Halı Saha Maç Etkinliği
lezce.com etkinliği adına halı saha maçı düzenlemesi yapılıcaktır. 6 şar yada 7 şer gruplar şeklin de olucak etkinliğimize seyirci olarak tüm üyelerimiz de davetlidir :) bu karşılaşmada kesin şekilde bulunmak isteyen üyelerimiz untilsleep nickine mesaj atmaları gerekmektedir. gün - tarih ve y..

Köşe Yazıları
Köşe yazısı bulunamadı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
İŞTE RÜZGAR ERKOÇLAR’IN YENİ HAYATI

İki sene önce operasyon geçirerek cinsiyet değiştiren oyuncu rüzgar erkoçlar yeni hayatına tamamen alıştı. bir süre gözlerden uzak kalan erkoçlar, artık sosyal medya aracılığıyla günlük yaşamından kesitler paylaşıyor. erkoçlar son olarak yeni saç kesimini gösteren bir fotoğrafı paylaştı. oyunc..
Tunus’ta lezbiyen aktivistlere nefret saldırıları!

tunus’ta eşcinsel, biseksüel ve trans kadın örgütü chouf üyesi iki kadın, nefret saldırılarına maruz kaldı. tunus’ta geçtiğimiz hafta eşcinsel, biseksüel ve trans kadın örgütü chouf üyesi iki kadın tecavüz ve fiziksel şiddete maruz kaldı. kadınlardan biri, bıçak zoruyla bir erkeğin tecavüzüne..
Amerika'nın İlk Lezbiyen-Hindu Düğünü

aşk cinsiyet tanımaz amerika'nın ilk eşcinsel hindu düğünü coşkuyla karşılandı. shannon ve seema isimli çiftin düğününden pek çok fotoğraf basına yansıdı. çift fitness dersinde tanışmış ve ilk görüşte aşık olmuş. birlikte geçen altı yıldan sonra evlenmeye karar vermişler. genç çift artık çok m..
Star Wars'a lezbiyen karakter geliyor

filmleri ve çizgi romanlarıyla da bilinen star wars (yıldız savaşları) romanındaki karakterlere ilk defa bir lgbtİ üyesi ekleniyor. star wars'un gelecek hafta yayımlanacak olan 'star wars: lords of the sith' adlı yeni romanında moff mors isimli lezbiyen bir karakter yer alacak. roman paul s kemp..
Bir Vajinası Olan Herkesin Mutlaka Bilmesi Gereken 21 Şey

vajinanızı daha yakından tanımak, onun hakkında bilgi sahibi olmak istemez misiniz? İstiyorsanız sizi içeriğimize alalım 1. klitoris bir düğme değildir. dışarıdan bakıldığında nokta gibi görünen klitoris buzdağının görünen kısmıdır. deri altında ilerleyip ikiye ayrılır ve vulvanın iki tanına doğ..
TDK’yı seviciler bassın!

tdk “müsait”sen biz dünden hazırız! kaos gl derneği olarak büyük lezbiyen sözlüğü’nün ilk adımlarını atalım ve tdk’yla lezbiyen dayanışması gösterelim istedik. türk dil kurumu’nu göreve davet ediyoruz! yabancı dizilerde, filmlerde, kitaplarda lezbiyenler arasında kullanılan çeşit çeşit kelimeleri..
Lezbiyen çiftten korkunç cinayet

İngiltere’de kiki muddar isimli kadın (43), lezbiyen bir ilişki yaşadığı komşusu polly chowdhury’yi (35) sosyal medya sitesi facebook’ta yarattığı hayali karakterleri kullanarak önce kocasını evden kovmaya sonra da 8 yaşındaki kızı ayesha’yı işkence ederek öldürmeye ikna etti. İngiltere’de kiki m..
Filmmor Kadınların Direnişiyle Başlıyor

"kadınların sineması, kadınların direnişi, direnişin sineması" temasıyla düzenlenecek 13. uluslararası gezici filmmor kadın film festivali, 13 mart cuma günü İstanbul’dan yola çıkıyor. 13. uluslararası gezici filmmor kadın filmleri festivali’nin bu yılki programı ve altın bamya adayları bugün ram..
Diger haberler:
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50

 Toplam Haber :1232