Ünlü Yıldızın Babası Önce Kadın, Sonra Lezbiyen Olacak!
cinsiyet değiştirme ameliyatından sonra adının "belinda" olacağını söyleyen kim kardashian'ın babası bruce jenner, lezbiyen olmak istediğini de belirtti. kardashian'lar özel hayatlarındaki sanasayonlarıyla dünya gündeminden düşmüyor. kim'in babası bruce jenner kısa süre önce cinsiyet değiştirere..

Köşe Yazıları
Köşe yazısı bulunamadı
Tüm yazılar için tıklayın

Haberlerden Başlıklar
Facebook Cinsiyet Seçiminde Sınırsız Özgürlük

facebook profil ekranında cinsiyet seçimine getirdiği sınırlamayı kaldırarak, üyelerine cinsiyet seçiminde sınırsız özgürlük getirdi. dileyen, istediği cinsiyet seçimini yazabilecek. facebook üyeleri 2014 yılından beri profillerindeki cinsiyet hanesini 58 farklı cinsiyet seçeneğinden biri ile dol..
iPhone’lara Farklı Irklar ve Gay Emojiler Ekleniyor

emojiler, hayatımıza önemli ölçüde giriş yapmaya devam ediyor. bazen internet üzerinden ya da sms yoluyla yazıştığımız kişilere, bir cümlenin yerini alabilecek emojiler gönderdiğimiz zamanlar oluyor. apple, emoji kavramını daha da genişletmek amacıyla os x 10.10.3 ve ios 8.3 beta 2 sürümünde yeni em..
Galatasaray transferine lezbiyen aşk engeli

galatasaray'ın transfer teklifinde bulunduğu avustralyalı kadın basketbolcu erin phillips, birlikte yaşadığı kız arkadaşının hamile olması nedeniyle öneriyi geri çevirdi. İlk 5 maçta sıfır çektiği kadınlar avrupa ligi'nde çeyrek finale kalarak büyük sürpriz yapan galatasaray odeabank kadın basketb..
Lezbiyen cinayete müebbet hapis

esenyurt'ta lezbiyen ilişki yaşadığı seher demir'i (21) kıskançlık nedeniyle bıçaklayarak öldüren hülya ceylan (26)müebbet hapis cezasına çarptırıldı. esenyurt'ta 29 nisan 2014 günü hülya ceylan, kız arkadaşı seher demir'i bıçaklayarak öldürdü. ailesi tarafından polise teslim edilen genç kız, öldür..
Kör lezbiyen opera sanatçısının ilham veren hikâyesi

doğuştan kör mezzo-soprano laurie rubin, ilham verici öyküsünü, “do you dream in color? insights from a girl without sight” (siz rüyalarınızı renkli mi görüyorsunuz? göremeyen bir kızın İçgörüleri) isimli biyografisinde anlatıyor. herkesin takdirini toplayan mezzo soprano opera sanatçısı laurine ..
CHP'li Tanal'dan LGBTİ Hakları İçin 22 Maddelik Yasa Teklifi

chp İstanbul milletvekili mahmut tanal, lezbiyen, gey, biseksüel, trans ve interseks (lgbtİ) yurttaşların insan hakları kapsamında haklarının korunması ve herhangi bir ayrımcılığa maruz kalmalarının önüne geçilmesi için 22 maddelik bir kanun teklifi hazırladı. zete'den hülya karabağlı'nın haberin..
'Homofobik ve Transfobik Kitaplar Raflardan Kaldırılsın'

toplumsal dayanışma İçin psikologlar derneği tarafından yapılan açıklamada, "lgbtİ bireylere yönelik önyargı ve ayrımcılık içeren kitapların satışı ve basımı durdurulmalı, bu tür kitaplar raflardan indirilmelidir" denildi. toplumsal dayanışma İçin psikologlar derneği, lgbtİ bireyleri yönelik ayrı..
Sırp manastırında lezbiyen skandalı

sırbistan’da bulunan st. elijah manastırı’ndaki 72 yaşınaki baş rahibe, 36 yaşındaki rahibe milanka konatar’a tacizde bulundu. skandal rahibe konatar günah çıkarırken ortaya çıktı. sırbistan, bir manastırda yaşandığı iddia edilen seks skandalıyla sarsıldı. bir manastırın baş rahibesi cinsel taciz..
Diger haberler:
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51

 Toplam Haber :1232

En son yapılan okuyucu yorumları
- Thewaves2222 : İlginç (Haber:Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf! "İş dünyası..)
- Rahibe_sena : Ne var bunda bence çok normal ama keşke medya önünde yapmasalar şuan örnegin selin cigerci bile taşı (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Herşey zaten çok normal bunun dışında …. (Haber:LGBT çiftin 'bebeğimiz oldu' paylaşımı sosyal medy..)
- Thewaves2222 : Bende istiyorum ❤🔥 (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)
- Cecile : vay vay vay yakışır. biz de bir 200-300 yıla... :D (Haber:Arjantin ve Porto Riko güzellik kraliçeleri evlend..)

En çok ilgi çeken haberler.(Son 40 günlük)


Diger haberler:
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51

 Toplam Haber :1232