Eşcinsel penguenler heteroseksüel penguenlerin yumurtalarını çaldı
bir çift eşcinsel penguenin, heteroseksüel penguenlerden “baba” olmak adına yumurta çaldıkları bildirildi. çift, hırsızlıklarını saklamak için yumurtalarıyla birlikte paytak paytak yürümeye başlamadan önce ailelerin ayaklarının altına taş yerleştirmeye başladı.ama bu hileleri, hayvanat bahçesindeki ..

Köşe Yazıları
Simurg Nakrut
2020 2021
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Elton John: Eşcinsel hakları konusunda Putin'le görüşmek isterim

dünyaca ünlü sanatçı elton john, eşcinsel hakları konusunda "aptalca" olarak tanımladığı yaklaşımına ilişkin rusya devlet başkanı vladimir putin'le görüşüp tartışmak istediğini söyledi. ukrayna'da devlet başkanı petro poroşenko'yla görüşen ve ülkesinin gay, biseksüel, lezbiyen ve transeksüel ha..
LEZBİYEN ÇİFTE BEBEK ŞOKU

sperm bankası yazım hatası yapınca lezbiyen çiftin melez bebekleri oldu. abd'de sarışın bebek talebiyle sperm bankasından aldığı spermleri kullanan lezbiyen anne, dünyaya melez bir çocuk getirince kliniği dava etti. abd'de yaşayan jennifer cramblett, eşcinsel bir kadın olarak sperm bankası ara..
3. Etkinliğimiz

3. etkinliğimiz www.lezce.com olarak 3. etkinliğimizle tekrar bir aradayız. İlk etkinliğimiz moda halı sahasında ki müsabakamız idi. 2. etkinliğimiz ise piknik havasında geçti. her etkinliğimize biraz daha fazla katılım oldu. bu etkinliğimizde de daha çok üyemizin geleceğini ve yeni arkadaşlık..
Aynı cinsiyetten iki kişi bebek sahibi olabilecek!

bilimfili'nin haberine göre bilim insanları dışarıdan yumurta transferi ya da sperm bağışlanması gerekmeksizin aynı cinsiyetten iki kişinin bebek sahibi olmasının mümkün olduğunu gösterdi. bilim insanları ilk kez aynı cinsiyetten iki kişinin dışarıdan yumurta transferi ya da sperm bağışlanmasın..
Trafik ışıklarında eşcinsel açılımı

münih’te 'christopher street day' etkinlikleri kapsamında bir süre önce kentin bazı caddelerindeki kavşaklara geçici olarak takılan gay ve lezbiyen motifli trafik ışıkları kalıcı oldu. münih’te 'christopher street day' etkinlikleri kapsamında bir süre önce kentin bazı caddelerindeki kavşaklara ge..
Homofobikseniz, gizli bir eşcinsel olma ihtimaliniz oldukça yüksek

homofobi dünya genelinde oldukça yaygın olan ayrımcılık türlerinden bir tanesi. yeni sonuçlanan bir dizi psikoloji araştırması ise homofobik davranış barındıran insanları düşündürtecek cinsten. araştırmaya göre, homofobik insanların eşcinsel olmaya eğilimleri var. ib times’ın haberine göre, alman..
Batı Kudüs'teki eşcinsel yürüyüşünde bıçaklı saldırı: 6 yaralı

batı kudüs'te "eşcinsel gurur yürüyüşü" düzenleyen İsrailli gruba bıçaklı saldırı yapıldığı, 6 kişinin yaralandığı bildirildi. İsrail basınında yer alan haberlerde, saldırganın bir ortodoks yahudi olduğu ve olay yerinde gözaltına alındığı belirtildi. hafif şekilde yaralanan göstericilerin ise ola..
Lezbiyenlerin Çifte Bebek Sevinci

facebook'da ücretsiz donor sitesinden sperm alarak çocuk sahibi olan lezbiyen çift, ikiz bebek sahibi oldu. rebecca ve vicci 2013'de evlendiklerinden beri çocuk sahibi olmak istiyordu ancak donörlerin çok pahalı olması onların bu isteğine engel oluyordu. daha sonra facebook'da ücretsiz donör ilanı ..
Diger haberler:
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41

 Toplam Haber :1212

En son yapılan okuyucu yorumları
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)
- xBeyz : Netflix adamın dibi (Haber:“Maalesef tüm eşcinsellerin çok önemli olduğunu he..)
- MaRJiNaL : Çok güzel bir liste olmuş ama maalesef çoğunu izleyemiyoruz sitede film izleyebilseydik keşke umarı (Haber:Sonu Mutlu Biten 15 Muhteşem Lezbiyen Filmi..)
- yellowred : Diyanet kapatılsınn (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41

 Toplam Haber :1212