Senin 'hormonlu domates' adayın kim?
yılın homofobik ve transfobik kurum ve kişilerini seçen hormonlu domates homofobi ve transfobi ödülleri’nin 11.’si için aday önerileri 25 mayıs’a kadar gönderilebilir. 23. İstanbul lgbtİ (lezbiyen, gey, biseksüel, trans, İnterseks) onur haftası kapsamında düzenlenen hormonlu domates homofobi ve t..

Köşe Yazıları
Ogan İnsan‏
İyi geldi, Size Geldiler Mi?
Simurg Nakrut
2020 2021
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Miley Cyrus'tan ''eşcinsel ilişki'' itirafı

miley cyrus'tan ''eşcinsel ilişki'' itirafı amerikalı şarkıcı miley cyrus, açıklamalarıyla ses getirmeye devam ediyor. geçen hafta eşcinsel ilişkiler yaşadığını açıklayan miley cyrus, yalnız olmayı sorun etmediğini ve bunda feminist olmasının katkısının büyük olduğunu söyledi. çocuk yıldız olduğu..
İngiltere lezbiyen evliliği konuşuyor

daily star gazetesi, ünlü İngiliz aktrist kelly brook (35)'un amerikalı oyuncu elisha cuthbert (32) ile evlendiğini yazdı. birinci sayfadan "kelly'nin lezbiyen evliliği" başlığını atan daily star gazetesi, kelly brook'un lezbiyen evlilik şokunu "bebek ve kız arkadaşı dünya evine girdiler" diye verd..
Anadolu’dan trans aday!

ahura lgbtİ aktivisti trans kadın deva özenen anadolu partisi’nden İzmir 2. bölge 5. sıra milletvekili adayı oldu. anadolu partisi’nden aday adayı olan ahura lgbtİ aktivisti trans kadın deva özenen İzmir 2. bölge 5. sıra milletvekili adayı oldu. kaosgl’den yıldız tar’ın haberine göre; adaylığını ..
Konak Belediyesi LGBTİ komisyonu kurdu

İzmir'de konak belediyesi bünyesindeki kent konseyi, cinsel kimliği nedeniyle toplumda ötekileştirilen lgbtİ'ler için çalışma grubu kurdu. İzmir'de konak belediyesi bünyesindeki kent konseyi, cinsel kimliği nedeniyle toplumda ötekileştirilen lgbtİ'ler (lezbiyen, gay, biseksüel, transseksüel, inte..
LEZBİYEN ÇİFT VE ÇOCUKLARININ HAYATINA ODAKLANAN FOTOĞRAF SERİSİ

polonyalı fotoğrafçı anna liminowicz, ‘between the blocks’ isimli projesi için varşova’da ikamet eden honorata ve agnieszka’nin hayatını mercek altına alıyor. lezbiyen çift, mutluluklarını natalie ve antek isimli iki çocuklarıyla daha da anlamlı hale getiriyorlar. şu an 14 yaşında olan natalie, h..
Onur Kayır

malesef çok sevdiğimiz lgbt bireyi onur kayır arkadaşımızı kaybettik. lezce ailesi olarak, kendisine allah'tan rahmet kederli ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyoruz...
ÜNLÜ OYUNCU LEZBİYEN OLDUĞUNU İLK KEZ İTİRAF ETTİ

alacakaranlık serisi ile şöhretini artıran kristen stewart, bir süredir birlikte olduğu ileri sürülen alicia cargile ile ilk kez el ele görüntülendi. los angeles'ta objektiflere takılan ikili biraz "tedirgin" bir şekilde birbirlerinin elini tutarak yürüyordu. geçen yılın eylül ayından beri bir..
Melanie ve Vanessa Iris Roy'un pozları olay oldu

melanie ve vanessa iris roy her ikisi de anne olmak isteyen lezbiyen bir çift. birer yıl arayla hamile kalan çift instagrama koydukları fotoğrafın ardından fenomen oldu. fotoğrafı, “kadın vücudu inanılmaz. İçinde başka bir insanın büyüyor olması muhteşem bir duygu. umarım bu resimler başka kadınl..
Diger haberler:
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46

 Toplam Haber :1213

En son yapılan okuyucu yorumları
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)
- xBeyz : Netflix adamın dibi (Haber:“Maalesef tüm eşcinsellerin çok önemli olduğunu he..)
- MaRJiNaL : Çok güzel bir liste olmuş ama maalesef çoğunu izleyemiyoruz sitede film izleyebilseydik keşke umarı (Haber:Sonu Mutlu Biten 15 Muhteşem Lezbiyen Filmi..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Almanya'nın bir köyündeki lezbiyen papaz çift
Ellen ve Stefanie Radtke evli bir lezbiyen çift. Her ikisi de Protestan Kilisesi‘nde papaz ve bir YouTube yıldızı. Çift üç yıl önce Almanya’nın Aşağı Saksonya eyaletindeki Eime köyüne atandı. Köydeki
(Okunma:782)Diger haberler:
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46

 Toplam Haber :1213