Google’dan trans erkek geçiş süreci reklamı
google bir trans erkeğin cinsiyet geçiş sürecini anlattığı yeni bir reklam yayınladı. dünyanın çeşitli yerlerindeki onur haftası etkinliklerinde yayınlanan reklam, jake adındaki trans erkeğin çocukluğu hakkında konuşmasıyla başlıyor. reklamın ilerleyen dakikalarında jake, trans erkek bir çocuk ol..

Köşe Yazıları
Özgür Kelebek
Sanki Bir Rüya 2
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Hormonlu Domates adayları belli oldu

11. hormonlu domates homofobi-transfobi ödülleri’nde kimleri görmek istersiniz? oylamaya katılın, homofobik ve transfobikler ödülsüz kalmasın... hormonlu domates homofobi-transfobi ödülleri bu yıl 11. kez sahiplerine gidecek. lgbtİ onur haftası kapsamında ödüller, 24 haziran çarşamba akşamı şişli k..
Annesi lezbiyen ilişkiyi onayladı

'alacakaranlık' serisindeki 'bella swan' karakteriyle tanına kristen stewart, iki yıl önce rol arkadaşı robert pattinson ile yollarını ayırmıştı. bu süre içinde adı kimseyle anılmayan oyuncu, 6 aydır asistanı alicia cargile ile ayrılmaz ikili oldu. yakınlıklarının aşka dönüşüğü konuşulan stewart ..
Meksika'da eşcinsel evlilik artık serbest

meksika, mahkeme kararıyla eşcinsel evliliği serbest bıraktı. meksika'da yüksek mahkeme, eşcinsel evliliğin engellenmesinin anayasal olmadığına karar verdi. kararın ardından parlamentodan yasal düzenleme çıkmamış olsa bile eşcinsel çiftlerin evlenmesinin önündeki engelin kalktığı belirtiliyor. n..
TODAP: Homofobik/Transfobik Kitapları Almıyoruz!

toplumsal dayanışma İçin psikologlar derneği (todap) toplumu homofobik ve transfobik kitaplar almamaya çağırdı. bunun için change.org’da bir kampanya başlatan todap boykot çağrısının yanında lgbtİ varoluşları “hastalık” olarak tanımlayan “onarım terapisi”, “düzeltme terapisi” gibi uygulamaları tavsi..
Onur Yürüyüşü`nde eşit temsiliyet istendi

İzmir lgbtİ İnsaiyatifi ve gökkuşağı dayanışma ağı'nın düzenlediği onur yürüyüşü'ne katılan aktivistler, lgbtİ'ler için eşit temsiliyet istedi. İzmir lgbtİ İnsaiyatifi ve gökkuşağı dayanışma ağı tarafından kıbrıs şehitleri caddesi'nde 3.kez onur yürüyüşü düzenlendi. yürüyüşe, hdp İl eşbaşkanı ca..
Atina`da "11.Eşcinseller Gurur Yürüyüşü"

yunanistan'ın başkenti atina'da, bu yıl 11'incisi düzenlenen, "eşcinseller gurur yürüyüşü"ne ülkenin farklı şehirlerinden çok sayıda kişi katıldı. klathmonos meydanı'nda toplanan yüzlerce eşcinsel, parlamento binasının da bulunduğu sintagma meydanı'na doğru yürüyüşe geçti. müzik eşliğinde dans..
23. İstanbul LGBTİ Onur Haftası başlıyor!

“normal” temasıyla düzenlenecek 23. İstanbul lgbtİ onur haftası’nda paneller, filmler, atölyeler, gösteriler ve partilerden oluşan dopdolu program tüm haftaya yayılıyor. hafta, 28 haziran pazar günü saat 17.00’da İstiklal caddesi’nde yapılacak 13. onur yürüyüşü ile binlerce kişiyi buluşturacak. h..
Tel Aviv'de eşcinsel yürüyşüne on binlerce kişi katıldı

İsrail'in başkenti tel aviv'de bu yıl onyedincisi düzenlenen "eşcinseller gurur yürüyüşü"ne on binlerce eşcinsel katıldı. tel aviv'deki meir park'ta öğle saatlerinde toplanmaya başlayan eşcinseller için polis geniş güvenlik önlemleri aldı. şehir içinde birçok yolu trafiğe kapatan polis, çevredeki..
Diger haberler:
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46

 Toplam Haber :1232