DORITOS’TAN LGBT TEMALI MISIR CİPSİ
dünyanın en büyük mısır cipsi üreticisi doritos, lgbt camiasını desteklemek amacıyla “rainbows-gökkuşakları” adında bir mısır cipsi piyasaya sürdü. gökkuşağı renklerine bürünen mısır cipsi, it gets better isimli lgbt bireyleri destekleyen bir dernek programına fon oluşturacak. bu mısır cipsi şu a..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Lezbiyen olduğunu söyleyemedi, seks için erkek kılığına girdi…

2 yıl boyunca kimliğini ve görüntüsünü gizleyerek, erkek gibi görünüp, hile yaparak cinsel ilişkide bulunan 25 yaşındaki gayle newland, hüküm giydi. dailymail'in haberine göre; çift, yaklaşık 10 kez beraber olmuştu, ta ki newland’in maskesi düşene ve penis protez taktığı görülene kadar… newland,..
Eşcinsel penguenler heteroseksüel penguenlerin yumurtalarını çaldı

bir çift eşcinsel penguenin, heteroseksüel penguenlerden “baba” olmak adına yumurta çaldıkları bildirildi. çift, hırsızlıklarını saklamak için yumurtalarıyla birlikte paytak paytak yürümeye başlamadan önce ailelerin ayaklarının altına taş yerleştirmeye başladı.ama bu hileleri, hayvanat bahçesindeki ..
Elton John: Eşcinsel hakları konusunda Putin'le görüşmek isterim

dünyaca ünlü sanatçı elton john, eşcinsel hakları konusunda "aptalca" olarak tanımladığı yaklaşımına ilişkin rusya devlet başkanı vladimir putin'le görüşüp tartışmak istediğini söyledi. ukrayna'da devlet başkanı petro poroşenko'yla görüşen ve ülkesinin gay, biseksüel, lezbiyen ve transeksüel ha..
LEZBİYEN ÇİFTE BEBEK ŞOKU

sperm bankası yazım hatası yapınca lezbiyen çiftin melez bebekleri oldu. abd'de sarışın bebek talebiyle sperm bankasından aldığı spermleri kullanan lezbiyen anne, dünyaya melez bir çocuk getirince kliniği dava etti. abd'de yaşayan jennifer cramblett, eşcinsel bir kadın olarak sperm bankası ara..
3. Etkinliğimiz

3. etkinliğimiz www.lezce.com olarak 3. etkinliğimizle tekrar bir aradayız. İlk etkinliğimiz moda halı sahasında ki müsabakamız idi. 2. etkinliğimiz ise piknik havasında geçti. her etkinliğimize biraz daha fazla katılım oldu. bu etkinliğimizde de daha çok üyemizin geleceğini ve yeni arkadaşlık..
Aynı cinsiyetten iki kişi bebek sahibi olabilecek!

bilimfili'nin haberine göre bilim insanları dışarıdan yumurta transferi ya da sperm bağışlanması gerekmeksizin aynı cinsiyetten iki kişinin bebek sahibi olmasının mümkün olduğunu gösterdi. bilim insanları ilk kez aynı cinsiyetten iki kişinin dışarıdan yumurta transferi ya da sperm bağışlanmasın..
Trafik ışıklarında eşcinsel açılımı

münih’te 'christopher street day' etkinlikleri kapsamında bir süre önce kentin bazı caddelerindeki kavşaklara geçici olarak takılan gay ve lezbiyen motifli trafik ışıkları kalıcı oldu. münih’te 'christopher street day' etkinlikleri kapsamında bir süre önce kentin bazı caddelerindeki kavşaklara ge..
Homofobikseniz, gizli bir eşcinsel olma ihtimaliniz oldukça yüksek

homofobi dünya genelinde oldukça yaygın olan ayrımcılık türlerinden bir tanesi. yeni sonuçlanan bir dizi psikoloji araştırması ise homofobik davranış barındıran insanları düşündürtecek cinsten. araştırmaya göre, homofobik insanların eşcinsel olmaya eğilimleri var. ib times’ın haberine göre, alman..
Diger haberler:
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- NIC : Alle ve sosyal hizmetlere bei. Çocuk dövülmüyor taciz götmüyor sadece Ailesi 2 bayan. Gitsinler norm (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Firuz : Bence çok güzel imkan olsa da bizim ülkemizde de böle bişe olsa madem dışlanılıyor (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- xblackcatx : Tecavüz cinayete gelince sessiz olun ama insanların fikirleri tercihleri söz konusu olunca insanlıkt (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- Gulben : (Haber:Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zam..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlendiklerini duyurdu
Miss Arjantin ve Miss Porto Riko güzellik yarışmalarında birinci gelerek kraliçe tacını takmalarının ardından ülkelerini uluslararası yarışmalarda temsil eden Mariana Varela ve Fabiola Valentín evlend
(Okunma:2597)

Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlendiklerini duyurdu
Miss Arjantin ve Miss Porto Riko güzellik yarışmalarında birinci gelerek kraliçe tacını takmalarının ardından ülkelerini uluslararası yarışmalarda temsil eden Mariana Varela ve Fabiola Valentín evlend
(Okunma:2578)Diger haberler:
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43

 Toplam Haber :1232