Sırp manastırında lezbiyen skandalı
sırbistan’da bulunan st. elijah manastırı’ndaki 72 yaşınaki baş rahibe, 36 yaşındaki rahibe milanka konatar’a tacizde bulundu. skandal rahibe konatar günah çıkarırken ortaya çıktı. sırbistan, bir manastırda yaşandığı iddia edilen seks skandalıyla sarsıldı. bir manastırın baş rahibesi cinsel taciz..

Köşe Yazıları
Aliye Aybüke Özdemir‏
Monster-Cani
Simurg Nakrut
Avaz Avaz Resimler Çizmeli Çocuklar İçin!
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Lezbiyen olduğumu hiç saklamadım

hem hayvan haklarını savunuyor, hem de gençlik sağlığı konusunda çalışmalar yapıyor. üstelik cinsel kimliğini de saklamıyor. bir zamanlar mtv’nin en ünlü vj’lerinden olan ruby rose ismini ilerde daha sık duyacaksınız. 29 yaşındaki ruby rose, ‘orange is the nwe black’ dizisinin yeni sezonuna katı..
‘Eşcinsel değilim’

bir partide uyuşturcu kullanırken ve bir kadınla öpüşürken çekilen fotoğrafları basına yansıyan 2009 türkiye güzeli senem kuyucuoğlu, hülya avşar’a içini döktü... program sırasında zaman zaman gözyaşlarını tutamayan kuyucuoğlu, uyuşturucu kullandığı için çok pişman olduğunu söyledi. tedavi gören ..
Google 'eşcinsel' hatayı düzeltti

google, eşcinsel örgütleri ile arasını açan sorunu nihayet ortadan kaldırdı! çok yaygın olarak kullanılan çeviri servisi google translate'de yer alan homofobik çeviriler nedeniyle google, lbgt örgütleriyle sorunlar yaşıyordu. google, yeni yaptığı müdahale ile google translate içinde, homoseksü..
Papa, kiliseden dışlanan trans bireyle görüştü

katolik kilisesi'nin lideri papa franciscus, kilisenin kendisine karşı tutumundan şikayetçi olan bir trans birey ve kız arkadaşı ile görüştü. İtalyan basınında yer alan haberlere göre, cinsiyet değiştirerek erkek olan 48 yaşındaki İspanyol diego neria lejarraga ile sevgilisi cumartesi günü papa tara..
Viyana: Lezbiyen çiftin kafeden atılması protesto edildi

avusturya'nın başkenti viyana'da yaklaşık 2 bin kişi, bir lezbiyen çiftin öpüştükleri için ünlü bir kafeden atılmasını protesto için eylem yaptı. 26 yaşındaki anastasia lopez ve 19 yaşındaki eva prewein geçen hafta sonu 112 yıllık "cafe prueckel"den atılmıştı. kafenin müdürü, "aşırı" tepki gösterd..
4. Pembe Hayat KuirFest Başlıyor!

ankara’da 15-22 ocak / büyülü fener kızılay sineması, tayfa kitapkafe, mek’an sahne İstanbul’da 23-25 ocak / beyoğlu pera sineması, kadıköy moda sahnesi, İstanbul modern sinema pembe hayat lezbiyen, gey, biseksüel, travesti ve trans (lgbtt) dayanışma derneği’nce düzenlenen pembe hayat kuirfes..
Erkek çift lezbiyen olarak evleniyor

parma bertoli ile stephanie nickles, geçtiğimiz yıl parma'ya tedavi edilemez beyin tümör tanısı konulduktan sonra evlenebilmek için bağış toplamaya başladılar. birbirine aşık olan iki adam, cinsiyet değişikliği operasyonu geçerek kadın oldular. 59 yaşındaki parma bertoli ile 43 yaşındaki stephani..
LGBT'lere ücretsiz avukat

ankara barosu gelincik merkezi, artık lgbtİ bireylere de ücretsiz hizmet verecek. + a - paylaş share on facebook share on twitter share on live more sharing services 0 şiddet mağduru kadın ve çocuklara ücretsiz hukuki danışmanlık ve avukatlık desteği veren ankara barosu gelincik merkezi..
Diger haberler:
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51

 Toplam Haber :1224

En son yapılan okuyucu yorumları
- esaretin_bedeli : Asıl fiziki saldırıdan endişem var.Evde yolda koruması olması lazım.Maalesef TC de yobaz çok. (Haber:LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı..)
- ZiFiRi : Herkes dininde özgür olmalı,onun/bunun dinine laf atmak kimsenin haddi değil! (Haber:Amsterdam, kadın ve eşcinselleri aşağılayan vaazla..)
- Nora88 : Hep böyle tipler zaten seks partilerine katılıyor fazla bastırmaktan seviyeli ilişki kuramayıp insan (Haber:..)
- xBeyz : Ne gariplik varsa bu hindistanda var. Akraba evliliği diye mutasyon geçirdiler ülkece. (Haber:İnanılmaz olay: Hamile kalamayan kadın doktorda er..)
- xBeyz : Netflix adamın dibi (Haber:“Maalesef tüm eşcinsellerin çok önemli olduğunu he..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)
LGBTİ+ voleybolcuya homofobik saldırı
Türkiye A milli Voleybol takımının voleybolcusu Ebrar Karakurt, sosyal medya hesabından sevgilisi ile paylaşım yapması ardından bazı hesaplar ve haber siteleri tarafından homofobik bir dille hedef gös
(Okunma:2500)

Ebrar Karakurt ve homofobi tartışmaları
Türkiye Milli Kadın Voleybol Takımı'nın başarılı oyuncusu Ebrar Karakurt, kız arkadaşıyla paylaştığı fotoğrafla gündeme geldi. Karakurt tepkilerin ardından paylaşımını silerken DW Türkçe sporda homofo
(Okunma:2046)

Bakanlık'ın Boğaziçi savunması: Tutuklamalar hukuka uygun
Adalet Bakanlığı, Kabe soruşturması kapsamında yapılan tutuklamalara ilişkin Anayasa Mahkemesi'ne verdiği cevapta, eşcinselliğin İslam'a göre haram olduğunu belirterek tutuklamaların kanuna uygun oldu
(Okunma:1958)Diger haberler:
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51

 Toplam Haber :1224