Almanya’da Lezbiyenlere Özel Mezarlık
berlin’in merkezindeki tarihî luteryen georgen parochial mezarlığında 400 metrekarelik bir alan lezbiyenlere ayrıldı. almanya’da yaşlı lezbiyenler için kurulmuş safia derneği, mezarlığın bakımı karşılığında alanın 30 yıllık kullanma hakkını elde etti. dernek sözcüsü usah zachau, mezarlığın “lezb..

Köşe Yazıları
Köşe yazısı bulunamadı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Miranda'dan ilginç itiraf

"biseksüel fantezileri yaşamak istiyorum" victoria secret'ın eski meleklerinden miranda kerr, ilginç bir itirafta bulundu. gq dergine röportaj veren 30 yaşındaki model, "bütün biseksüel fantezileri yaşamak istiyorum" dedi. geçtiğimiz aylarda çocuğunun babası orlando bloom'la yollarını ayıran k..
İngiltere’de Eşcinsel Çiftler Evlenme Haklarını Kullanmaya Başladı

İngiltere ve galler’de eşcinsel evliliklerin yasallaşmasının ardından pek çok eşcinsel çift cuma gecesi dünya evine girmeye başladı. siyasetçiler yasa değişikliğini olumlu karşılarken İngiltere başbakanı david cameron da değişiklikle insanlara “eşcinsel ya da heteroseksüel” herkesin eşit olduğu mes..
Miley Cyrus Kadın Hayranı İle Öpüştü

geçtiğimiz günlerde verdiği konserinde pop şarkıcısı katy perry ile öpüşen miley cyrus bu kez de kadın hayranını öptü. aykırı tavırları ile gündemden düşmeyen şarkıcı miley cyrus, bangerz turnesi kapsamında las vegas'ta konser verdi. cyrus konserde izleyiciler arasındaki bir kadın hayranına yaklaşt..
Eşcinsel olmak nerelerde yasak?

milyonlarca insan eşcinsel ilişkiyi yasadışı sayan ve eşcinsel oldukları için insanları yargılayan yerlerde yaşamaya devam ediyor. beş ülkede ve iki ülkenin de bazı bölgelerinde eşcinselliğe hala idam cezası veriliyor. kimilerinde de cinsel tercihi nedeniyle insanlar hapis ve benzeri cezalara çarptı..
En popüler lezbiyen çift şimdi de Tayland’da

ünlü İngiliz model cara delavigne yoğun geçen londra moda haftası’nın ardından kendisinden 14 yaş büyük, oyuncu kız arkadaşı michelle rodrigez ile birlikte tayland’a tatile gitti. oscar partilerine katılmak yerine sakin bir tatil yapmayı tercih eden çift, tayland’da iki arkadaşları ile birlikte..
'Cinsiyet değişimi' ameliyatını SGK karşılayacak

eğitim ve araştırma hastanelerine 3 ay önce yollanan yazıyla cinsiyet değişikliği ameliyatlarının masraflarının sgk güvencesinde olduğunu belirtildi! trans bir bireyin trakya üniversitesi’ne 13 eylül 2013 tarihinde yaptığı cinsiyet geçiş ameliyatı başvurusu üstüne sgk başkanlığı’nın İstanbul sosy..
Ellen Page Lezbiyen Olduğunu Açıkladı

hollywood oyuncusu ellen page, sevgililer günü’nde eşcinsel olduğunu açıkladı. “juno” filmindeki rolüyle tanınan page, human rights campaign’in lgbtİ (lezbiyen, gey, biseksüel, trans, interseks) gençler üzerine düzenlediği konferansta açıldı. “bugün buradayım çünkü eşcinselim. ve belki bir fark yar..
Baki Koşar Haftası “Kontrol” Temasıyla Başlıyor!

bu yıl 17-23 şubat tarihleri arasında 6.sı gerçekleştirilecek olan baki koşar nefret suçlarıyla mücadele haftası, kontrol ve disiplin mekanizmalarını “kontrol” başlığıyla ele alacak. siyah pembe üçgen İzmir tarafından kurulduğu 2009 yılından bu yana her yıl şubat ayında düzenlenen hafta, adını v..
Diger haberler:
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62

 Toplam Haber :1232