Elton John: Eşcinsel hakları konusunda Putin'le görüşmek isterim
dünyaca ünlü sanatçı elton john, eşcinsel hakları konusunda "aptalca" olarak tanımladığı yaklaşımına ilişkin rusya devlet başkanı vladimir putin'le görüşüp tartışmak istediğini söyledi. ukrayna'da devlet başkanı petro poroşenko'yla görüşen ve ülkesinin gay, biseksüel, lezbiyen ve transeksüel ha..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Herkes Karşı, Herkese Karşı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
LEZBİYEN ÇİFTE BEBEK ŞOKU

sperm bankası yazım hatası yapınca lezbiyen çiftin melez bebekleri oldu. abd'de sarışın bebek talebiyle sperm bankasından aldığı spermleri kullanan lezbiyen anne, dünyaya melez bir çocuk getirince kliniği dava etti. abd'de yaşayan jennifer cramblett, eşcinsel bir kadın olarak sperm bankası ara..
3. Etkinliğimiz

3. etkinliğimiz www.lezce.com olarak 3. etkinliğimizle tekrar bir aradayız. İlk etkinliğimiz moda halı sahasında ki müsabakamız idi. 2. etkinliğimiz ise piknik havasında geçti. her etkinliğimize biraz daha fazla katılım oldu. bu etkinliğimizde de daha çok üyemizin geleceğini ve yeni arkadaşlık..
Aynı cinsiyetten iki kişi bebek sahibi olabilecek!

bilimfili'nin haberine göre bilim insanları dışarıdan yumurta transferi ya da sperm bağışlanması gerekmeksizin aynı cinsiyetten iki kişinin bebek sahibi olmasının mümkün olduğunu gösterdi. bilim insanları ilk kez aynı cinsiyetten iki kişinin dışarıdan yumurta transferi ya da sperm bağışlanmasın..
Trafik ışıklarında eşcinsel açılımı

münih’te 'christopher street day' etkinlikleri kapsamında bir süre önce kentin bazı caddelerindeki kavşaklara geçici olarak takılan gay ve lezbiyen motifli trafik ışıkları kalıcı oldu. münih’te 'christopher street day' etkinlikleri kapsamında bir süre önce kentin bazı caddelerindeki kavşaklara ge..
Homofobikseniz, gizli bir eşcinsel olma ihtimaliniz oldukça yüksek

homofobi dünya genelinde oldukça yaygın olan ayrımcılık türlerinden bir tanesi. yeni sonuçlanan bir dizi psikoloji araştırması ise homofobik davranış barındıran insanları düşündürtecek cinsten. araştırmaya göre, homofobik insanların eşcinsel olmaya eğilimleri var. ib times’ın haberine göre, alman..
Batı Kudüs'teki eşcinsel yürüyüşünde bıçaklı saldırı: 6 yaralı

batı kudüs'te "eşcinsel gurur yürüyüşü" düzenleyen İsrailli gruba bıçaklı saldırı yapıldığı, 6 kişinin yaralandığı bildirildi. İsrail basınında yer alan haberlerde, saldırganın bir ortodoks yahudi olduğu ve olay yerinde gözaltına alındığı belirtildi. hafif şekilde yaralanan göstericilerin ise ola..
Lezbiyenlerin Çifte Bebek Sevinci

facebook'da ücretsiz donor sitesinden sperm alarak çocuk sahibi olan lezbiyen çift, ikiz bebek sahibi oldu. rebecca ve vicci 2013'de evlendiklerinden beri çocuk sahibi olmak istiyordu ancak donörlerin çok pahalı olması onların bu isteğine engel oluyordu. daha sonra facebook'da ücretsiz donör ilanı ..
Miley Cyrus lezbiyen aşkı Stella Maxwell'le yakalandı

victoria’s secret meleği stella maxwell ile öpüşürken yakalanan miley cyrus’ın romantik anları, asistanlarından birinin “çekim başlıyor” uyarısıyla sona erdi. bir süre önce biseksüel olduğunu açıklayan miley cyrus, victoria's secret meleği stella maxwell ile öpüşürken görüntülendi. miley cyrus..
Diger haberler:
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43

 Toplam Haber :1229

En son yapılan okuyucu yorumları
- Firuz : Bence çok güzel imkan olsa da bizim ülkemizde de böle bişe olsa madem dışlanılıyor (Haber:Bu ulusu daha önce duymadığınıza eminiz! Mercan De..)
- xblackcatx : Tecavüz cinayete gelince sessiz olun ama insanların fikirleri tercihleri söz konusu olunca insanlıkt (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- Gulben : (Haber:Lezce.com 10. Yılını Sizlerle Kutluyor - Parti Zam..)
- bigbaby : Bir yabancı erkek sporcunun google haberlerinde okumuştum.Lgbt`yi desteklemeyen ülkeler için katılma (Haber:Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları..)
- bigbaby : Bir zamanlar olan şortumu giymeyi özlemek için kilo almak yeterlidir :) Hala duruyor. (Haber:Tommy Hilfiger’ın Yeni Cinsiyetsiz Koleksiyonu Çık..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43

 Toplam Haber :1229