iPhone’lara Farklı Irklar ve Gay Emojiler Ekleniyor
emojiler, hayatımıza önemli ölçüde giriş yapmaya devam ediyor. bazen internet üzerinden ya da sms yoluyla yazıştığımız kişilere, bir cümlenin yerini alabilecek emojiler gönderdiğimiz zamanlar oluyor. apple, emoji kavramını daha da genişletmek amacıyla os x 10.10.3 ve ios 8.3 beta 2 sürümünde yeni em..

Köşe Yazıları
Simurg Nakrut
2020 2021
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Galatasaray transferine lezbiyen aşk engeli

galatasaray'ın transfer teklifinde bulunduğu avustralyalı kadın basketbolcu erin phillips, birlikte yaşadığı kız arkadaşının hamile olması nedeniyle öneriyi geri çevirdi. İlk 5 maçta sıfır çektiği kadınlar avrupa ligi'nde çeyrek finale kalarak büyük sürpriz yapan galatasaray odeabank kadın basketb..
Lezbiyen cinayete müebbet hapis

esenyurt'ta lezbiyen ilişki yaşadığı seher demir'i (21) kıskançlık nedeniyle bıçaklayarak öldüren hülya ceylan (26)müebbet hapis cezasına çarptırıldı. esenyurt'ta 29 nisan 2014 günü hülya ceylan, kız arkadaşı seher demir'i bıçaklayarak öldürdü. ailesi tarafından polise teslim edilen genç kız, öldür..
Kör lezbiyen opera sanatçısının ilham veren hikâyesi

doğuştan kör mezzo-soprano laurie rubin, ilham verici öyküsünü, “do you dream in color? insights from a girl without sight” (siz rüyalarınızı renkli mi görüyorsunuz? göremeyen bir kızın İçgörüleri) isimli biyografisinde anlatıyor. herkesin takdirini toplayan mezzo soprano opera sanatçısı laurine ..
CHP'li Tanal'dan LGBTİ Hakları İçin 22 Maddelik Yasa Teklifi

chp İstanbul milletvekili mahmut tanal, lezbiyen, gey, biseksüel, trans ve interseks (lgbtİ) yurttaşların insan hakları kapsamında haklarının korunması ve herhangi bir ayrımcılığa maruz kalmalarının önüne geçilmesi için 22 maddelik bir kanun teklifi hazırladı. zete'den hülya karabağlı'nın haberin..
'Homofobik ve Transfobik Kitaplar Raflardan Kaldırılsın'

toplumsal dayanışma İçin psikologlar derneği tarafından yapılan açıklamada, "lgbtİ bireylere yönelik önyargı ve ayrımcılık içeren kitapların satışı ve basımı durdurulmalı, bu tür kitaplar raflardan indirilmelidir" denildi. toplumsal dayanışma İçin psikologlar derneği, lgbtİ bireyleri yönelik ayrı..
Sırp manastırında lezbiyen skandalı

sırbistan’da bulunan st. elijah manastırı’ndaki 72 yaşınaki baş rahibe, 36 yaşındaki rahibe milanka konatar’a tacizde bulundu. skandal rahibe konatar günah çıkarırken ortaya çıktı. sırbistan, bir manastırda yaşandığı iddia edilen seks skandalıyla sarsıldı. bir manastırın baş rahibesi cinsel taciz..
Lezbiyen olduğumu hiç saklamadım

hem hayvan haklarını savunuyor, hem de gençlik sağlığı konusunda çalışmalar yapıyor. üstelik cinsel kimliğini de saklamıyor. bir zamanlar mtv’nin en ünlü vj’lerinden olan ruby rose ismini ilerde daha sık duyacaksınız. 29 yaşındaki ruby rose, ‘orange is the nwe black’ dizisinin yeni sezonuna katı..
‘Eşcinsel değilim’

bir partide uyuşturcu kullanırken ve bir kadınla öpüşürken çekilen fotoğrafları basına yansıyan 2009 türkiye güzeli senem kuyucuoğlu, hülya avşar’a içini döktü... program sırasında zaman zaman gözyaşlarını tutamayan kuyucuoğlu, uyuşturucu kullandığı için çok pişman olduğunu söyledi. tedavi gören ..
Diger haberler:
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49

 Toplam Haber :1212

En son yapılan okuyucu yorumları
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)
- xBeyz : Netflix adamın dibi (Haber:“Maalesef tüm eşcinsellerin çok önemli olduğunu he..)
- MaRJiNaL : Çok güzel bir liste olmuş ama maalesef çoğunu izleyemiyoruz sitede film izleyebilseydik keşke umarı (Haber:Sonu Mutlu Biten 15 Muhteşem Lezbiyen Filmi..)
- yellowred : Diyanet kapatılsınn (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49

 Toplam Haber :1212