LGBTİ Ruh Sağlığı Sempozyumu Düzenleniyor
cinsel eğitim tedavi ve araştırma derneği (cetad) ve lambdaİstanbul lgbtİ dayanışma derneği ruh sağlığı komisyonu ortaklığı, İstanbul bilgi üniversitesi klinik psikoloji yüksek lisans programı işbirliği ile i.lgbtİ ruh sağlığı sempozyumu yapılacak. yayınlanan davet metninde: “lgbtİ varoluşlar tan..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
DORITOS’TAN LGBT TEMALI MISIR CİPSİ

dünyanın en büyük mısır cipsi üreticisi doritos, lgbt camiasını desteklemek amacıyla “rainbows-gökkuşakları” adında bir mısır cipsi piyasaya sürdü. gökkuşağı renklerine bürünen mısır cipsi, it gets better isimli lgbt bireyleri destekleyen bir dernek programına fon oluşturacak. bu mısır cipsi şu a..
Lezbiyen olduğunu söyleyemedi, seks için erkek kılığına girdi…

2 yıl boyunca kimliğini ve görüntüsünü gizleyerek, erkek gibi görünüp, hile yaparak cinsel ilişkide bulunan 25 yaşındaki gayle newland, hüküm giydi. dailymail'in haberine göre; çift, yaklaşık 10 kez beraber olmuştu, ta ki newland’in maskesi düşene ve penis protez taktığı görülene kadar… newland,..
Eşcinsel penguenler heteroseksüel penguenlerin yumurtalarını çaldı

bir çift eşcinsel penguenin, heteroseksüel penguenlerden “baba” olmak adına yumurta çaldıkları bildirildi. çift, hırsızlıklarını saklamak için yumurtalarıyla birlikte paytak paytak yürümeye başlamadan önce ailelerin ayaklarının altına taş yerleştirmeye başladı.ama bu hileleri, hayvanat bahçesindeki ..
Elton John: Eşcinsel hakları konusunda Putin'le görüşmek isterim

dünyaca ünlü sanatçı elton john, eşcinsel hakları konusunda "aptalca" olarak tanımladığı yaklaşımına ilişkin rusya devlet başkanı vladimir putin'le görüşüp tartışmak istediğini söyledi. ukrayna'da devlet başkanı petro poroşenko'yla görüşen ve ülkesinin gay, biseksüel, lezbiyen ve transeksüel ha..
LEZBİYEN ÇİFTE BEBEK ŞOKU

sperm bankası yazım hatası yapınca lezbiyen çiftin melez bebekleri oldu. abd'de sarışın bebek talebiyle sperm bankasından aldığı spermleri kullanan lezbiyen anne, dünyaya melez bir çocuk getirince kliniği dava etti. abd'de yaşayan jennifer cramblett, eşcinsel bir kadın olarak sperm bankası ara..
3. Etkinliğimiz

3. etkinliğimiz www.lezce.com olarak 3. etkinliğimizle tekrar bir aradayız. İlk etkinliğimiz moda halı sahasında ki müsabakamız idi. 2. etkinliğimiz ise piknik havasında geçti. her etkinliğimize biraz daha fazla katılım oldu. bu etkinliğimizde de daha çok üyemizin geleceğini ve yeni arkadaşlık..
Aynı cinsiyetten iki kişi bebek sahibi olabilecek!

bilimfili'nin haberine göre bilim insanları dışarıdan yumurta transferi ya da sperm bağışlanması gerekmeksizin aynı cinsiyetten iki kişinin bebek sahibi olmasının mümkün olduğunu gösterdi. bilim insanları ilk kez aynı cinsiyetten iki kişinin dışarıdan yumurta transferi ya da sperm bağışlanmasın..
Trafik ışıklarında eşcinsel açılımı

münih’te 'christopher street day' etkinlikleri kapsamında bir süre önce kentin bazı caddelerindeki kavşaklara geçici olarak takılan gay ve lezbiyen motifli trafik ışıkları kalıcı oldu. münih’te 'christopher street day' etkinlikleri kapsamında bir süre önce kentin bazı caddelerindeki kavşaklara ge..
Diger haberler:
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- bigbaby : İçne suyu yok bu problem ama eşcinsellik rahat :) (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42

 Toplam Haber :1224