Uganda'da ilk gay-pride
uganda'da eşcinsellere karşı dünyadaki en sert yasalardan birini anayasa mahkemesi iptal etti ve ardından bir ilk yaşandı. bir doğu afrika ülkesi olan ve birleşik krallık büyüklüğünde bir alanı kapsayan uganda, İnsani gelişme endeksi’nin 2014 verilerine göre dünyada 166. sırada yer alıyor. uganda’y..

Köşe Yazıları
Köşe yazısı bulunamadı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
EYLÜL'DE EGE'YE GAY VE LEZBİYEN AKINI

uluslararasi eressos kadın festivali için uluslararası gay ve lezbiyen seyahat birliği (iglta) üyesi bin lezbiyen, gay, biseksüel ve transseksüel, eylül ayında yunanistan'ın midilli adası'na gelecek. iglta üyelerinin ege'nin diğer yakasındaki çeşme, pamukkale, kuşadası, bodrum ve marmaris gibi türki..
İranlı eşcinsellerin bekleme salonu Türkiye

İranlı lgbtİ bireyler için türkiye, komşu ülkeden çok daha fazlası: cinsel eğilimlerinin idamla cezalandırıldığı ülkelerinden kaçıp özgür dünyaya açılmaları için bir kapı. İranlı ‘6rang lezbiyen ve transseksüel ağ’ı koordinatörü shadi amin İstanbul’daydı. amin ve iki yıldır türkiye’de yaşayan İranlı..
LeLezbiyen aşık cinayetinde müebbet istemi

aralarında lezbiyen ilişki olduğu iddia edilen s.d.'yi öldüren hülya ceylan'a müebbet hapis istemiyle dava açıldı. İstanbul'da eşcinsel bir kadın, bir erkekle ilişkisi olduğunu öğrendiği kız arkadaşını öldürmüştü. lezbiyen aşık cinayetinde, aralarında ilişki olduğu iddia edilen s.d.'yi öldürdüğü ge..
Avşar: Kızım ‘Eşcinselim’ derse karşı çıkmam, başımın üstünde yeri var

hülya avşar, murat boz'un önce röportaj verip daha sonra iptal ettiği, türkiye'nin ilk gay magazin dergisi 'gaymag'e konuştu “zehra, ‘eşcinselim’ derse; evladımdır, başımın üzerinde yeri vardır” diyen hülya avşar, murat boz’un önce röportaj verip daha sonra iptal ettiği türkiye’nin ilk gay ma..
“Sevdiğim insanın cenazesine bile gidemiyorum”

İpek ben. mukaddes’in 8 aylık sevgilisiydim. İlk kız arkadaşıydım. trans bireyi olduğunu görebiliyorsunuz. İlk tanıştığımız zamanlar bana “erkek olmak istiyorum” dediğinde şaşırmamıştım çünkü zaten bir farkı yoktu, gayet normal karşıladım. o gün ona bi isim ararken “okyanus” isminin ona çok yakışaca..
Genç sporcudan kahreden haber!

İzmir'in kınık İlçesi’nde, kickboks dalında İzmir ve bölge birinciliği bulunan 17 yaşındaki mukaddes yılmazer, kendini balkon demirine asarak yaşamına son verdi. yılmazer’in sosyal paylaşım sitesi facebookta efe özyavuz adlı profil açtığı ve ’ne b.ka yaradı. normal olmak’ notunu paylaştığı görüldü. ..
10 Binler yürüdü, İstiklal caddesi yerinden oynadı

lgbt (lezbiyen, gay, biseksüel, trans) onur yürüyüşü taksim'de gerçekleştirildi. beyoğlu’nda bu yıl 22. kez düzenlenen lgbtİ onur yürüyüşü polis engeline takıldı. fransız konsolosluğu önünde toma destekli çevik kuvvet polisleriyle etten duvar ören emniyet kimsenin taksim meydanı’na çıkmasına izin..
Hormonlu Siyasette Açık Ara Erdoğan Birinci

homofobik ve transfobiklere verilen hormonlu domates ödülleri bu yıl 10. kez sahiplerini buldu. 10. hormonlu domates ödül töreni dün gece (25 haziran), İstanbul şişli kent kültür merkezi’nde düzenlendi. ödülleri seyhan “matmazel coco” arman sunarken, ayta sözeri ve esmeray da gecenin sahnesine katı..
Diger haberler:
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59

 Toplam Haber :1232