Lezbiyen olduğumu hiç saklamadım
hem hayvan haklarını savunuyor, hem de gençlik sağlığı konusunda çalışmalar yapıyor. üstelik cinsel kimliğini de saklamıyor. bir zamanlar mtv’nin en ünlü vj’lerinden olan ruby rose ismini ilerde daha sık duyacaksınız. 29 yaşındaki ruby rose, ‘orange is the nwe black’ dizisinin yeni sezonuna katı..

Köşe Yazıları
Özgür Kelebek
Sanki Bir Rüya 2
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
‘Eşcinsel değilim’

bir partide uyuşturcu kullanırken ve bir kadınla öpüşürken çekilen fotoğrafları basına yansıyan 2009 türkiye güzeli senem kuyucuoğlu, hülya avşar’a içini döktü... program sırasında zaman zaman gözyaşlarını tutamayan kuyucuoğlu, uyuşturucu kullandığı için çok pişman olduğunu söyledi. tedavi gören ..
Google 'eşcinsel' hatayı düzeltti

google, eşcinsel örgütleri ile arasını açan sorunu nihayet ortadan kaldırdı! çok yaygın olarak kullanılan çeviri servisi google translate'de yer alan homofobik çeviriler nedeniyle google, lbgt örgütleriyle sorunlar yaşıyordu. google, yeni yaptığı müdahale ile google translate içinde, homoseksü..
Papa, kiliseden dışlanan trans bireyle görüştü

katolik kilisesi'nin lideri papa franciscus, kilisenin kendisine karşı tutumundan şikayetçi olan bir trans birey ve kız arkadaşı ile görüştü. İtalyan basınında yer alan haberlere göre, cinsiyet değiştirerek erkek olan 48 yaşındaki İspanyol diego neria lejarraga ile sevgilisi cumartesi günü papa tara..
Viyana: Lezbiyen çiftin kafeden atılması protesto edildi

avusturya'nın başkenti viyana'da yaklaşık 2 bin kişi, bir lezbiyen çiftin öpüştükleri için ünlü bir kafeden atılmasını protesto için eylem yaptı. 26 yaşındaki anastasia lopez ve 19 yaşındaki eva prewein geçen hafta sonu 112 yıllık "cafe prueckel"den atılmıştı. kafenin müdürü, "aşırı" tepki gösterd..
4. Pembe Hayat KuirFest Başlıyor!

ankara’da 15-22 ocak / büyülü fener kızılay sineması, tayfa kitapkafe, mek’an sahne İstanbul’da 23-25 ocak / beyoğlu pera sineması, kadıköy moda sahnesi, İstanbul modern sinema pembe hayat lezbiyen, gey, biseksüel, travesti ve trans (lgbtt) dayanışma derneği’nce düzenlenen pembe hayat kuirfes..
Erkek çift lezbiyen olarak evleniyor

parma bertoli ile stephanie nickles, geçtiğimiz yıl parma'ya tedavi edilemez beyin tümör tanısı konulduktan sonra evlenebilmek için bağış toplamaya başladılar. birbirine aşık olan iki adam, cinsiyet değişikliği operasyonu geçerek kadın oldular. 59 yaşındaki parma bertoli ile 43 yaşındaki stephani..
LGBT'lere ücretsiz avukat

ankara barosu gelincik merkezi, artık lgbtİ bireylere de ücretsiz hizmet verecek. + a - paylaş share on facebook share on twitter share on live more sharing services 0 şiddet mağduru kadın ve çocuklara ücretsiz hukuki danışmanlık ve avukatlık desteği veren ankara barosu gelincik merkezi..
Julia Lemigova Martina Navratilova'dan nasıl etkilendiğini anlattı

2014'ün en ünlü gelini ilk kez konuştu... tenis yıldızı martina navratilova ile geçen yılın son günlerinde hayatını birleştiren rusya eski güzeli julia lemigova, daha önce hiç eşcinsel bir ilişki yaşamamasına rağmen navratilova'dan nasıl etkilendiğini anlattı. 1990'da ülkesinin en güzel kızı seçile..
Diger haberler:
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52

 Toplam Haber :1232