Batı Kudüs'teki eşcinsel yürüyüşünde bıçaklı saldırı: 6 yaralı
batı kudüs'te "eşcinsel gurur yürüyüşü" düzenleyen İsrailli gruba bıçaklı saldırı yapıldığı, 6 kişinin yaralandığı bildirildi. İsrail basınında yer alan haberlerde, saldırganın bir ortodoks yahudi olduğu ve olay yerinde gözaltına alındığı belirtildi. hafif şekilde yaralanan göstericilerin ise ola..

Köşe Yazıları
Köşe yazısı bulunamadı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Lezbiyenlerin Çifte Bebek Sevinci

facebook'da ücretsiz donor sitesinden sperm alarak çocuk sahibi olan lezbiyen çift, ikiz bebek sahibi oldu. rebecca ve vicci 2013'de evlendiklerinden beri çocuk sahibi olmak istiyordu ancak donörlerin çok pahalı olması onların bu isteğine engel oluyordu. daha sonra facebook'da ücretsiz donör ilanı ..
Miley Cyrus lezbiyen aşkı Stella Maxwell'le yakalandı

victoria’s secret meleği stella maxwell ile öpüşürken yakalanan miley cyrus’ın romantik anları, asistanlarından birinin “çekim başlıyor” uyarısıyla sona erdi. bir süre önce biseksüel olduğunu açıklayan miley cyrus, victoria's secret meleği stella maxwell ile öpüşürken görüntülendi. miley cyrus..
Homofobik ve transfobik esnaf protesto edildi

İstanbul taksim’de 28 haziran tarihindeki lgbtİ onur yürüyüşü'nde polis şiddetinden kaçmak isterken esnafın şiddetine maruz kalan lgbtİ'ler, sözlü ve fiziksel şiddete uğradıkları dükkanların önünde protesto eylemi gerçekleştirdi. İstanbul taksim’de 28 haziran tarihindeki lgbtİ onur yürüyüşü'nde p..
LGBTİ`lerden İstanbul Valisi`ne protesto: Buradayız Alışın Gitmiyoruz!

28 haziran pazar günü gerçekleşen onur yürüyüşü'ne yapılan yasa dışı polis müdahalesine lgbtİ bireylerden suç duyurusu. geçtiğimiz pazar günü yapılmak istenen onur yürüyüşü'ne karşı polisin uyguladığı şiddet nedeniyle istanbul adliyesi önünde "buradayız alışın gitmiyoruz" yazılı pankartın ardında..
CHP: LGBTİ`lilerin sorunları araştırılsın

chp İzmir milletvekili zeynep altıok öncülüğünde 47 vekil; kaos gl nefret suçları raporu’na dayanarak, lgbtİ’lerin sorunlarını araştırmak üzere meclis’te komisyon kurulmasını istedi. chp İzmir milletvekili zeynep altıok öncülüğünde 47 chp'li milletvekili tbmm başkanlığı’na lezbiyen, gey, biseksüe..
Onur Yürüyüşü’ne saldırı İzmir`de protesto edildi

İstanbul’daki lgbtİ onur yürüyüşü’ne, ramazan ayı gerekçe gösterilerek saldırılması İzmir’de lgbtİ bireylerin katılımıyla protesto edildi. İstanbul lgbtİ onur yürüyüşü’ne bu sene İstanbul valiliği tarafından ramazan ayının gerekçe gösterilerek engel olunması ve yürümek isteyenlere polisin saldır..
Rayo Vallecano eşcinsel forma ile sahaya çıkacak

İspanya'nın la liga takımlarından rayo vallecano eşcinsellerin mücadelesine destek vermek için önümüzdeki sezondan itibaren "lgbt" lezbiyen, gey, biseksüel ve transgender'lerin sembolü olan gökkuşağı renklerle çıkma kararı aldı. karar İspanya'da büyük taktir topladı. İspanya'da işçi sınıfının tak..
`Şam`da eşcinsel bir kız` belgesel oldu

suriye hükümeti hakkında kara propaganda için kullanılan sahte “online” hesap amina’nın konu edildiği belgesel sundance film festivali kapsamında 24 temmuzda ilk gösterimini yapacak. “şam’da bir lezbiyen: amina’nın profili” adıyla izleyicilerin karşısına çıkacak olan belgeselde, suriye savaşının ..
Diger haberler:
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44

 Toplam Haber :1232