Milli Gazete: Tarikatler, cemaatler, hocalar; LGBTİ rezilliği için daha ne kadar susacaksınız!
milli gazete, tiran'da düzenlenen seminlerle ilgili İslami kesime çağrı yaptı. akp’li nursuna memecan ile chp’li binnaz toprak’ın da katıldığı, avrupa parlamentosu tarafından düzenlenen, ‘temel haklar, ayrımcılık yasağı ve lgbtİ dahil olmak üzere hassas grupların korunması’ başlıklı seminerle ilg..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Gambiya Cumhurbaşkanı eşcinsellere müebbet hapis getirdi

gambiya cumhurbaşkanı yahya jammeh, “eşcinsellik” için müebbet hapis cezası getirdi. haberi associated press duyurdu. böylece, zührevi hastalık taşıyıcıları, aids hastaları, gaylar, lezbiyenler ve ayrıca eşcinsel ilişkiden dolayı birkaç defa mahkeme karşısına çıkan kişiler hayatlarının geri kalanını..
Erdoğan'ın anneliği feministlere anlatamazsınız sözü sosyal medyada: Bence feministleri lezbiyen sanıyor

erdoğan'ın kadın-erkek eşitliğine ilişkin sözlerine ünlü isimlerden yorumlar geldi. cumhurbaşkanı tayyip erdoğan'ın kadem i. uluslararası kadın ve adalet zirvesi'nde "kadın ile erkeği eşit konuma getiremezsiniz, o fıtrata terstir" dedi. erdoğan'ın "ben anamın ayağını koklardım, anneciğim çekme a..
Diyanet: Eşcinsellik sapıklıktır

milli gazete, diyanet İşleri alo fetva hattında lgbtİ bireylerle ilgili sorulan soruya 'kesinlikle sapkınlıktır' cevabı verildiğini yazdı. avrupa parlamentosu tarafından düzenlenen arnavutluk’un başkenti tiran’da düzenlenen ‘temel haklar, ayrımcılık yasağı ve lgbtİ dahil olmak üzere hassas grupla..
Bir lezbiyenin 12 ayı

bir yıl boyunca lezbiyen hayat süren kadın yaşadıklarını bir kitapta topladı. avustralyalı brooke hemphill, normal bir hayat sürerken kadınlara ilgi duymaya başladı. bir yıl boyunca çok sayıda kadınla lezbiyen ilişkiye giren kadın yaşadıklarını bir kitapta topladı."bir lezbiyen olarak 12 ayım" ad..
Eşcinsellik genlerden mi, hayat tarzından mı geliyor?

psychological medicine adlı bir bilimsel dergide yayımlanan makalede, eşcinselliğin temeli araştırıldı. hürriyet gazetesi yazarı İsmet berkan, “psychological medicine” adlı bir bilimsel dergide yayımlanan eşcinsellik araştırmasını köşesine taşıdı. berkan, eşcinselliğin genlerden geldiğini ortaya ..
Hollanda'da 'eşcinsel evlilik turizmi'ne destek önerisi

hollanda'da muhalefet partileri, hükümetin eşcinsel hakları konusunda yeniden dünya çapında lider rolü üstlenmesini istiyor. avrupa birliği'nin (ab) eşcinsel evlilikleri kabul etmesi ve "eşcinsel evlilik turizmi" için vize kolaylığı da siyasetin gündeminde yer alıyor. hollanda parlamentosu'nda..
Boğaziçili öğrenciler “cinsiyetsiz tuvalet” için dilekçe verdi

boğaziçi üniversitesi lgbtİ çalışmaları kulübü (lubunya), 19 kasım dünya tuvalet günü’nde bir basın açıklaması yaparak üniversite bünyesinde cinsiyete göre ayrılmamış tuvaletlerin bulunması için dilekçe verdi. "çişimi yapmak için cinsiyetimi tanımlamak zorunda değilim!" üniversite bünyesindek..
Milletvekili Tanal, Hükümet’e LGBT Yurttaşların İnsan Haklarını Koruma Çalışmalarını Sordu

tbmm İnsan hakları İnceleme komisyonu üyesi tanal, bekir bozdağ, ayşenur İslam ve faruk çelik’ten yazılı cevap bekliyor cumhuriyet halk partisi (chp) İstanbul milletvekili mahmut tanal; lezbiyen, gey, biseksüel ve trans (lgbt) yurttaşların insan haklarının korunmasına dair hükümet çalışmalarıyla..
Diger haberler:
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54

 Toplam Haber :1229

En son yapılan okuyucu yorumları
- Firuz : Bence çok güzel imkan olsa da bizim ülkemizde de böle bişe olsa madem dışlanılıyor (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- xblackcatx : Tecavüz cinayete gelince sessiz olun ama insanların fikirleri tercihleri söz konusu olunca insanlıkt (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- Gulben : (Haber:Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zam..)
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Ebrar Karakurt, oyuncu sevgilisi İrem'le dudak dudağa görüntülendi
Milli voleybolcu Ebrar Karakurt, özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz aylarda sevgilisinden ayrılan Karakurt, oyuncu İrem Tuncer ile yeni bir aşka yelken açtı. İlkili, önceki akşam Kuruçeşme'
(Okunma:646)Diger haberler:
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54

 Toplam Haber :1229