‘Eşcinsellik genle tespit edildi’ iddiası
amerika california üniversitesi araştırmacılarından dr. tuck ngun ve ekibi, dna’lardaki genler üzerinde bulunan ‘biyolojik etiketlere’ bakarak, insanların cinsel eğilimlerinin tespit edilebileceğini ileri sürdü ekip, bu sonuca 47 tek yumurta ikizi erkeğin dna’larını inceleyerek ulaştı. ikizlerden..

Köşe Yazıları
Simurg Nakrut
2020 2021
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
İptal edilen Boston gay korosu konserinin perde arkası: ‘Erdoğan böyle istedi’

boston gay men’s chorus (boston eşcinsel erkek korosu) yetkilileri, zorlu performans sanatları merkezi’ndeki konserlerinin cumhurbaşkanı tayyip erdoğan ve hükümet baskısı nedeniyle iptal edildiğini söyledi. boston eşcinsel erkek korosu’nun 27 haziran’da zorlu performans sanatları merkezi’nde düze..
Eşcinsel dostluğunda sondan 3. ülke Türkiye

uluslararası gey lezbiyen oluşumu’nun avrupa ülkeleri arasından yaptığı sıralamada 49 ülke yer aldı. her sene yapılan sıralamada puanlama, her bir ülkedeki lgbt hakları kriter alınarak yapılıyor. türkiye sıralamada 46. sırada yer aldı. g-zone'nun haberine göre, bu senenin en eşcinsel dostu ülkesi..
ANKARA’DA HAYATINI KAYBEDEN BERNA KOǒA ANMA TÖRENİ

10 ekim’de ankara’da yaşanan patlamada hayatını kaybedenlerden İzmirli berna koç, konak halkevi önünde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. ankara’da yaşanan faciayla hayata veda eden berna koç’un da üyesi olduğu konak halkevi’nin camında halen asılı olan “emek, barış ve demokrasi için 10 e..
TRANS ERKEK GEÇİŞİNİ GÖSTERMEK İÇİN 3 YILDA 1400 SELFIE ÇEKTİ

youtube şöhretlerinden, 21 yaşındaki öğrenci jamie raines cinsiyet geçiş sürecini 1400 fotoğraf çekerek gün gün belgeledi. 18 yaşındayken cinsiyet geçişine yardımcı olan ilaçları kullanmaya başlayan raines, vücudundaki testesteron oranının artışını görünüşündeki değişiklikleri, vücudundaki kıllan..
İngiltere Ülkedeki İlk LGBTİ Huzurevini Açmaya Hazırlanıyor

girişimin İngiltere’deki öncüsü tonic housing, 50 yaşın üzerindeki lgbtİ bireyler için londra ya da brighton’da bir huzurevi açmaya hazırlanıyor. tonic housing yöneticilerinden james greenshields, kendi geleceğini düşünmeye başladığında bu fikirle karşılaştığını belirtiyor: “çocuklarınız ya da gü..
LGBTİ Ruh Sağlığı Sempozyumu Düzenleniyor

cinsel eğitim tedavi ve araştırma derneği (cetad) ve lambdaİstanbul lgbtİ dayanışma derneği ruh sağlığı komisyonu ortaklığı, İstanbul bilgi üniversitesi klinik psikoloji yüksek lisans programı işbirliği ile i.lgbtİ ruh sağlığı sempozyumu yapılacak. yayınlanan davet metninde: “lgbtİ varoluşlar tan..
DORITOS’TAN LGBT TEMALI MISIR CİPSİ

dünyanın en büyük mısır cipsi üreticisi doritos, lgbt camiasını desteklemek amacıyla “rainbows-gökkuşakları” adında bir mısır cipsi piyasaya sürdü. gökkuşağı renklerine bürünen mısır cipsi, it gets better isimli lgbt bireyleri destekleyen bir dernek programına fon oluşturacak. bu mısır cipsi şu a..
Lezbiyen olduğunu söyleyemedi, seks için erkek kılığına girdi…

2 yıl boyunca kimliğini ve görüntüsünü gizleyerek, erkek gibi görünüp, hile yaparak cinsel ilişkide bulunan 25 yaşındaki gayle newland, hüküm giydi. dailymail'in haberine göre; çift, yaklaşık 10 kez beraber olmuştu, ta ki newland’in maskesi düşene ve penis protez taktığı görülene kadar… newland,..
Diger haberler:
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40

 Toplam Haber :1212

En son yapılan okuyucu yorumları
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)
- xBeyz : Netflix adamın dibi (Haber:“Maalesef tüm eşcinsellerin çok önemli olduğunu he..)
- MaRJiNaL : Çok güzel bir liste olmuş ama maalesef çoğunu izleyemiyoruz sitede film izleyebilseydik keşke umarı (Haber:Sonu Mutlu Biten 15 Muhteşem Lezbiyen Filmi..)
- yellowred : Diyanet kapatılsınn (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40

 Toplam Haber :1212