Google`dan sanal "Androidify Onur Yürüyüşü"
eşcinsellerin her yıl düzenlediği onur yürüyüşü etkinliğine, bu yıl google'dan da destek geldi! eşcinsellerin geçiş törenleri düzenlediği onur yürüyüşü etkinliği bu yıl da gerçekleştiriliyor ve önemli bir de misafiri var: google. şirket, web ve android cihazlarda kullanılabilen androidify kara..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
ABD İstanbul Başkonsolosluğu`na LGBTİ bayrağı asıldı

abd İstanbul başkonsolosluğu,lgbt hareketinin sembolü olan gökkuşağı bayrağını sergiliyor. konsolosluk, astıkları bayrağın fotoğarfını da instagram'dan paylaştı. başkan obama'nın 2015 haziran ayını lezbiyen, gey, biseksüel ve trans onurayı ilan eden bildirgesinin ardından, a.b.d.'nin İstanbul baş..
Ataşehir Belediyesi’nden Onur Haftası’na Destek

dünya’da ve türkiye’de firmalar ve kurumlar onur haftası’nı kutluyorlar, geçtiğimiz seneden bu yana hem İngiliz konsolosluğu hem de amerikan konsolosluğu binalarına gökkuşağı bayrağı asarlarken bu senenin en ilginç hareketi ise ataşehir belediyesi’nden geldi, ataşehir belediyesi sosyal medya hesapla..
Roma'da Eşcinsel Evlilik Karşıtı Eylem

İtalya'da hükümetin eşcinsel evliliği tanıma hazırlığı tepkiye yol açtı. katolik kilisesi'ne bağlı kuruluşların çağrısıyla düzenlenen mitinge yüz binlerce kişi katıldı. İtalya'nın başkenti roma'da "çocuklarımızı savunalım" sloganıyla düzenlenen mitinge katılım organizatörlere göre 1 milyonu buldu. İ..
Eşcinsel Hakları Destekçisi Psikopos Vatikan Yolcusu

eşcinsel hakları aktivisti, antwerp psikoposu johan bonny, ekim ayı içerisinde organize edilen vatikan toplantısında kilisesini temsil ederek vatikan’da bulunacak. geçen aralık ayı içeirinsde, lgbt’lerin de kilise tarafından içselleştirilmesi gerekliliğini belirten ve bu yönde söyleşilerde veren,..
Chobani'ye "lezbiyen" tepkisi

abd'de en çok satılan yoğurt markası chobani, yayınladığı son reklam filmiyle ülkedeki eşcinsellik karşıtlarının tepkisini çekti. hamdi ulukaya'nın sahip olduğu yoğurt markası chobani, abd'de eşcinsellik karşıtı grupların tepkisini çekti. chobani, iki kadının yatakta yer aldığı son reklamıyla "1 ..
Google’dan trans erkek geçiş süreci reklamı

google bir trans erkeğin cinsiyet geçiş sürecini anlattığı yeni bir reklam yayınladı. dünyanın çeşitli yerlerindeki onur haftası etkinliklerinde yayınlanan reklam, jake adındaki trans erkeğin çocukluğu hakkında konuşmasıyla başlıyor. reklamın ilerleyen dakikalarında jake, trans erkek bir çocuk ol..
Hormonlu Domates adayları belli oldu

11. hormonlu domates homofobi-transfobi ödülleri’nde kimleri görmek istersiniz? oylamaya katılın, homofobik ve transfobikler ödülsüz kalmasın... hormonlu domates homofobi-transfobi ödülleri bu yıl 11. kez sahiplerine gidecek. lgbtİ onur haftası kapsamında ödüller, 24 haziran çarşamba akşamı şişli k..
Annesi lezbiyen ilişkiyi onayladı

'alacakaranlık' serisindeki 'bella swan' karakteriyle tanına kristen stewart, iki yıl önce rol arkadaşı robert pattinson ile yollarını ayırmıştı. bu süre içinde adı kimseyle anılmayan oyuncu, 6 aydır asistanı alicia cargile ile ayrılmaz ikili oldu. yakınlıklarının aşka dönüşüğü konuşulan stewart ..
Diger haberler:
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45

 Toplam Haber :1229

En son yapılan okuyucu yorumları
- Firuz : Bence çok güzel imkan olsa da bizim ülkemizde de böle bişe olsa madem dışlanılıyor (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- xblackcatx : Tecavüz cinayete gelince sessiz olun ama insanların fikirleri tercihleri söz konusu olunca insanlıkt (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- Gulben : (Haber:Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zam..)
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45

 Toplam Haber :1229