Julia Lemigova Martina Navratilova'dan nasıl etkilendiğini anlattı
2014'ün en ünlü gelini ilk kez konuştu... tenis yıldızı martina navratilova ile geçen yılın son günlerinde hayatını birleştiren rusya eski güzeli julia lemigova, daha önce hiç eşcinsel bir ilişki yaşamamasına rağmen navratilova'dan nasıl etkilendiğini anlattı. 1990'da ülkesinin en güzel kızı seçile..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Alman Yüzme Şampiyonu'ndan eşcinsel itirafı

alman yüzme şampiyonu theresa michalak, sosyal medya üzerinden bir kadın sevdiğini itiraf etti. alman yüzme şampiyonluğu'nda birçok kez birinciliği yakalayan theresa michalak, facebook hesabından sevgilisi ile çekildiği bir fotoğrafı paylaşarak eşcinsel olduğunu açıkladı. yaklaşık bir yıl önce..
9 yaşındaki öğrencisinden eşcinsel olduğunu açıklayan öğretmenine mektup: Siz harika, zeki ve cesursunuz

britanya’da dokuz yaşındaki bir kız çocuğu, kendilerine eşcinsel olduğunu açıklayan öğretmenine bir mektup yazdı. öğretmeninin bu sırrını kendileriyle paylaşmasının cesurca olduğunu söyleyen küçük kızın bu mektubu, ülkede günün konusu oldu. mektubu pink news’le paylaşan ilkokul öğretmeni, sivil t..
Kızları erkek olmak istiyor

brad pitt ve angelina jolie'nin tek biyolojik çocukları olan 8 yaşındaki kızı shiloh kendini kız gibi hissetmediğini belirterek erkek olmak istediğini söyledi. unbroken filminin los angeles'taki galasına katılan brad pitt ve ailesinin en dikkat çeken karakteri, çiftin tek biyolojik çocukları 8 yaşı..
Hukuk Fakültesi’nde lezbiyen sorusu soruşturması durduruldu

akdenİz üniversitesi hukuk fakültesi’nde yrd.doç.dr. mehmet nihat kanbur hakkında, ceza hukuku özel hükümler dersi sınavında, iki kadın üzerinden kurguladığı lezbiyen ilişkiyi ayrıntılı olarak anlattığı soru nedeniyle açılan soruşturma durduruldu. akdenİz üniversitesi (aü) hukuk fakültesi’nde..
LGBTT Dans Etse..

queer tango eğitmeni faysal tekoğlu, insanların homofobiden kurtulması için queer tango yapmasını öneriyor ve ekliyor: "'ben homofobik değilim, gaylerle, lezbiyenlerle çok iyiyim', bunlar söz. bir trans bireye sarılabiliyor musun, sarılamıyor musun? sarılmak başka bir şey." diyor. arjantin temell..
Satiye’nin 17 yıllık erkeklik savaşı!

karabük’te çift cinsiyetli (hermafrodit) olarak dünyaya gelen, ancak kız olduğu sanılarak ailesi tarafından kız adı verilerek pembe nüfus cüzdanı çıkartılan 36 yaşındaki satiye akgün, 17 yıldır erkek olmak için mücadele veriyor. karabük’te çift cinsiyetli (hermafrodit) olarak dünyaya gelen, ancak..
Nefret ettiren rahip!

abd’nin arizona eyaletinde görev yapan steven anderson isimli rahip , aids’i bitirmek için "tüm eşcinsel ve biseksüelleri öldürmek" gerektiğini söyledi. abd’nin arizona eyaletinde , 1 aralık dünya aids günü’nde "aids: tanrının yargısı" adlı seminerde bir şovmen edasıyla konuşan steven anderson ad..
Lezbiyen vekilden Papa’ya gökkuşağı atkısı

avrupa parlamentosu lgbtİ İntergrup eşbaşkanı ulrike lunacek, papa 1. franciscus’a gökkuşağı atkısı hediye ederek kadın haklarını ve eşcinsel evlilikleri desteklemesini istedi. avusturyalı yeşiller’in delegasyon başkanı ulrike lunacek, salı günü strasbourg’da avrupa liderlerine konuşma yapan papa..
Diger haberler:
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)
- xBeyz : Netflix adamın dibi (Haber:“Maalesef tüm eşcinsellerin çok önemli olduğunu he..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı
Türkiye A milli Voleybol takımının voleybolcusu Ebrar Karakurt, sosyal medya hesabından sevgilisi ile paylaşım yapması ardından bazı hesaplar ve haber siteleri tarafından homofobik bir dille hedef gös
(Okunma:2502)

Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları
Türkiye Milli Kadın Voleybol Takımı'nın başarılı oyuncusu Ebrar Karakurt, kız arkadaşıyla paylaştığı fotoğrafla gündeme geldi. Karakurt tepkilerin ardından paylaşımını silerken DW Türkçe sporda homofo
(Okunma:2046)

Bakanlık'ın Boğaziçi savunması: Tutuklamalar hukuka uygun
Adalet Bakanlığı, Kabe soruşturması kapsamında yapılan tutuklamalara ilişkin Anayasa Mahkemesi'ne verdiği cevapta, eşcinselliğin İslam'a göre haram olduğunu belirterek tutuklamaların kanuna uygun oldu
(Okunma:1958)Diger haberler:
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52

 Toplam Haber :1224