Homofobikseniz, gizli bir eşcinsel olma ihtimaliniz oldukça yüksek
homofobi dünya genelinde oldukça yaygın olan ayrımcılık türlerinden bir tanesi. yeni sonuçlanan bir dizi psikoloji araştırması ise homofobik davranış barındıran insanları düşündürtecek cinsten. araştırmaya göre, homofobik insanların eşcinsel olmaya eğilimleri var. ib times’ın haberine göre, alman..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Batı Kudüs'teki eşcinsel yürüyüşünde bıçaklı saldırı: 6 yaralı

batı kudüs'te "eşcinsel gurur yürüyüşü" düzenleyen İsrailli gruba bıçaklı saldırı yapıldığı, 6 kişinin yaralandığı bildirildi. İsrail basınında yer alan haberlerde, saldırganın bir ortodoks yahudi olduğu ve olay yerinde gözaltına alındığı belirtildi. hafif şekilde yaralanan göstericilerin ise ola..
Lezbiyenlerin Çifte Bebek Sevinci

facebook'da ücretsiz donor sitesinden sperm alarak çocuk sahibi olan lezbiyen çift, ikiz bebek sahibi oldu. rebecca ve vicci 2013'de evlendiklerinden beri çocuk sahibi olmak istiyordu ancak donörlerin çok pahalı olması onların bu isteğine engel oluyordu. daha sonra facebook'da ücretsiz donör ilanı ..
Miley Cyrus lezbiyen aşkı Stella Maxwell'le yakalandı

victoria’s secret meleği stella maxwell ile öpüşürken yakalanan miley cyrus’ın romantik anları, asistanlarından birinin “çekim başlıyor” uyarısıyla sona erdi. bir süre önce biseksüel olduğunu açıklayan miley cyrus, victoria's secret meleği stella maxwell ile öpüşürken görüntülendi. miley cyrus..
Homofobik ve transfobik esnaf protesto edildi

İstanbul taksim’de 28 haziran tarihindeki lgbtİ onur yürüyüşü'nde polis şiddetinden kaçmak isterken esnafın şiddetine maruz kalan lgbtİ'ler, sözlü ve fiziksel şiddete uğradıkları dükkanların önünde protesto eylemi gerçekleştirdi. İstanbul taksim’de 28 haziran tarihindeki lgbtİ onur yürüyüşü'nde p..
LGBTİ`lerden İstanbul Valisi`ne protesto: Buradayız Alışın Gitmiyoruz!

28 haziran pazar günü gerçekleşen onur yürüyüşü'ne yapılan yasa dışı polis müdahalesine lgbtİ bireylerden suç duyurusu. geçtiğimiz pazar günü yapılmak istenen onur yürüyüşü'ne karşı polisin uyguladığı şiddet nedeniyle istanbul adliyesi önünde "buradayız alışın gitmiyoruz" yazılı pankartın ardında..
CHP: LGBTİ`lilerin sorunları araştırılsın

chp İzmir milletvekili zeynep altıok öncülüğünde 47 vekil; kaos gl nefret suçları raporu’na dayanarak, lgbtİ’lerin sorunlarını araştırmak üzere meclis’te komisyon kurulmasını istedi. chp İzmir milletvekili zeynep altıok öncülüğünde 47 chp'li milletvekili tbmm başkanlığı’na lezbiyen, gey, biseksüe..
Onur Yürüyüşü’ne saldırı İzmir`de protesto edildi

İstanbul’daki lgbtİ onur yürüyüşü’ne, ramazan ayı gerekçe gösterilerek saldırılması İzmir’de lgbtİ bireylerin katılımıyla protesto edildi. İstanbul lgbtİ onur yürüyüşü’ne bu sene İstanbul valiliği tarafından ramazan ayının gerekçe gösterilerek engel olunması ve yürümek isteyenlere polisin saldır..
Rayo Vallecano eşcinsel forma ile sahaya çıkacak

İspanya'nın la liga takımlarından rayo vallecano eşcinsellerin mücadelesine destek vermek için önümüzdeki sezondan itibaren "lgbt" lezbiyen, gey, biseksüel ve transgender'lerin sembolü olan gökkuşağı renklerle çıkma kararı aldı. karar İspanya'da büyük taktir topladı. İspanya'da işçi sınıfının tak..
Diger haberler:
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)
- xBeyz : Netflix adamın dibi (Haber:“Maalesef tüm eşcinsellerin çok önemli olduğunu he..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı
Türkiye A milli Voleybol takımının voleybolcusu Ebrar Karakurt, sosyal medya hesabından sevgilisi ile paylaşım yapması ardından bazı hesaplar ve haber siteleri tarafından homofobik bir dille hedef gös
(Okunma:2500)

Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları
Türkiye Milli Kadın Voleybol Takımı'nın başarılı oyuncusu Ebrar Karakurt, kız arkadaşıyla paylaştığı fotoğrafla gündeme geldi. Karakurt tepkilerin ardından paylaşımını silerken DW Türkçe sporda homofo
(Okunma:2046)

Bakanlık'ın Boğaziçi savunması: Tutuklamalar hukuka uygun
Adalet Bakanlığı, Kabe soruşturması kapsamında yapılan tutuklamalara ilişkin Anayasa Mahkemesi'ne verdiği cevapta, eşcinselliğin İslam'a göre haram olduğunu belirterek tutuklamaların kanuna uygun oldu
(Okunma:1958)Diger haberler:
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43

 Toplam Haber :1224