Baki Koşar Haftası “Kontrol” Temasıyla Başlıyor!
bu yıl 17-23 şubat tarihleri arasında 6.sı gerçekleştirilecek olan baki koşar nefret suçlarıyla mücadele haftası, kontrol ve disiplin mekanizmalarını “kontrol” başlığıyla ele alacak. siyah pembe üçgen İzmir tarafından kurulduğu 2009 yılından bu yana her yıl şubat ayında düzenlenen hafta, adını v..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
'Şimdiye kadar yapılmış en iyi olimpiyat reklamı'

2014 soçi kış olimpiyatları hakkındaki tartışmalar sürerken, norveç'ten rusya'ya çok konuşulacak 'olimpiyat reklamlı' bir gönderme geldi. şu sıralar rusya'nın soçi kentinde düzenlenen 2014 kış olimpiyatları hakkındaki tartışmalar hala sürüyor. olimpiyat öncesinde, özellikle kentteki gay ve lezb..
Disney Channel'da ilk lezbiyen çift

çocuklar için yayın yapan bir kanal disney channel, hepimizin bildiği üzere... good luck charlie- İyi şanslar charlie de bu kanalda yayınlanan sit-comlarından bir tanesi. dizi, duncan ailesinin yeni doğan dördüncü çocuklarından sonra hayatlarındaki değişiklikleri anlatıyor. disney channel ..
Lezbiyen mankenler böyle yakalandı

model cara delevingne ve oyuncu sevgilisi michelle rodriguez londra'da ilginç bir şekilde kameralara yakalandı. victoria's secret'ın en ünlü meleklerinden cara delevingne ve oyuncu michelle rodriguez londra'daki tren istasyonunda kameralara yakalandı. geçtiğimiz haftalarda birlikteliklerini açı..
Lezbiyen kızından babasına yanıt

hong kong'ta, kızının lezbiyen olmasını kabullenemeyen ve kızıyla evlenecek erkeğe 65 milyon dolar vereceğini söyleyen iş adamı cecil çao'ya (77) kızından, “sen bir erkekle evlendiğinde ben de bir erkekle evlenebilirim” yanıtı geldi. sosyal medyaya yansıyan teklifin ardından birbiri ardına evlenme ..
"Dünya dönüyorsa ben de dönerim!"

bu kez söz bir trans erkekte. İnan, işıl cinmen'e anlattı hayalinizdeki kişiye benzemek için neler yapıyorsunuz? spor, botoks, diyetisyen, estetik ameliyat… siz ne yapıyorsanız, İnan daha fazlasını yaptı. İnan, anatomik olarak bir kadın olarak doğdu. oysa şimdi bir erkek. bit kadar bir kız ç..
Bu kadının size söyleyecekleri var!

24 yaşındaki trans birey ela, yaşadıklarını işıl cinmen’e anlattı ela, güzel bir kız. 1.78 boyu, kızıla çalan saçları, içi gülen gözleri, yumuşacık bir sesi var. bilgi üniversitesi'ne gidiyor, sinema televizyon okuyor. daha 24 yaşında ama 100 yıllık bir mücadele vermiş gibi olgun ve vakur. o ..
LGBT aktivisti intihar etti

azerbaycan'da 20 yaşındaki lgbt aktivisti bir genç intihar etti. 23 azad lgbt grubunun başkanı olan şahmarlı, bakü’de çalıştığı ofiste arkadaşları tarafından ölü bulundu. İsa şahmarlı, intihar etmeden önce, "hepiniz ölümümde günahkarsınız. bu dünya benim renklerimi taşıyacak kadar renkl..
Ankara’yı Kuirleştirecek Festival İçin Geri Sayım Başladı!

pembe hayat lgbtt derneği’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği kuirfest, 16-23 ocak tarihleri arasında ankara’yı kuir bir başkent hâline getirmeye hazırlanıyor. festival yönetmeni bilge taş ile 3. kuirfest’in öne çıkan filmlerini, gösterimler kadar dikkat çeken yan etkinliklerini ve tabii ki yoğun emek..
Diger haberler:
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)
- xBeyz : Netflix adamın dibi (Haber:“Maalesef tüm eşcinsellerin çok önemli olduğunu he..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı
Türkiye A milli Voleybol takımının voleybolcusu Ebrar Karakurt, sosyal medya hesabından sevgilisi ile paylaşım yapması ardından bazı hesaplar ve haber siteleri tarafından homofobik bir dille hedef gös
(Okunma:2500)

Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları
Türkiye Milli Kadın Voleybol Takımı'nın başarılı oyuncusu Ebrar Karakurt, kız arkadaşıyla paylaştığı fotoğrafla gündeme geldi. Karakurt tepkilerin ardından paylaşımını silerken DW Türkçe sporda homofo
(Okunma:2046)

Bakanlık'ın Boğaziçi savunması: Tutuklamalar hukuka uygun
Adalet Bakanlığı, Kabe soruşturması kapsamında yapılan tutuklamalara ilişkin Anayasa Mahkemesi'ne verdiği cevapta, eşcinselliğin İslam'a göre haram olduğunu belirterek tutuklamaların kanuna uygun oldu
(Okunma:1958)Diger haberler:
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62

 Toplam Haber :1224