'Lezbiyen mi?' sorusuna sert tepki
los angeles'ta, kot pantolonu ve erkek iç çamaşırlarıyla görüntülenen ünlü aktris kristen stewart'ın alicia cargile ile ilişki yaşadığı iddia edildi. 24 yaşındaki genç yıldız, isminin çeşitli dedikodularda dolaşmasına sessiz kalmasıyla tanınmasına rağmen, eski asistanı ile ilişki yaşadığı iddial..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
İyi geldi, Size Geldiler Mi?
Simurg Nakrut
2020 2021
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
ABD’de Temyiz Mahkemesi eşcinsel evlilik yasağını savundu

abd’de ilk kez bir federal temyiz mahkemesi, evlilik eşitliğine karşı hükümde bulundu. cincinnati’deki 6. temyiz mahkemesi dairesi, perşembe günü verdiği kararla michigan, kentucky, ohio ve tennessee eyaletlerindeki eşcinsel evlilik yasağının anayasaya aykırı olmadığına hükmetti. son bir yıld..
Rusya'da iki gelinli ilk evlilik

eşcinsel evliliklerin yasak olduğu rusya'da iki gelinli düğün st. petersburg şehrinde resmen kayda geçti. eşcinsel çift sistemi aldattıkları için zaferlerini kutlarken, devlet evliliği geçersiz saymanın yollarını aramaya başladı. rusya’da yankı uyandıran ilk eşcinsel evlilik 7 kasım tarihinde st...
Birkaç yıl kadınlarla birlikte oldum ama lezbiyen değilim

dağılan spice girls grubunun üyelerinden mel b.'den itiraf... üç çocuk annesi 39 yaşındaki mel b. birkaç yıl kadınlarla ilişki yaşadığını itiraf ederek "ama lezbiyen değilim " diye konuştu. hayatlarinin sirrini açikladilar dağılan spice girls grubunun üyelerinden mel b.'den itiraf... üç çocuk an..
İran: Eşcinseller cinsiyet değiştirmeye zorlanıyor

İran, eşcinselliğin idamla cezalandırıldığı nadir ülkelerden biri. ama dini alimler, bir insanın yanlış bir bedende vücut bulmuş olabileceği fikrini kabul edilebilir buluyor. bu nedenle eşcinseller cinsiyet değiştirme ameliyatı olmaya zorlanabiliyor. ameliyattan kaçmak içinse birçoğu çareyi ülkeyi t..
MAGEM ve Kuir Kıbrıs'tan ortak etkinlik

mağusa gençlik merkezi ve kuir kıbrıs derneği, benim çocuğum isimli belgesel gösterimi gerçekleştirecek. magem’den yapılan açıklamaya göre belgesel gösterimi 11 kasım salı günü saat 19:30’da mağusa suriçi’nde (ibris el-sanatları merkezi binasında) ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. İzleyiciler göst..
Ermeni mahkemesinden homofobik nefrete cezasızlık!

ermenistan’da mahkeme, eşcinselleri “ermeni ulusunun düşmanı” ilan eden gazeteye karşı insan hakları aktivistlerinin açtığı davayı reddetti. iravunk gazetesinin homofobik nefret söylemine karşı açılan dava cezasızlıkla sonuçlandı. hükümet yanlısı iravunk gazetesi, 17 mayıs uluslararası homofobi v..
Eşcinsel evlilik tartışması

tayland’ın nakhon ratchasima şehrinde iki kadının evliliği ile 'eşcinsel evlilik’ konuları tekrar tartışılmaya başlandı. tayland’da henüz eşcinsel evlilik yasal değil ama yupa chanmuenwai (31) ve piyanat sae kim (25) adlı iki kadın tay geleneklerine göre bir düğün düzenledi ve evlendi. tay gelene..
Gözü Dönmüş Aşık, Eşcinsel Sevgilisine Ailesini Öldürttü

brezilya'da eşcinsel kadın, önce sevgilisine anne-babasını öldürttü, sonra da hapishanede bu katille evlendi. eşcinsel evliliğin yasal olduğu brezilya'da cinayetten mahkûm olan iki kadın hapiste evlendi. şimdi de aynı koğuşta kalıyorlar brezilya, iki eşcinsel mahkûmun yaşadığı aşkı konuşuyor. ..
Diger haberler:
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54

 Toplam Haber :1215

En son yapılan okuyucu yorumları
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)
- xBeyz : Netflix adamın dibi (Haber:“Maalesef tüm eşcinsellerin çok önemli olduğunu he..)
- MaRJiNaL : Çok güzel bir liste olmuş ama maalesef çoğunu izleyemiyoruz sitede film izleyebilseydik keşke umarı (Haber:Sonu Mutlu Biten 15 Muhteşem Lezbiyen Filmi..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Google’dan Onur Ayı
Google’da Onur Ayı araması yapanları LGBTİQA+ bayraklarından konfeti bekliyor. Stonewall Direnişi’nin yıl dönümü olan 28 Haziran’da son bulacak olan Onur Ayı dün başladı. Google, arama motorunda O
(Okunma:862)

“The L Word: Generation Q” 2. sezon geliyor
Shane saçını unutanlara müjde: “The L Word: Generation Q” 2. sezon prömiyer tarihi belli oldu 2004 – 2009 yıllarında tüm dünyayı “lezbiyen drama” ile kasıp kavuran “The L Word”, “Shane saçı”, “eşci
(Okunma:824)Diger haberler:
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54

 Toplam Haber :1215