Hormonlu Domates adayları belli oldu
11. hormonlu domates homofobi-transfobi ödülleri’nde kimleri görmek istersiniz? oylamaya katılın, homofobik ve transfobikler ödülsüz kalmasın... hormonlu domates homofobi-transfobi ödülleri bu yıl 11. kez sahiplerine gidecek. lgbtİ onur haftası kapsamında ödüller, 24 haziran çarşamba akşamı şişli k..

Köşe Yazıları
Ogan İnsan‏
İyi geldi, Size Geldiler Mi?
Simurg Nakrut
2020 2021
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Annesi lezbiyen ilişkiyi onayladı

'alacakaranlık' serisindeki 'bella swan' karakteriyle tanına kristen stewart, iki yıl önce rol arkadaşı robert pattinson ile yollarını ayırmıştı. bu süre içinde adı kimseyle anılmayan oyuncu, 6 aydır asistanı alicia cargile ile ayrılmaz ikili oldu. yakınlıklarının aşka dönüşüğü konuşulan stewart ..
Meksika'da eşcinsel evlilik artık serbest

meksika, mahkeme kararıyla eşcinsel evliliği serbest bıraktı. meksika'da yüksek mahkeme, eşcinsel evliliğin engellenmesinin anayasal olmadığına karar verdi. kararın ardından parlamentodan yasal düzenleme çıkmamış olsa bile eşcinsel çiftlerin evlenmesinin önündeki engelin kalktığı belirtiliyor. n..
TODAP: Homofobik/Transfobik Kitapları Almıyoruz!

toplumsal dayanışma İçin psikologlar derneği (todap) toplumu homofobik ve transfobik kitaplar almamaya çağırdı. bunun için change.org’da bir kampanya başlatan todap boykot çağrısının yanında lgbtİ varoluşları “hastalık” olarak tanımlayan “onarım terapisi”, “düzeltme terapisi” gibi uygulamaları tavsi..
Onur Yürüyüşü`nde eşit temsiliyet istendi

İzmir lgbtİ İnsaiyatifi ve gökkuşağı dayanışma ağı'nın düzenlediği onur yürüyüşü'ne katılan aktivistler, lgbtİ'ler için eşit temsiliyet istedi. İzmir lgbtİ İnsaiyatifi ve gökkuşağı dayanışma ağı tarafından kıbrıs şehitleri caddesi'nde 3.kez onur yürüyüşü düzenlendi. yürüyüşe, hdp İl eşbaşkanı ca..
Atina`da "11.Eşcinseller Gurur Yürüyüşü"

yunanistan'ın başkenti atina'da, bu yıl 11'incisi düzenlenen, "eşcinseller gurur yürüyüşü"ne ülkenin farklı şehirlerinden çok sayıda kişi katıldı. klathmonos meydanı'nda toplanan yüzlerce eşcinsel, parlamento binasının da bulunduğu sintagma meydanı'na doğru yürüyüşe geçti. müzik eşliğinde dans..
23. İstanbul LGBTİ Onur Haftası başlıyor!

“normal” temasıyla düzenlenecek 23. İstanbul lgbtİ onur haftası’nda paneller, filmler, atölyeler, gösteriler ve partilerden oluşan dopdolu program tüm haftaya yayılıyor. hafta, 28 haziran pazar günü saat 17.00’da İstiklal caddesi’nde yapılacak 13. onur yürüyüşü ile binlerce kişiyi buluşturacak. h..
Tel Aviv'de eşcinsel yürüyşüne on binlerce kişi katıldı

İsrail'in başkenti tel aviv'de bu yıl onyedincisi düzenlenen "eşcinseller gurur yürüyüşü"ne on binlerce eşcinsel katıldı. tel aviv'deki meir park'ta öğle saatlerinde toplanmaya başlayan eşcinseller için polis geniş güvenlik önlemleri aldı. şehir içinde birçok yolu trafiğe kapatan polis, çevredeki..
İngiliz sinemasında cinsiyet ve kimlik

pera film, “grayson perry: küçük farklılıklar” sergisi kapsamında düzenlediği “tam benlik: İngiliz sinemasında cinsiyet ve kimlik” temalı film gösterimlerine devam ediyor. 28 haziran’a kadar devam edecek gösterimler izleyiciyi cinsiyet, kimlik ve deneyimlere odaklanan özgün hikayeler arasında bir yo..
Diger haberler:
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44

 Toplam Haber :1213

En son yapılan okuyucu yorumları
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)
- xBeyz : Netflix adamın dibi (Haber:“Maalesef tüm eşcinsellerin çok önemli olduğunu he..)
- MaRJiNaL : Çok güzel bir liste olmuş ama maalesef çoğunu izleyemiyoruz sitede film izleyebilseydik keşke umarı (Haber:Sonu Mutlu Biten 15 Muhteşem Lezbiyen Filmi..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
Almanya'nın bir köyündeki lezbiyen papaz çift
Ellen ve Stefanie Radtke evli bir lezbiyen çift. Her ikisi de Protestan Kilisesi‘nde papaz ve bir YouTube yıldızı. Çift üç yıl önce Almanya’nın Aşağı Saksonya eyaletindeki Eime köyüne atandı. Köydeki
(Okunma:789)Diger haberler:
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44

 Toplam Haber :1213