Hormonlu Siyasette Açık Ara Erdoğan Birinci
homofobik ve transfobiklere verilen hormonlu domates ödülleri bu yıl 10. kez sahiplerini buldu. 10. hormonlu domates ödül töreni dün gece (25 haziran), İstanbul şişli kent kültür merkezi’nde düzenlendi. ödülleri seyhan “matmazel coco” arman sunarken, ayta sözeri ve esmeray da gecenin sahnesine katı..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Onur Haftası Programı Açıklandı: Sen Yoksan Çok Eksiğiz!

lgbtİ onur haftası programı açıklandı. paneller, söyleşiler, piknik, hormonlu domates ve muhteşem final: 29 haziran lgbtİ onur yürüyüşü! bu yıl “temas” başlığı altında düzenlenen 22. lgbtİ İstanbul onur haftası, 23 haziran pazartesi günü başlıyor. 10 yıldır homofobik ve transfobiklerin korkulu rüya..
Lezbiyen vekile Viyana Onur Yürüyüşü’nde saldırı!

avusturya’nın ilk açık eşcinsel politikacısı ulrike lunacek, cuma günü yapılan viyana onur yürüyüşü’nde saldırıya uğradı. yeşiller vekili lunacek, yürüyüşte verdiği bir röportaj sırasında kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından bütirik asit spreyli saldırıya uğradı. vekil saldırı sonucunda fizik..
Boğaziçi Köprüsü’ne Gökkuşağı Bayrağı Asıldı

boğaziçi köprüsü’ne 22 haziran trans onur yürüyüşü’ne çağrı amaçlı gökkuşağı bayrağı ve pankart asıldı. 16 haziran'da başlayacak ve 22 haziran’da trans onur yürüyüşü ile sonlanacak; trans onur haftası öncesi boğaziçi köprüsü’ne gökkuşağı bayrağı asıldı. İstanbul lgbtİ derneği’nin düzenlediği “..
ANTALYA PEMBE CARETTA LGBTQ ANTALYA 2014 ONUR HAFTASI ETKİNLİKLERİ

can candanın yönettiği benİm çocuğum; türkiyeli bir grup anne-babanın hikayesini beyazperdeye taşıyan uzun metrajlı belgesel, muhafazakar, homofobik, transfobik bir toplumda bir yandan aile, bir yandan da aktivist olmanın ne anlama geldiğini yeniden tanımlayan yedi ebeveynin deneyimleri aktarıy..
LGBTİ Onur Haftası: Haydi “Temas” Etmeye!

lgbtİ onur haftası 23 haziran’da başlıyor. İslam ve lgbt panelinden, hormonlu domates’e; “temas forumu”ndan partilere haydi lgbtİ’ler temas etmeye! bol “temaslı” hafta 29 haziran’da onur yürüyüşü ile sonlanacak. havalar aksini iddia etse de haziran geldi. lgbtİ’leri bir telaş aldı ki sormayın. ha..
Senin Hormonlu Domates Adayın Kim?

homofobik ve transfobiklere verilen hormonlu domates ödülleri bu yıl 10. kez sahiplerini bulacak. lgbtİ’lere (lezbiyen, gey, biseksüel, transseksüel,interseks) yönelik kamusal alanda ve medyada ayrımcı açıklamalar yapan kişi ve kurumlar belirlenip 9 yıldır hormonlu domates ödülleri’ne aday gösteril..
9. Kadın Kadına Öykü Yarışmasının Sonuçları Açıklandı!

“bir mücadeledir aşk” temasıyla 9. kez düzenlenen kadın kadına öykü yarışması’nın kazananları belli oldu “bir kadının bir başka kadını sevmesi kendiliğinden mücadelecidir” düşüncesiyle yola çıkan yarışmanın sonuçları şöyle: 1. motorcu / belma fırat (“aligül’e sevgiler jüri özel ödülü” ile ..
9. Homofobi Karşıtı Buluşma başladı

kaos gl’nin düzenlediği 9. uluslararası homofobi karşıtı buluşma’nın programı açıklandı. program kapsamında tiyatro ve film gösterimlerinden üniversite derslerine, parti ve dans atölyesinden homofobi ve transfobi karşıtı yürüyüşe kadar pek çok farklı etkinlik ankara’da gerçekleşecek. buluşmanı..
Diger haberler:
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- bigbaby : İçne suyu yok bu problem ama eşcinsellik rahat :) (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59

 Toplam Haber :1224