Baki Koşar Haftası “Kontrol” Temasıyla Başlıyor!
bu yıl 17-23 şubat tarihleri arasında 6.sı gerçekleştirilecek olan baki koşar nefret suçlarıyla mücadele haftası, kontrol ve disiplin mekanizmalarını “kontrol” başlığıyla ele alacak. siyah pembe üçgen İzmir tarafından kurulduğu 2009 yılından bu yana her yıl şubat ayında düzenlenen hafta, adını v..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
İyi geldi, Size Geldiler Mi?
Simurg Nakrut
2020 2021
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
'Şimdiye kadar yapılmış en iyi olimpiyat reklamı'

2014 soçi kış olimpiyatları hakkındaki tartışmalar sürerken, norveç'ten rusya'ya çok konuşulacak 'olimpiyat reklamlı' bir gönderme geldi. şu sıralar rusya'nın soçi kentinde düzenlenen 2014 kış olimpiyatları hakkındaki tartışmalar hala sürüyor. olimpiyat öncesinde, özellikle kentteki gay ve lezb..
Disney Channel'da ilk lezbiyen çift

çocuklar için yayın yapan bir kanal disney channel, hepimizin bildiği üzere... good luck charlie- İyi şanslar charlie de bu kanalda yayınlanan sit-comlarından bir tanesi. dizi, duncan ailesinin yeni doğan dördüncü çocuklarından sonra hayatlarındaki değişiklikleri anlatıyor. disney channel ..
Lezbiyen mankenler böyle yakalandı

model cara delevingne ve oyuncu sevgilisi michelle rodriguez londra'da ilginç bir şekilde kameralara yakalandı. victoria's secret'ın en ünlü meleklerinden cara delevingne ve oyuncu michelle rodriguez londra'daki tren istasyonunda kameralara yakalandı. geçtiğimiz haftalarda birlikteliklerini açı..
Lezbiyen kızından babasına yanıt

hong kong'ta, kızının lezbiyen olmasını kabullenemeyen ve kızıyla evlenecek erkeğe 65 milyon dolar vereceğini söyleyen iş adamı cecil çao'ya (77) kızından, “sen bir erkekle evlendiğinde ben de bir erkekle evlenebilirim” yanıtı geldi. sosyal medyaya yansıyan teklifin ardından birbiri ardına evlenme ..
"Dünya dönüyorsa ben de dönerim!"

bu kez söz bir trans erkekte. İnan, işıl cinmen'e anlattı hayalinizdeki kişiye benzemek için neler yapıyorsunuz? spor, botoks, diyetisyen, estetik ameliyat… siz ne yapıyorsanız, İnan daha fazlasını yaptı. İnan, anatomik olarak bir kadın olarak doğdu. oysa şimdi bir erkek. bit kadar bir kız ç..
Bu kadının size söyleyecekleri var!

24 yaşındaki trans birey ela, yaşadıklarını işıl cinmen’e anlattı ela, güzel bir kız. 1.78 boyu, kızıla çalan saçları, içi gülen gözleri, yumuşacık bir sesi var. bilgi üniversitesi'ne gidiyor, sinema televizyon okuyor. daha 24 yaşında ama 100 yıllık bir mücadele vermiş gibi olgun ve vakur. o ..
LGBT aktivisti intihar etti

azerbaycan'da 20 yaşındaki lgbt aktivisti bir genç intihar etti. 23 azad lgbt grubunun başkanı olan şahmarlı, bakü’de çalıştığı ofiste arkadaşları tarafından ölü bulundu. İsa şahmarlı, intihar etmeden önce, "hepiniz ölümümde günahkarsınız. bu dünya benim renklerimi taşıyacak kadar renkl..
Ankara’yı Kuirleştirecek Festival İçin Geri Sayım Başladı!

pembe hayat lgbtt derneği’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği kuirfest, 16-23 ocak tarihleri arasında ankara’yı kuir bir başkent hâline getirmeye hazırlanıyor. festival yönetmeni bilge taş ile 3. kuirfest’in öne çıkan filmlerini, gösterimler kadar dikkat çeken yan etkinliklerini ve tabii ki yoğun emek..
Diger haberler:
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61

 Toplam Haber :1215

En son yapılan okuyucu yorumları
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)
- xBeyz : Netflix adamın dibi (Haber:“Maalesef tüm eşcinsellerin çok önemli olduğunu he..)
- MaRJiNaL : Çok güzel bir liste olmuş ama maalesef çoğunu izleyemiyoruz sitede film izleyebilseydik keşke umarı (Haber:Sonu Mutlu Biten 15 Muhteşem Lezbiyen Filmi..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Google’dan Onur Ayı
Google’da Onur Ayı araması yapanları LGBTİQA+ bayraklarından konfeti bekliyor. Stonewall Direnişi’nin yıl dönümü olan 28 Haziran’da son bulacak olan Onur Ayı dün başladı. Google, arama motorunda O
(Okunma:862)

“The L Word: Generation Q” 2. sezon geliyor
Shane saçını unutanlara müjde: “The L Word: Generation Q” 2. sezon prömiyer tarihi belli oldu 2004 – 2009 yıllarında tüm dünyayı “lezbiyen drama” ile kasıp kavuran “The L Word”, “Shane saçı”, “eşci
(Okunma:825)Diger haberler:
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61

 Toplam Haber :1215