Tunus’ta lezbiyen aktivistlere nefret saldırıları!
tunus’ta eşcinsel, biseksüel ve trans kadın örgütü chouf üyesi iki kadın, nefret saldırılarına maruz kaldı. tunus’ta geçtiğimiz hafta eşcinsel, biseksüel ve trans kadın örgütü chouf üyesi iki kadın tecavüz ve fiziksel şiddete maruz kaldı. kadınlardan biri, bıçak zoruyla bir erkeğin tecavüzüne..

Köşe Yazıları
Simurg Nakrut
2020 2021
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Amerika'nın İlk Lezbiyen-Hindu Düğünü

aşk cinsiyet tanımaz amerika'nın ilk eşcinsel hindu düğünü coşkuyla karşılandı. shannon ve seema isimli çiftin düğününden pek çok fotoğraf basına yansıdı. çift fitness dersinde tanışmış ve ilk görüşte aşık olmuş. birlikte geçen altı yıldan sonra evlenmeye karar vermişler. genç çift artık çok m..
Star Wars'a lezbiyen karakter geliyor

filmleri ve çizgi romanlarıyla da bilinen star wars (yıldız savaşları) romanındaki karakterlere ilk defa bir lgbtİ üyesi ekleniyor. star wars'un gelecek hafta yayımlanacak olan 'star wars: lords of the sith' adlı yeni romanında moff mors isimli lezbiyen bir karakter yer alacak. roman paul s kemp..
Bir Vajinası Olan Herkesin Mutlaka Bilmesi Gereken 21 Şey

vajinanızı daha yakından tanımak, onun hakkında bilgi sahibi olmak istemez misiniz? İstiyorsanız sizi içeriğimize alalım 1. klitoris bir düğme değildir. dışarıdan bakıldığında nokta gibi görünen klitoris buzdağının görünen kısmıdır. deri altında ilerleyip ikiye ayrılır ve vulvanın iki tanına doğ..
TDK’yı seviciler bassın!

tdk “müsait”sen biz dünden hazırız! kaos gl derneği olarak büyük lezbiyen sözlüğü’nün ilk adımlarını atalım ve tdk’yla lezbiyen dayanışması gösterelim istedik. türk dil kurumu’nu göreve davet ediyoruz! yabancı dizilerde, filmlerde, kitaplarda lezbiyenler arasında kullanılan çeşit çeşit kelimeleri..
Lezbiyen çiftten korkunç cinayet

İngiltere’de kiki muddar isimli kadın (43), lezbiyen bir ilişki yaşadığı komşusu polly chowdhury’yi (35) sosyal medya sitesi facebook’ta yarattığı hayali karakterleri kullanarak önce kocasını evden kovmaya sonra da 8 yaşındaki kızı ayesha’yı işkence ederek öldürmeye ikna etti. İngiltere’de kiki m..
Filmmor Kadınların Direnişiyle Başlıyor

"kadınların sineması, kadınların direnişi, direnişin sineması" temasıyla düzenlenecek 13. uluslararası gezici filmmor kadın film festivali, 13 mart cuma günü İstanbul’dan yola çıkıyor. 13. uluslararası gezici filmmor kadın filmleri festivali’nin bu yılki programı ve altın bamya adayları bugün ram..
Ünlü Yıldızın Babası Önce Kadın, Sonra Lezbiyen Olacak!

cinsiyet değiştirme ameliyatından sonra adının "belinda" olacağını söyleyen kim kardashian'ın babası bruce jenner, lezbiyen olmak istediğini de belirtti. kardashian'lar özel hayatlarındaki sanasayonlarıyla dünya gündeminden düşmüyor. kim'in babası bruce jenner kısa süre önce cinsiyet değiştirere..
Facebook Cinsiyet Seçiminde Sınırsız Özgürlük

facebook profil ekranında cinsiyet seçimine getirdiği sınırlamayı kaldırarak, üyelerine cinsiyet seçiminde sınırsız özgürlük getirdi. dileyen, istediği cinsiyet seçimini yazabilecek. facebook üyeleri 2014 yılından beri profillerindeki cinsiyet hanesini 58 farklı cinsiyet seçeneğinden biri ile dol..
Diger haberler:
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48

 Toplam Haber :1212

En son yapılan okuyucu yorumları
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)
- xBeyz : Netflix adamın dibi (Haber:“Maalesef tüm eşcinsellerin çok önemli olduğunu he..)
- MaRJiNaL : Çok güzel bir liste olmuş ama maalesef çoğunu izleyemiyoruz sitede film izleyebilseydik keşke umarı (Haber:Sonu Mutlu Biten 15 Muhteşem Lezbiyen Filmi..)
- yellowred : Diyanet kapatılsınn (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48

 Toplam Haber :1212