24 Mayıs Planın Kocaeli Olsun
htb(homofobi-transfobi-bifobi) karşıtı öğrenci buluşması için seni kocaelİye bekliyoruz. eğitici ve iddalı nitelikte panel ve panalistler, arkasından türkiyenin her yerinden gelen renkli insanlarla ayrimcilik karşiti onur yürüyüşü .. 24 mayista planin kocaelİ olsun etkİnlİk programi 11.30-1..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
TÜM ŞEHİR LGBT TEMALI TRAFİK LAMBALARIYLA SÜSLENDİ

eurovision öncesi viyana’da hazırlıklar son hızla devam ediyor. şehir parlamentosunun aldığı bir kararla şehirdeki bütün trafik lambaları lgbt temalı olarak dönüştürüldü. eşcinsel temalı trafik lambalarının eurovision sonrası da şehiri süsleyip süslemeyeceği ise henüz bir merak konusu. viyana sak..
Senin 'hormonlu domates' adayın kim?

yılın homofobik ve transfobik kurum ve kişilerini seçen hormonlu domates homofobi ve transfobi ödülleri’nin 11.’si için aday önerileri 25 mayıs’a kadar gönderilebilir. 23. İstanbul lgbtİ (lezbiyen, gey, biseksüel, trans, İnterseks) onur haftası kapsamında düzenlenen hormonlu domates homofobi ve t..
Miley Cyrus'tan ''eşcinsel ilişki'' itirafı

miley cyrus'tan ''eşcinsel ilişki'' itirafı amerikalı şarkıcı miley cyrus, açıklamalarıyla ses getirmeye devam ediyor. geçen hafta eşcinsel ilişkiler yaşadığını açıklayan miley cyrus, yalnız olmayı sorun etmediğini ve bunda feminist olmasının katkısının büyük olduğunu söyledi. çocuk yıldız olduğu..
İngiltere lezbiyen evliliği konuşuyor

daily star gazetesi, ünlü İngiliz aktrist kelly brook (35)'un amerikalı oyuncu elisha cuthbert (32) ile evlendiğini yazdı. birinci sayfadan "kelly'nin lezbiyen evliliği" başlığını atan daily star gazetesi, kelly brook'un lezbiyen evlilik şokunu "bebek ve kız arkadaşı dünya evine girdiler" diye verd..
Anadolu’dan trans aday!

ahura lgbtİ aktivisti trans kadın deva özenen anadolu partisi’nden İzmir 2. bölge 5. sıra milletvekili adayı oldu. anadolu partisi’nden aday adayı olan ahura lgbtİ aktivisti trans kadın deva özenen İzmir 2. bölge 5. sıra milletvekili adayı oldu. kaosgl’den yıldız tar’ın haberine göre; adaylığını ..
Konak Belediyesi LGBTİ komisyonu kurdu

İzmir'de konak belediyesi bünyesindeki kent konseyi, cinsel kimliği nedeniyle toplumda ötekileştirilen lgbtİ'ler için çalışma grubu kurdu. İzmir'de konak belediyesi bünyesindeki kent konseyi, cinsel kimliği nedeniyle toplumda ötekileştirilen lgbtİ'ler (lezbiyen, gay, biseksüel, transseksüel, inte..
LEZBİYEN ÇİFT VE ÇOCUKLARININ HAYATINA ODAKLANAN FOTOĞRAF SERİSİ

polonyalı fotoğrafçı anna liminowicz, ‘between the blocks’ isimli projesi için varşova’da ikamet eden honorata ve agnieszka’nin hayatını mercek altına alıyor. lezbiyen çift, mutluluklarını natalie ve antek isimli iki çocuklarıyla daha da anlamlı hale getiriyorlar. şu an 14 yaşında olan natalie, h..
Onur Kayır

malesef çok sevdiğimiz lgbt bireyi onur kayır arkadaşımızı kaybettik. lezce ailesi olarak, kendisine allah'tan rahmet kederli ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyoruz...
Diger haberler:
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)
- xBeyz : Netflix adamın dibi (Haber:“Maalesef tüm eşcinsellerin çok önemli olduğunu he..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı
Türkiye A milli Voleybol takımının voleybolcusu Ebrar Karakurt, sosyal medya hesabından sevgilisi ile paylaşım yapması ardından bazı hesaplar ve haber siteleri tarafından homofobik bir dille hedef gös
(Okunma:2500)

Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları
Türkiye Milli Kadın Voleybol Takımı'nın başarılı oyuncusu Ebrar Karakurt, kız arkadaşıyla paylaştığı fotoğrafla gündeme geldi. Karakurt tepkilerin ardından paylaşımını silerken DW Türkçe sporda homofo
(Okunma:2046)

Bakanlık'ın Boğaziçi savunması: Tutuklamalar hukuka uygun
Adalet Bakanlığı, Kabe soruşturması kapsamında yapılan tutuklamalara ilişkin Anayasa Mahkemesi'ne verdiği cevapta, eşcinselliğin İslam'a göre haram olduğunu belirterek tutuklamaların kanuna uygun oldu
(Okunma:1958)Diger haberler:
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47

 Toplam Haber :1224