Aynı Dizide Oynayan Lezbiyen Ünlüler Evlilik Kararı Aldı
beraber oynadıkları dizide tanışıp birbirlerine aşık olan iki ünlü, evlilik kararı aldı. çift, yaptıkları açıklamada bundan sonra beraber yaşamak istediklerini duyurdu. İngiliz kanalı bbc'nin iki ünlü lezbiyeni evleneceklerini duyurdu. olayın kahramanları luisa bradshaw ve annette yeo da bu karar..

Köşe Yazıları
Ogan İnsan‏
İyi geldi, Size Geldiler Mi?
Simurg Nakrut
2020 2021
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Lezbiyen çifte trans babadan velayet davası

İngiltere'deki açılan bir babalık davası duyanları hayrete düşürdü. hikaye lezbiyen bir çift olan rachel ve helen'in gay bir donörden aldıkları spermle çocuk sahibi olmalarıyla başlıyor. alice adında bir çocuk dünyaya getiren helen, üç yıl sonra rachel'den ayrılmaya karar verdi. biyolojik olarak an..
Ünlü mekan trans çalışanına böyle dedi: 'Müftüyle görüş sana yol göstersin'

İstanbul bakırköy capacity avm'de bulunan komşu fırın mağazasında bir trans erkek işten çıkarıldı. lgbtİ'ler bu durumu bir açıklamayla protesto etti. açıklamada, "avm’de ocak ayından bu yana çalışan ve mart’tan beri geçiş sürecine başlamış olan bir trans erkek, durumunu mağaza müdürüyle konuştuğunda..
İzmit`te LBGTİ eylemi

lezbiyen, gay, biseksüel, transgender ve İnterseks birliği (lbgtİ) üyesi bir grup, İzmit'te nefret cinayetleri ve eşcinsellere karşı yapılan saldırıları kınadı. yapılan açıklamada, baskılara rağmen türkiye'de lgbtİ üyelerinin 'görünmezlik cenderesinden' artık kurtulduğu belirtildi. İzmit'te dü..
İrlanda eşcinsel evliliğe evet dedi

İrlanda'da eşcinsellerin evlenmesine izin veren yasa referandumda oylandı. resmi olmayan sonuçlara göre evet oyu kullananlar referandumu açık ara kazandı katolik düşünce kuruluşu iona enstitüsü direktörü david quinn, referandumu "evet" diyenlerin kazandığını kabul etti. eşcinsel evliliklerin yasala..
MAGNUM’DAN LGBT TEMALI REKLAM FİLMİ

daha önce hep seksi kadınlar ve şık, yakışıklı erkeklerin flörtleşmelerine eşlik eden ve onları hazzın peşinde sürükleyen magnum’un yeni kampanyasında, bu defa hazzın peşine düşenler havalı drag queen’ler. filmin ilk gösterimi geçtiğimiz günlerde cannes film festivali’nde yapıldı. filmde gösteri ..
David Reimer ve Cinsiyet Değiştirme Vakası

22 ağustos 1965'te winnipeg, kanada'da doğan david reimer ve ikizi brian'a onlar daha 6 aylıkken idrar yapmalarında meydana gelen bir sıkıntıdan ötürü fimoz adı verilen bir hastalığın teşhisi kondu. kısa sürede riskli hal alan bu hastalık ile mücadele etmek amacıyla doktorlar, tıbbi amaçlarla çok na..
24 Mayıs Planın Kocaeli Olsun

htb(homofobi-transfobi-bifobi) karşıtı öğrenci buluşması için seni kocaelİye bekliyoruz. eğitici ve iddalı nitelikte panel ve panalistler, arkasından türkiyenin her yerinden gelen renkli insanlarla ayrimcilik karşiti onur yürüyüşü .. 24 mayista planin kocaelİ olsun etkİnlİk programi 11.30-1..
TÜM ŞEHİR LGBT TEMALI TRAFİK LAMBALARIYLA SÜSLENDİ

eurovision öncesi viyana’da hazırlıklar son hızla devam ediyor. şehir parlamentosunun aldığı bir kararla şehirdeki bütün trafik lambaları lgbt temalı olarak dönüştürüldü. eşcinsel temalı trafik lambalarının eurovision sonrası da şehiri süsleyip süslemeyeceği ise henüz bir merak konusu. viyana sak..
Diger haberler:
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45

 Toplam Haber :1213

En son yapılan okuyucu yorumları
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)
- xBeyz : Netflix adamın dibi (Haber:“Maalesef tüm eşcinsellerin çok önemli olduğunu he..)
- MaRJiNaL : Çok güzel bir liste olmuş ama maalesef çoğunu izleyemiyoruz sitede film izleyebilseydik keşke umarı (Haber:Sonu Mutlu Biten 15 Muhteşem Lezbiyen Filmi..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Almanya'nın bir köyündeki lezbiyen papaz çift
Ellen ve Stefanie Radtke evli bir lezbiyen çift. Her ikisi de Protestan Kilisesi‘nde papaz ve bir YouTube yıldızı. Çift üç yıl önce Almanya’nın Aşağı Saksonya eyaletindeki Eime köyüne atandı. Köydeki
(Okunma:786)Diger haberler:
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45

 Toplam Haber :1213