İptal edilen Boston gay korosu konserinin perde arkası: ‘Erdoğan böyle istedi’
boston gay men’s chorus (boston eşcinsel erkek korosu) yetkilileri, zorlu performans sanatları merkezi’ndeki konserlerinin cumhurbaşkanı tayyip erdoğan ve hükümet baskısı nedeniyle iptal edildiğini söyledi. boston eşcinsel erkek korosu’nun 27 haziran’da zorlu performans sanatları merkezi’nde düze..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Eşcinsel dostluğunda sondan 3. ülke Türkiye

uluslararası gey lezbiyen oluşumu’nun avrupa ülkeleri arasından yaptığı sıralamada 49 ülke yer aldı. her sene yapılan sıralamada puanlama, her bir ülkedeki lgbt hakları kriter alınarak yapılıyor. türkiye sıralamada 46. sırada yer aldı. g-zone'nun haberine göre, bu senenin en eşcinsel dostu ülkesi..
ANKARA’DA HAYATINI KAYBEDEN BERNA KOǒA ANMA TÖRENİ

10 ekim’de ankara’da yaşanan patlamada hayatını kaybedenlerden İzmirli berna koç, konak halkevi önünde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. ankara’da yaşanan faciayla hayata veda eden berna koç’un da üyesi olduğu konak halkevi’nin camında halen asılı olan “emek, barış ve demokrasi için 10 e..
TRANS ERKEK GEÇİŞİNİ GÖSTERMEK İÇİN 3 YILDA 1400 SELFIE ÇEKTİ

youtube şöhretlerinden, 21 yaşındaki öğrenci jamie raines cinsiyet geçiş sürecini 1400 fotoğraf çekerek gün gün belgeledi. 18 yaşındayken cinsiyet geçişine yardımcı olan ilaçları kullanmaya başlayan raines, vücudundaki testesteron oranının artışını görünüşündeki değişiklikleri, vücudundaki kıllan..
İngiltere Ülkedeki İlk LGBTİ Huzurevini Açmaya Hazırlanıyor

girişimin İngiltere’deki öncüsü tonic housing, 50 yaşın üzerindeki lgbtİ bireyler için londra ya da brighton’da bir huzurevi açmaya hazırlanıyor. tonic housing yöneticilerinden james greenshields, kendi geleceğini düşünmeye başladığında bu fikirle karşılaştığını belirtiyor: “çocuklarınız ya da gü..
LGBTİ Ruh Sağlığı Sempozyumu Düzenleniyor

cinsel eğitim tedavi ve araştırma derneği (cetad) ve lambdaİstanbul lgbtİ dayanışma derneği ruh sağlığı komisyonu ortaklığı, İstanbul bilgi üniversitesi klinik psikoloji yüksek lisans programı işbirliği ile i.lgbtİ ruh sağlığı sempozyumu yapılacak. yayınlanan davet metninde: “lgbtİ varoluşlar tan..
DORITOS’TAN LGBT TEMALI MISIR CİPSİ

dünyanın en büyük mısır cipsi üreticisi doritos, lgbt camiasını desteklemek amacıyla “rainbows-gökkuşakları” adında bir mısır cipsi piyasaya sürdü. gökkuşağı renklerine bürünen mısır cipsi, it gets better isimli lgbt bireyleri destekleyen bir dernek programına fon oluşturacak. bu mısır cipsi şu a..
Lezbiyen olduğunu söyleyemedi, seks için erkek kılığına girdi…

2 yıl boyunca kimliğini ve görüntüsünü gizleyerek, erkek gibi görünüp, hile yaparak cinsel ilişkide bulunan 25 yaşındaki gayle newland, hüküm giydi. dailymail'in haberine göre; çift, yaklaşık 10 kez beraber olmuştu, ta ki newland’in maskesi düşene ve penis protez taktığı görülene kadar… newland,..
Eşcinsel penguenler heteroseksüel penguenlerin yumurtalarını çaldı

bir çift eşcinsel penguenin, heteroseksüel penguenlerden “baba” olmak adına yumurta çaldıkları bildirildi. çift, hırsızlıklarını saklamak için yumurtalarıyla birlikte paytak paytak yürümeye başlamadan önce ailelerin ayaklarının altına taş yerleştirmeye başladı.ama bu hileleri, hayvanat bahçesindeki ..
Diger haberler:
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42

 Toplam Haber :1229

En son yapılan okuyucu yorumları
- Firuz : Bence çok güzel imkan olsa da bizim ülkemizde de böle bişe olsa madem dışlanılıyor (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- xblackcatx : Tecavüz cinayete gelince sessiz olun ama insanların fikirleri tercihleri söz konusu olunca insanlıkt (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- Gulben : (Haber:Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zam..)
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Ebrar Karakurt, oyuncu sevgilisi İrem'le dudak dudağa görüntülendi
Milli voleybolcu Ebrar Karakurt, özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz aylarda sevgilisinden ayrılan Karakurt, oyuncu İrem Tuncer ile yeni bir aşka yelken açtı. İlkili, önceki akşam Kuruçeşme'
(Okunma:648)Diger haberler:
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42

 Toplam Haber :1229