinlikle sapkınlıktır' cevabı verildiğini yazdı. avrupa parlamentosu tarafından düzenlenen arnavutluk’un başkenti tiran’da düzenlenen ‘temel haklar, ayrımcılık yasağı ve lgbtİ dahil olmak üzere hassas grupla..
Bir lezbiyenin 12 ayı

bir yıl boyunca lezbiyen hayat süren kadın yaşadıklarını bir kitapta topladı. avustralyalı brooke hemphill, normal bir hayat sürerken kadınlara ilgi duymaya başladı. bir yıl boyunca çok sayıda kadınla lezbiyen ilişkiye giren kadın yaşadıklarını bir kitapta topladı."bir lezbiyen olarak 12 ayım" ad..
Eşcinsellik genlerden mi, hayat tarzından mı geliyor?

psychological medicine adlı bir bilimsel dergide yayımlanan makalede, eşcinselliğin temeli araştırıldı. hürriyet gazetesi yazarı İsmet berkan, “psychological medicine” adlı bir bilimsel dergide yayımlanan eşcinsellik araştırmasını köşesine taşıdı. berkan, eşcinselliğin genlerden geldiğini ortaya ..
Diger haberler:
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54

 Toplam Haber :1232