Twitter’dan Coca Cola’ya tüm dünya gökkuşağına boyandı
tüm dünyada lgbtİ onur haftalarının düzenlendiği haziran ayında dev markalar ve kurumlar da desteklerini göstermek için logolarını gökkuşağına boyadı. abd yüksek mahkemesi’nin ülkedeki bütün eyaletlerde eşcinsel evliliği anayasal hak olduğuna karar vermesinin ardından başta beyaz saray olmak üzer..

Köşe Yazıları
Özgür Kelebek
Sanki Bir Rüya 2
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Türkiye’de Lezbiyen, Gey, Biseksüel ve Trans (LGBT) Bireylerin Sosyal ve Ekonomik Sorunları Araştırmasının Özet Sonuçları

türkiye’de lezbiyen, gey, biseksüel ve trans (lgbt) bireylerin sosyal ve ekonomik sorunları araştırması cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği temelli ayrımcılığın lgbt bireylerin yaşamlarında yarattığı sosyal ve ekonomik sorunlara ilişkin önemli ipuçları sunuyor. araştırmanın sonuçları lgbt bireylerin ..
Eşcinsel evlilik bütün ABD eyaletlerinde serbest!

abd'de büyük bir sorun haline gelen eşcinsel evlilikler, yıllardır hangi eyaletlerde yasal olup olmadığı konusunda tartışmalar yaratıyordu. abd yüksek mahkemesinin son aldığı bir karar bu sorunu sonsuza kadar ortadan kaldırdı! 11 yıl önce massachusetts'te eşcinsel evliliklerin serbest bırakılması..
Google`dan sanal "Androidify Onur Yürüyüşü"

eşcinsellerin her yıl düzenlediği onur yürüyüşü etkinliğine, bu yıl google'dan da destek geldi! eşcinsellerin geçiş törenleri düzenlediği onur yürüyüşü etkinliği bu yıl da gerçekleştiriliyor ve önemli bir de misafiri var: google. şirket, web ve android cihazlarda kullanılabilen androidify kara..
ABD İstanbul Başkonsolosluğu`na LGBTİ bayrağı asıldı

abd İstanbul başkonsolosluğu,lgbt hareketinin sembolü olan gökkuşağı bayrağını sergiliyor. konsolosluk, astıkları bayrağın fotoğarfını da instagram'dan paylaştı. başkan obama'nın 2015 haziran ayını lezbiyen, gey, biseksüel ve trans onurayı ilan eden bildirgesinin ardından, a.b.d.'nin İstanbul baş..
Ataşehir Belediyesi’nden Onur Haftası’na Destek

dünya’da ve türkiye’de firmalar ve kurumlar onur haftası’nı kutluyorlar, geçtiğimiz seneden bu yana hem İngiliz konsolosluğu hem de amerikan konsolosluğu binalarına gökkuşağı bayrağı asarlarken bu senenin en ilginç hareketi ise ataşehir belediyesi’nden geldi, ataşehir belediyesi sosyal medya hesapla..
Roma'da Eşcinsel Evlilik Karşıtı Eylem

İtalya'da hükümetin eşcinsel evliliği tanıma hazırlığı tepkiye yol açtı. katolik kilisesi'ne bağlı kuruluşların çağrısıyla düzenlenen mitinge yüz binlerce kişi katıldı. İtalya'nın başkenti roma'da "çocuklarımızı savunalım" sloganıyla düzenlenen mitinge katılım organizatörlere göre 1 milyonu buldu. İ..
Eşcinsel Hakları Destekçisi Psikopos Vatikan Yolcusu

eşcinsel hakları aktivisti, antwerp psikoposu johan bonny, ekim ayı içerisinde organize edilen vatikan toplantısında kilisesini temsil ederek vatikan’da bulunacak. geçen aralık ayı içeirinsde, lgbt’lerin de kilise tarafından içselleştirilmesi gerekliliğini belirten ve bu yönde söyleşilerde veren,..
Chobani'ye "lezbiyen" tepkisi

abd'de en çok satılan yoğurt markası chobani, yayınladığı son reklam filmiyle ülkedeki eşcinsellik karşıtlarının tepkisini çekti. hamdi ulukaya'nın sahip olduğu yoğurt markası chobani, abd'de eşcinsellik karşıtı grupların tepkisini çekti. chobani, iki kadının yatakta yer aldığı son reklamıyla "1 ..
Diger haberler:
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45

 Toplam Haber :1232