Melanie ve Vanessa Iris Roy'un pozları olay oldu
melanie ve vanessa iris roy her ikisi de anne olmak isteyen lezbiyen bir çift. birer yıl arayla hamile kalan çift instagrama koydukları fotoğrafın ardından fenomen oldu. fotoğrafı, “kadın vücudu inanılmaz. İçinde başka bir insanın büyüyor olması muhteşem bir duygu. umarım bu resimler başka kadınl..

Köşe Yazıları
Köşe yazısı bulunamadı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
23. İstanbul LGBTİ Onur Haftası için destek çağrısı

her yıl binlerce kişiyi İstiklal caddesi'nde buluşturan İstanbul lgbtİ onur haftası, bu yıl da bir dayanışma fonu ilan ederek, etkinlik için destek çağrısı yaptı. İstanbul lgbtİ (lezbiyen, gey, biseksüel, trans, İnterseks) tarafından her yıl gerçekleştirilen onur haftası etkinlikleri, bu yıl 22- ..
Halı Saha Maç Etkinliği Tarihi Belli Oldu

merhaba arkadaşlar hem tanışma anlamında hemde eğlenme amacı ile maç düzenlemesi yapmak istedik. tarihimizde belli oldu. oyuncu olarak ve İzleyici olarak katılabilirsiniz. hepimiz orada tanışacağız. gelmek için çekinmeyin lütfen. bu şekilde insanlarla tanışabilirsiniz. ekstra oyuncu alımı k..
Amber Rose: Kadınlardan hoşlanıyorum...

model amber rose, hemcinslerinden hoşlandığını açıkladı. mtv film ödülleri'nde amy schumer ile öpüşen amber rose, o anı resmi instagram sayfasından paylaştı ve "amy schumer ile öpüştükten sonra kesinlikle yarı lezbiyenim" yazdı. kaynak: ohaber.com 14.04.2015..
Obama'dan 'Eşcinsel Terapisi' Yasağına Destek

abd başkanı obama, eşcinselleri 'iyileştirip' heteroseksüel yapmayı hedefleyen tartışmalı 'dönüştürme terapisi'nin yasaklanmasına yeşil ışık yaktı. abd başkanı obama, eşcinselleri 'iyileştirip' heteroseksüel yapmayı hedefleyen tartışmalı 'dönüştürme terapisi'nin yasaklanmasına yeşil ışık yaktı. a..
En homofobik Recep İvedik

türkiye sinemasındaki cinsiyetçiliğe tepki olarak jüri oylamasıyla verilen geleneksel altın bamya ödüllerinde recep İvedik karakteri 100 yılın bamyası ödülüne değer görüldü. erkek oyuncu dalında recep İvedik karakteri 100 yılın bamyası erkek karakter ödülü'ne değer görüldü. sinemamızdaki 'kezban' ..
ÇarşambaPembeGiyiyoruz

“renklerin cinsiyeti yoktur” demek için yarın pembe günü’nde siz de pembe giysilerinizle çektiğiniz fotoğrafları #çarşambapembegiyiyoruz hashtag’iyle sosyal medyada paylaşın. her yıl nisan ayının 2. çarşambası “erkeklere mavi, kızlara pembe” baskısına karşı uluslararası pembe günü olarak kut..
Angel'in itirafı!

kız arkadaşı brande elise nişanlandığı haberini daha önce yalanlayan fenerbahçe'nin eski basketbolcusu angel mccoughtry, sosyal medya üzerinden ilginç bir açıklama yaptı. fenerbahçe'nin eski basketbolcusu angel mccoughtry, 26 kasım 2014'te kız arkadaşı brande elise ile nişanlanmış, ancak olay med..
Harry Potter yazarından eşcinsel tweet’ine yanıt

harry potter serisinin yazarı j.k. rowling, karakterlerinden birinin eşcinsel olduğuna inanamayan okuruna twitter’dan yanıt verdi. j.k. rowling, dünyaca ünlü harry potter serisindeki hogwarts cadılık ve büyücülük okulu’nun müdürü albus dumbledore’un eşcinsel olduğunu 8 yıl önce duyurmuştu. yine..
Diger haberler:
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49

 Toplam Haber :1232