Türklerin de oynadığı lezbiyen filmi Danimarka’da ilk sıraya yükseldi
danimarka film enstitüsü tarafından yayınlanan danimarka’nın en saygın film dergisi ekko tarafından düzenlenen yılın kısa film listesi anketinde iki türk oyuncunun da rol aldığı “så se mig nu” (gör artık beni) adlı film birinci sıraya yükseldi. İnternet üzerinden yapılan ve izleyicilerin oylarıyl..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
İrlanda’da aşk kazandı: Eşcinsel evlilik “resmen” yasal

İrlanda’da 5 ay önce halk oylamasıyla “evet” oyu alan eşcinsel evlilik hakkı, 29 ekim itibariyle yasallaştırıldı. İlk evliliklerin iki hafta içinde gerçekleşmesi bekleniyor. geçtiğimiz mayıs ayında İrlanda’da halk oylamasına sunulan eşcinsel evlilik, yüzde 38 hayır oyuna karşın yüzde 62 evet oyu ..
Cinsiyet değiştiren Caitlyn Jenner 'Yılın Kadınları' listesinde

geçirdiği operasyonla cinsiyet değiştirerek gündeme oturan abd'li eski milli atlet bruce jenner, yeni kimliği caitlyn jenner olarak glamour dergisinin oluşturduğu 'yılın kadınları' listesine girdi. kim kardashian'ın üvey babası bruce jenner, haziran ayında ilk kez kadın olarak objektif karşısına g..
‘Eşcinsellik genle tespit edildi’ iddiası

amerika california üniversitesi araştırmacılarından dr. tuck ngun ve ekibi, dna’lardaki genler üzerinde bulunan ‘biyolojik etiketlere’ bakarak, insanların cinsel eğilimlerinin tespit edilebileceğini ileri sürdü ekip, bu sonuca 47 tek yumurta ikizi erkeğin dna’larını inceleyerek ulaştı. ikizlerden..
İptal edilen Boston gay korosu konserinin perde arkası: ‘Erdoğan böyle istedi’

boston gay men’s chorus (boston eşcinsel erkek korosu) yetkilileri, zorlu performans sanatları merkezi’ndeki konserlerinin cumhurbaşkanı tayyip erdoğan ve hükümet baskısı nedeniyle iptal edildiğini söyledi. boston eşcinsel erkek korosu’nun 27 haziran’da zorlu performans sanatları merkezi’nde düze..
Eşcinsel dostluğunda sondan 3. ülke Türkiye

uluslararası gey lezbiyen oluşumu’nun avrupa ülkeleri arasından yaptığı sıralamada 49 ülke yer aldı. her sene yapılan sıralamada puanlama, her bir ülkedeki lgbt hakları kriter alınarak yapılıyor. türkiye sıralamada 46. sırada yer aldı. g-zone'nun haberine göre, bu senenin en eşcinsel dostu ülkesi..
ANKARA’DA HAYATINI KAYBEDEN BERNA KOǒA ANMA TÖRENİ

10 ekim’de ankara’da yaşanan patlamada hayatını kaybedenlerden İzmirli berna koç, konak halkevi önünde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. ankara’da yaşanan faciayla hayata veda eden berna koç’un da üyesi olduğu konak halkevi’nin camında halen asılı olan “emek, barış ve demokrasi için 10 e..
TRANS ERKEK GEÇİŞİNİ GÖSTERMEK İÇİN 3 YILDA 1400 SELFIE ÇEKTİ

youtube şöhretlerinden, 21 yaşındaki öğrenci jamie raines cinsiyet geçiş sürecini 1400 fotoğraf çekerek gün gün belgeledi. 18 yaşındayken cinsiyet geçişine yardımcı olan ilaçları kullanmaya başlayan raines, vücudundaki testesteron oranının artışını görünüşündeki değişiklikleri, vücudundaki kıllan..
İngiltere Ülkedeki İlk LGBTİ Huzurevini Açmaya Hazırlanıyor

girişimin İngiltere’deki öncüsü tonic housing, 50 yaşın üzerindeki lgbtİ bireyler için londra ya da brighton’da bir huzurevi açmaya hazırlanıyor. tonic housing yöneticilerinden james greenshields, kendi geleceğini düşünmeye başladığında bu fikirle karşılaştığını belirtiyor: “çocuklarınız ya da gü..
Diger haberler:
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- bigbaby : İçne suyu yok bu problem ama eşcinsellik rahat :) (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41

 Toplam Haber :1224