TÜM ŞEHİR LGBT TEMALI TRAFİK LAMBALARIYLA SÜSLENDİ
eurovision öncesi viyana’da hazırlıklar son hızla devam ediyor. şehir parlamentosunun aldığı bir kararla şehirdeki bütün trafik lambaları lgbt temalı olarak dönüştürüldü. eşcinsel temalı trafik lambalarının eurovision sonrası da şehiri süsleyip süslemeyeceği ise henüz bir merak konusu. viyana sak..

Köşe Yazıları
Köşe yazısı bulunamadı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Senin 'hormonlu domates' adayın kim?

yılın homofobik ve transfobik kurum ve kişilerini seçen hormonlu domates homofobi ve transfobi ödülleri’nin 11.’si için aday önerileri 25 mayıs’a kadar gönderilebilir. 23. İstanbul lgbtİ (lezbiyen, gey, biseksüel, trans, İnterseks) onur haftası kapsamında düzenlenen hormonlu domates homofobi ve t..
Miley Cyrus'tan ''eşcinsel ilişki'' itirafı

miley cyrus'tan ''eşcinsel ilişki'' itirafı amerikalı şarkıcı miley cyrus, açıklamalarıyla ses getirmeye devam ediyor. geçen hafta eşcinsel ilişkiler yaşadığını açıklayan miley cyrus, yalnız olmayı sorun etmediğini ve bunda feminist olmasının katkısının büyük olduğunu söyledi. çocuk yıldız olduğu..
İngiltere lezbiyen evliliği konuşuyor

daily star gazetesi, ünlü İngiliz aktrist kelly brook (35)'un amerikalı oyuncu elisha cuthbert (32) ile evlendiğini yazdı. birinci sayfadan "kelly'nin lezbiyen evliliği" başlığını atan daily star gazetesi, kelly brook'un lezbiyen evlilik şokunu "bebek ve kız arkadaşı dünya evine girdiler" diye verd..
Anadolu’dan trans aday!

ahura lgbtİ aktivisti trans kadın deva özenen anadolu partisi’nden İzmir 2. bölge 5. sıra milletvekili adayı oldu. anadolu partisi’nden aday adayı olan ahura lgbtİ aktivisti trans kadın deva özenen İzmir 2. bölge 5. sıra milletvekili adayı oldu. kaosgl’den yıldız tar’ın haberine göre; adaylığını ..
Konak Belediyesi LGBTİ komisyonu kurdu

İzmir'de konak belediyesi bünyesindeki kent konseyi, cinsel kimliği nedeniyle toplumda ötekileştirilen lgbtİ'ler için çalışma grubu kurdu. İzmir'de konak belediyesi bünyesindeki kent konseyi, cinsel kimliği nedeniyle toplumda ötekileştirilen lgbtİ'ler (lezbiyen, gay, biseksüel, transseksüel, inte..
LEZBİYEN ÇİFT VE ÇOCUKLARININ HAYATINA ODAKLANAN FOTOĞRAF SERİSİ

polonyalı fotoğrafçı anna liminowicz, ‘between the blocks’ isimli projesi için varşova’da ikamet eden honorata ve agnieszka’nin hayatını mercek altına alıyor. lezbiyen çift, mutluluklarını natalie ve antek isimli iki çocuklarıyla daha da anlamlı hale getiriyorlar. şu an 14 yaşında olan natalie, h..
Onur Kayır

malesef çok sevdiğimiz lgbt bireyi onur kayır arkadaşımızı kaybettik. lezce ailesi olarak, kendisine allah'tan rahmet kederli ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyoruz...
ÜNLÜ OYUNCU LEZBİYEN OLDUĞUNU İLK KEZ İTİRAF ETTİ

alacakaranlık serisi ile şöhretini artıran kristen stewart, bir süredir birlikte olduğu ileri sürülen alicia cargile ile ilk kez el ele görüntülendi. los angeles'ta objektiflere takılan ikili biraz "tedirgin" bir şekilde birbirlerinin elini tutarak yürüyordu. geçen yılın eylül ayından beri bir..
Diger haberler:
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48

 Toplam Haber :1232